www.goscinna.comNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
Cover
UFO nad Podkarpaciem. Obserwacje NOL nad Rzeszowszczyzną i w innych rejonach Podkarpacia
Arkadiusz Miazga

Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Poligraf
Kategoria: UFO

Gdzie można nabyć książkę: arekmiazga.blogspot.com
Książka UFO nad Podkarpaciem jest efektem wieloletniej pracy, która miała na celu zgłębienie wiedzy na temat zjawiska UFO jakie wielokrotnie pojawiało się w tym regionie geograficznym Polski. Książka w bardzo przystępny i rzetelny sposób opisuje wiele zdarzeń na Podkarpaciu z czasem ‘’ochrzczonego’’ mianem ‘’polskiego bieguna UFO’’. Czytelnik może zapoznać się z prawdziwymi perełkami z tego terenu nie tylko z czasów nam współczesnych, ale sięgających ponad 120 lat wstecz. W latach 1892 – 1913 w okolicach Jarosławia oraz w samym Rzeszowie odnotowano i opisano w ówczesnej prasie typowe zjawiska jakie dziś można nazwać śmiało UFO. Przypadki obserwacji UFO z rejonu Rzeszowa, niezwykłe nagrania, zdjęcia, raporty o kręgach i piktogramach zbożowych oraz pościgi za UFO pilotów i relacje kontrolerów ruchu lotniczego czyta się z dużym zainteresowaniem. Oprócz typowych relacji jakie znane są na całym świecie, autor na podstawie świadectw i relacji świadków opisał np. przypadek z 1984 roku, gdzie nad całym Podkarpaciem przeleciał obiekt nazwany ‘’balonem’’, który został zaobserwowany przez tysiące mieszkańców Podkarpacia. Ów ‘’balon’’ został dostrzeżony przez obsługę lotniska w Rzeszowie i Mielcu a jeden z pilotów podjął pościg za obiektem. UFO nad Podkarpaciem omawia najbardziej interesujące zdarzenia, czyli głównie Bliskie Spotkania w tym takie, gdzie na tle UFO były zauważalne postacie. Do takich zdarzeń doszło w 1988 roku w Nockowej i Starej Jastrząbce a zebrane fakty wprost porażają nie tylko wiarygodnością, ale wysokim współczynnikiem dziwności tych zdarzeń. Wieloletnie praca w terenie pozwoliła odkryć arcyciekawe miejsca, które pod pewnym względem można nazwać ‘’anomalnymi’’ do takich należy niewątpliwie dzielnica Słociny oraz Baranówki w Rzeszowie oraz mała wieś Glinik pod Ropczycami w której na przestrzeni lat doszło do serii różnych zdarzeń z udziałem UFO a także innych zjawisk o naturze paranormalnej. Autor nie tylko dotarł do obserwacji z wielkich miast, ale udało mu się zebrać wiele zdarzeń z obszaru Bieszczad, które do nie dawna były białą plamą na mapach ufologicznych w Polsce. Wiele innych obserwacji opisanych w książce zdecydowanie wyróżnia ten region pod względem ufologicznym na mapie Polski.
Recenzje czytelników
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Do tej książki nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


  Wszystkich komentarzy do tej książki: 0, obecna strona 1, ilość stron 0
  Tagi
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium