Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 67. Debata Ufologiczna Online: Planeta X
Od kilku lat temat Planety X co jakiś czas powraca w mediach. O co chodzi w tej zagadce i dlaczego budzi ona tak wielkie emocje? Planeta X czy 9 Planeta to nazwy tego samego hipotetycznego ciała niebieskiego. Wiele osób myśli, że są one tożsame ze słynną Nibiru z książek Zecharii Sitchina. Tymczasem prawda jest chyba nieco inna. Czy można powiedzieć, że Sitchin przewidział istnienie "Dziewiątej... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (223.00 MB) | Premiera: 2017-02-12 | Czas trwania: 04:04:25 | Odtworzone x 4255 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-02-13 12:15:22) #35699 | RAPORT
  W audycji w pewnym momencie padło stwierdzenie, że 70 tysięcy lat temu nic się nie stało (w sensie katastrof naturalnych). Otóż to nie jest do końca prawda, nie była to katastrofa na miarę również wzmiankowanego w audycji wymierania permskiego ale również bardzo znacząca www.tygodnikprzeglad.pl/wulkan-ktory-prawie-zabil-ludzkosc/ Wybuch tego superwulkanu na Sumatrze niemalże zmiótł ludzkość.

  Piszę o tym dlatego, że jedną z hipotez dlaczego ten superwulkan wybuchł (superwulkany nie mają formy dobrze znanego stratowulkanu, mogą być całkowicie niepozorne aczkolwiek sa zdecydowanie potężniejsze – przykładem Yellowstone) jest właśnie hipoteza impaktowa., o której słyszałem w jakimś anglojęzycznym podcaście (zapewne wydawanym przez amerykańskie NPR, bo większość anglojęzycznych podcastów jakie słucham właśnie stamtąd pochodzi). Naukowcy zaprezentowali dwa scenariusze – już rozgrzany wulkan i fala tsunami spowodowana przez upadek dużego meteorytu, co spowodowało efekt jak potrząsanie podgrzanej butelki szampana lub stosunkowo pobliski (rzędu 1500 mil, więc około 2500 kilometrów) upadek jeszcze większego meteorytu, co spowodowało stosunkowo małe ale wystarczające rozsunięcie płyt tektonicznych.

  Jako ciekawostka – scenariusz ataku na USA, tylko indukowany ładunkami jądrowymi był rozważany podczas „zimnej wojny” w ZSRR bodajże za czasów późnego Chruszczowa czy wczesnego Breżniewa, czego miały dokonać łodzie podwodne na dnie oceanicznym. Ładunki jądrowe też miały rozsunąć płyty tektoniczne.


  Odpowiedz
 • lisica (2017-02-17 10:52:58) #35732 | RAPORT | E-mail
  To niesprawiedliwe, tez chcę usłyszeć tą anegdotę ;)

  Odpowiedz
 • ugand (2017-02-18 8:00:06) #35745 | RAPORT
  Przed 2012 r. Nibiru miało przylecieć i nawet Norwegowie budowali jakieś podziemne bazy itp.

  Odpowiedz
 • ugand2 (2017-02-18 8:01:07) #35746 | RAPORT
  Wydaje mi się też, że gdyby miało przylecieć, to byśmy widzieli, że naprawdę się coś dzieje. Np. Ameryka i Rosja nie wydawałyby na wojnę i głupoty tylko na budowę schronów.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Carkan (2017-02-18 16:11:00) #35748 | RAPORT
  Jedna z lepszych i ciekawszych Debat, sam temat super. Jest wiele teorii, włącznie z tą jakoby NASA świadomie i celowo wycinała odpowednik fragment nieboskłonu. Pożyjemy zobaczymy. Za jakiś czas powrócę do tej debaty.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 6:51:59) #40071 | PW | RAPORT
  Nibiru / Faeton / istnieję i za sobą Ciągnie. holuje podążają za MIN / Nią 3 /7 Innych znacznie dużych Ciał kosmicznych może i planet?!

  Nie jest ważne ze w ogóle to, ze Nibiru - Faeton zbliża się okresowo do Ziemi (3600 lat) ale zbliża się za każdym razem pod INNYM Kątem do Ziemi. 6 razy jest znacznie dalej od Ziemi ale w szczególności pod INNYM KĄTEM do Ziemi !!

  Za Każdym 7-mym razem jest najbliżej Ziemi ale pod Specyficznym kątem coś pomiędzy 27stopni kątowych do 37 tych stopni w relacji do orbity Ziemi i w szczególnym hrokosmicznym miejscu /punkcie" a chodzi o Szerokość geograficzną zawartą pomiędzy Równikiem i jednym z Równoleżników - Raka lub Koziorożca !

  Ten Kat "natarcia" i Szerokość geograf pomiędzy równoleżnikami Raka i Koziorożca pozwala mieszkającymi na Niniru Obcym Kosmitom na przeskok na Ziemie i maja na to określoną ilość czasu licząc w dniach Ziemskich.

  Mars i Wenus w trakcie omawiaj przez panów Katastrofie /konflikcie kosmicznym Wenus zamieniła się miejscem z Marsem a w pasie asteroidów wówczas za Wenus była jeszcze jedna planeta circa o połowę = 1/3 większa od Wenus.

  Ja nawet dopuszczam ze na Wenus jest inteligentne życie - przecież to bliźniacza planeta Ziemi a dla ochrony swego na niej życia stworzyła specyficzną atmosferę !

  Będąc na miejscu Rosjan Odpuściłbym sobie Marsa i zajął się penetracją powierzchni Wenus a dalej Księżyca ...

  Jeżeli życie we wnętrzu Ziemi - Agharcie jest możliwe - istnieje osobna teoria, ze żyjemy nie na powierzchni a właśnie we wnętrzu Ziemi, to życie we wnętrzu ogromnej planety Nibiru która targa za sobą 6/7 dużych kosmicznych ciał uprawnia do dopuszczenia, ze życie na Nibiru istnieje.

  Twierdzenie to tak długo jet uprawnione puki naukowo nie udowodnimy, ze Agharta nie istnieje i życie wewnątrz Ziemi jest Niemożliwe - Inaczej,dobitniej = ze Go Nie Ma !!!

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 7:18:18) #40072 | PW | RAPORT
  Czyli tak => około 1800 lat pne +2020 ne = 3820 lat minus ponad 200 lat tzw "Czasu Widmowego" (czym na poważnie zajmuje się Niemiecki naukowiec -muszę poszukać Nazwiska) i mamy około 3600 lat, czyli tyle lat ile trwa jeden Obieg z siedmiu planety /Statku Nibiru / Mourduck /Faetona !!

  Pcha i Ciągnie (może też i małe słońce) Ważne ze Razem tych Obiektów w Systemie Nibiru /Faetona /Murdoch jest SIEDEM !!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium