[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 66. Debata Ufologiczna Online: Uciekająca cywilizacja
Czy istnieje "ludzkość dwóch prędkości"? Czy na naszych oczach powstaje supercywilizacja dostępna dla elit, korzystająca z technologii pozaziemskich? Co ukrywa się przed okiem obywateli? O tych i innych sprawach pomówimy w dzisiejszym odcinku poświęconym "Uciekającej cywilizacji".

Na początek wyjaśnijmy w kilku słowach, czym jest "uciekająca cywilizacja". Jak rozumieć ten termin? Kiedy i na jakich przesłankach narodziła się ta teoria?

Głośny udział w ujawnianiu zakusów uciekającej cywilizacji mieli whistleblowerzy i tajni informatorzy, a wśród nich Gary McKinnon, który poinformował opinię publiczną o tym, że Amerykanie mogą budować armię w kosmosie. Czy szkockiemu hakerowi można wierzyć?

Uciekająca cywilizacja to przede wszystkim super-tajne projekty rozwijane w ramach programów czarnobudżetowych. Czy wiadomo na co dziś wydaje się dziesiątki miliardów USD z amerykańskiego budżetu? Czy w jego ramach może być rozwijany niejawny program kosmiczny? Jeśli tak, to, co może obejmować?

Jedna z teorii mówi, że Amerykanie rozpoczęli tworzenie tajnego programu kosmicznego, by monitorować aktywność obiektów UFO. Według innej, bardziej sensacyjnej teorii, uciekająca cywilizacja opiera się na technologiach przejętych od Obcych. Czy jest w tym przysłowiowe ziarnko prawdy?

Powróćmy do samych początków uciekającej cywilizacji. Przed ustąpieniem z urzędu prezydent Eisenhower ostrzegał przed "kompleksem wojskowo-militarnym", który mógł naruszyć delikatną powojenną równowagę. Kim mogli być ludzie tworzący ów kompleks i będący ojcami założycielami "uciekającej cywilizacji"? A może jej historia sięga znacznie głębiej?

Zwolennicy teorii uciekającej cywilizacji uznają, że NASA to skrót od Never a Straight Answer, zaś wszelkie prototypu zbudowane przez USAF to jedynie przykrywka dla czegoś bardziej rozwiniętego. O co może chodzić? Bazę na księżycu, Marsie a może tajną, orbitalną stację wojskową?

Uciekająca cywilizacja ma również smutne oblicze. Okazuje się, że dostępna jest ona jedynie dla wybranych, podczas gdy zwykli podatnicy mogą się na nią co najwyżej składać. Ale czy supertechnologii nie tworzy się po to, by kiedyś elity oderwały się od grupy niewolników i - jak w filmie "Elizjum" - zamieszkały w rajskim ogrodzie na orbicie?

Czy uciekająca cywilizacja, jak już napomnieliśmy, może być tworzona od wieków przez grupy wpływu sterujące gospodarką i polityką? Czy to oni mogli stać za słynnymi "statkami powietrznymi" obserwowanymi pod koniec XIX, jakie niektórzy uznają za wczesną manifestację UFO?

Kiedy uciekająca cywilizacja może objawić ludziom swe istnienie? Kiedy wreszcie "ucieknie" z targanej problemami Ziemi?

W debacie udział wzięli:
Arkadiusz Kocik, Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna
Chris Miekina, Nowa Atlantyda
Piotr Cielebiaś, Nieznany Świat, współprowadzący debatę
Marek Sęk "Ivellios", Radio Paranormalium, współprowadzący i opiekun techniczny debaty

W trakcie audycji padł kolejny rekord słuchalności Radia Paranormalium - w szczytowym momencie debaty słuchało 562 unikalnych słuchaczy. Dziękujemy, że jesteście z nami! <3
Pobierz mp3 (206.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Jaknajlepiej (2017-02-06 16:13:07) #35630 | RAPORT
  Panowie, co prawda debata opierała sie przeważnie na hipotezach ale jej temat jest wielce istotny w poznaniu prawdy, jakakolwiek by ona nie była. Proponuję kontynuować te rozważania. Moim zdaniem tematyka jest bardzo wielowątkowa co bardzo ciekawie próbował przedstawić Pan Miekina, a mianowicie wpływie prac technologicznych III Rzeszy na losy II Wojny Światowej i układu sił po jej zakończeniu. Podzielam też jego opinię co do sztucznego podziału na państwa i obozy polityczne a także ewentualnych aspektów genetycznych dzielących tych kontrolujacych od tych kontrolowanych. Na tym polu także szerokie badania psychologiczne wykazują wyraźnie dominację jednostek o skłonnościach psychopatycznych w społecznościach. Na tym polu jest zresztą istotny wpływ naszego rodaka - Andrzeja Łobaczewskiego z jego najbardziej znanym dziełem Penerologia polityczna.
  Osobiście uważam, że w naszym świecie dzieją się rzeczy na wielu poziomach egzystencji począwszy od fizycznej przez energetyczną aż po duchową i na każdym z tych poziomów zachodzą konfrontacje o których mamy blade pojęcie jako pojedyncze jednostki nie mogące ogarnąć tak szerokiego zakresu postrzegania. Nie zapominajmy jednak, że jako zbiorowość tworzymy pole enefgoinformacyjne, w którym zapewne są odpowiedzi na wszelkie nasze pytania. Aby jednak dostać sie do tego pola koniecznie należy zerwać ze schematami indywidualnego postrzegania a zaufać intuicji czyli temu co pochodzi ze źrodła naszego bytu.
  Zapraszam do dyskusji :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 1, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"