[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 64. Debata Ufologiczna Online: Nauczyciele z kosmosu
Teoria o paleokontakcie obejmuje kilka scenariuszy. Jeden z nich mówi, że Obcy przybyli na Ziemię i zastawszy tu prymitywnego Homo sapiens, postanowili go ucywilizować, by lepiej radził sobie na planecie często nawiedzanej przez kataklizmy. Czy taki scenariusz może tłumaczyć rozwój cywilizacji po tysiącach lat kulturalnego i technologicznego jałowienia naszych przodków? Cywilizacja narodziła si... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (234.00 MB) | Premiera: 2017-01-15 | Czas trwania: 04:16:24 | Odtworzone x 4257 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • guest
  (2017-01-16 8:35:56) #35338
  | 👮 raport

  Debata bez Chrisa jest jak zupa bez soli.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (8)
  • Ivellios
   (2017-01-16 14:54:19) #35343
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Niestety nasza sól się mocno przeziębiła i dlatego Chris nie mógł wziąć udziału w audycji.
  • Szarak
   (2017-01-16 16:31:39) #35347
   | 👮 raport

   Tak, brakowało Chrisa, ale debata ciekawa.
   Zastanawia to, ze nauczyciele, w innych kulturach wynoszeni na piedestał (Azja) zostali u nas sprowadzenie do roli demonów (Henoch).
  • S
   (2017-01-16 20:09:42) #35351
   | 👮 raport

   Gdzieś we wszechświe jest istota lepsza od człowieka... Musi istnieć! Tylko czy, chce być nauczycielem? Trudno stwierdzić.
  • Jaknajlepiej
   (2017-01-17 10:04:34) #35355
   | 👮 raport

   Z mojej perspektywy w debacie za dużo odwołań do teorii innych (Sitchin, Deniken, ...) a za mało własnych odczuć i przemysleń. Panowie, jeżeli jest Was kilku i dodatkowo możecie wspomagać sie słuchaczami to proponuję analizę wykluczającą poszczególnych hipotez przez co dojdziecie do tych najbardziej prawdopodobnych.
   Chylę czoła przed erudycją i błyskotliwością umysłu Pana Edka.
   Pozdrawiam :)
  • sajfer
   (2017-01-18 9:05:28) #35369
   | 📧 email | 👮 raport

   najbardziej mnie rozwala wiara w to, że nasza krwiożercza natura to dzieło kogoś z zewnątrz...jak zwykle szukanie winnego gdy sami nim jesteśmy eh cały człowiek:)
   Po za tym debata jak zwykle na wysokim poziomie. Szkoda, że zabrakło chrisa, mam nadzieję, że na następnej debacie się już pojawi..
  • nik
   (2017-01-18 9:38:48) #35370
   | 👮 raport

   pod warunkiem za zaakceptuje to pan cieliebaś
  • clearsky
   (2017-01-18 14:30:13) #35373
   | 👮 raport

   sajfer --- Nasza natura nie jest niczyim tworem. Dokonywanie manipulacji na poziomie materii, biologii, DNA, to nie jest kreacja świadomości, czy ducha/duszy. To jest jedynie tworzenie pewnego naczynia dla owej świadomości. Zatem jeśli dawni genetycy bawili się w tworzenie organizmów, ciał, to robili to wyłącznie na poziomie czystej techniki- materii. Nie są w stanie kontrolować sfer subtelnych i posiadać jurysdykcję poza światem materii. Dlatego jedna sprawa to tworzenie organizmów, ale kto korzysta z tych organizmów,jakiego rodzaju świadomość, o jakiej klasie, to już inna sprawa.Świadomość dostosowuje się do naczynia, zatem kiedy wcielamy się na przykład na tej planecie, jesteśmy niejako zmuszeni korzystać z przymiotów tych ciał na każdym pozomie. Energetycznym, emocjonalnym, biologicznym ( np sprawność naszych mózgów ), na poziomie zmysłów ( np nie mamy tak wyostrzonego węchu, wzroku, czy nie posiadamy radarów, czy echosond jak niektóre zwierzęta) i generalnie musi zmagać się z pewnymi niedoskonałościami tych organizmów ( np choroby, czy też sama długość życia, lub podatność tkanek na uszkodzenia i dosyć mizerna regeneracja ). Dlatego czy nasza natura jest krwiożercza, czy mądra i współczująca to nie jest "zasługą" kosmitów. Na tym swiecie rodzą się różni ludzie, zarówno wysokiej klasy nauczyciele duchowi, ludzie o bystrych umysłach i dobrych sercach, ludzie pospolicie przyzwoici, ale także degeneraci, zwyrodnialcy,sadyści, czy istoty bardziej o zwierzęcej, czy nawet demonicznej świadomości, które często sprowadzają na ten świat chaos, cierpienie i krew. Ufoludki byli niczym krawiec,lub szewc. Tworzyli jedynie ubranie i buty, nie tworzyli świadomości. Jako istoty duchowe korzystamy jedynie z ich "produktów", ale Oni nie są naszymi stwórcami. Oczywiście świadomością, umysłem można manipulować, sterować, sprowadzać na manowce, wzbudzać pewne poglądy, opinie i emocje.Na poziomie spraw doczesnych i układów społecznych nazywamy to na przykład socjotechniką, czy inżynierią społeczną. Ale drogi duchowe również bywają kręte i nie są wolne od zwodzących istot. Do tego koncepcja iluzji typu matrix, chociaż takie pojmowanie świata jest obecne od tysięcy lat w duchowych naukach i wcale nie zaistniało wraz z popularnym filmem. Zatem nasza ludzka praca uznacza uwolnić się od tych niedoskonałości, słabości, iluzji i stać sie prawdziwie wolną istotą. W gruncie rzeczy jest celem naszego pojawienia się tutaj.
  • sajfer
   (2017-01-19 16:18:20) #35383
   | 👮 raport

   @clearsky
   "Nasze ciała otrzymują życie ze środka nicości, istnienie tam gdzie nic nie ma jest sensem frazy. Forma jest pustką. Fakt, że wszystkie rzeczy są tworzone przez pustkę jest sensem frazy - Pustka jest formą. Nie powinno się myśleć, że są to dwie oddzielne rzeczy." Bushidō
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 1, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium