[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Teoria Chaosu
Odcinek: 17 grudnia 2016
Algarve, Sex Magic, Hotdogi i Pizze... czyli "pedofilia elit", której nie ma?! Pizzagate!
Pobierz mp3 (232.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 21, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Spaceman (2016-12-17 21:57:20) #35033 | RAPORT
  Naprawdę słabe to było. "Audycja" przypominała pogawędkę chopów za sklepem z flasią pod pachą :p

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • miki (2016-12-19 11:50:47) #35037 | RAPORT
  Zwykli ludzie i pedofilia to tez plaga.Napotkalem na youtubie jakis filmik z tego ice bucket chalenge jakichś dzieciaków a pod filmem wylegarnia pedolfilskich komentarzy i jak wchodzilem w podobne filmy co sa po prawej to wszedzie to samo.Nie wiem gdzie sa rodzice tych dzieciakow ze nawet takie srajtki po 7,8 lat maja kanaly na youtube i biegaja na filmach w samych gatkach.Nawet nie które komentarze były pod prawdziwymi nazwiskami i zdjeciami ryjów i bez problemu moglem zwyrolów znaleźć na facebooku.

  Odpowiedz
 • kibin (2016-12-19 16:36:55) #35041 | RAPORT
  Claude powinien wypie...ć tego foliarza Stałego z anteny

  Odpowiedz
 • Tomek (2016-12-21 17:45:35) #35058 | RAPORT
  Claude na prawdę gratuluję Ci że tego filozofa stałego sceptyka nie wywaliłeś z anteny. Ja bym wywalił. Jego pierwsze telefony jeszcze coś wnosiły do dyskusji, nawet się kiedyś mocno zirytowałem jak go rozłączyłeś ale teraz gość się kłuci tylko po to żeby stanąć w opozycji do "teoretyków spisku". Fajna audycja, wreszcie jakieś konkrety do posłuchania.

  Odpowiedz
 • członek z zasadami (2016-12-21 20:14:00) #35060 | RAPORT
  Stały Sceptyk to bardzo duża zaleta tych audycji, uwielbiam to co wnosi do audycji i bardzo nie podoba mi się to że Cloude nie chce z nim rozmawiać. Stały sceptyk zmusza do myślenia a nie uleganiu paranoi. Oczywiście skoro SS słucha tej audycji to coś go tu sprowadziło, zapewne wewnętrzna potrzeba poszukiwania prawdy a że jest inteligentny to nie zadowala się jakimiś dziecinnymi tłumaczeniami wielu zjawisk. Tak trzymaj stały sceptyku

  Odpowiedz
 • SkrzdlatyŻmij (2016-12-21 20:35:52) #35062 | RAPORT
  Claude, dzięki za informacje o szczepionkach, ze swojej strony polecam nową książkę Jerzego Zięby „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie. Część 2.”

  Stały Sceptyk, Czetnik, Jan, wnieśli do audycji temat uporządkowania pojęć, nie są to żadni obrońcy pedofilii, pytają się tylko o wiek, o to czy obrazy malarskie niepokojące Clauda są słusznym powodem do ścigania ludzi, o nadużycie zjawiska pedofilii do ograniczania swobód obywatelskich i aresztowania ludzi niewinnych.

  Nie podoba mi się, że Claude, nazwałaś Jana „obrońcą pedofilii”, przecież ten słuchacz jedynie dopowiedział powyższe kwestie do tematu.

  „Pedofilia –stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania. (…)
  Sposób definiowania dziecka jest kluczowym elementem w klinicznych definicjach pedofilii. Badacze problemu wskazują, że (ponieważ definicja kliniczna nie powinna opierać się na normach społecznych i prawnych, zmiennych kulturowo), przy odróżnianiu pedofilów od niepedofilów naturalną granicą dzieciństwa jest granica biologiczna, wyznaczona przez zmiany wyglądu związane z dojrzewaniem. Dziecko, z punktu widzenia biologii, to osoba w wieku przedpokwitaniowym – taka, u której nie pojawiły się jeszcze oznaki dojrzewania. Preferowanym przez pedofila obiektem pożądania jest właśnie dziecko przed okresem dojrzewania. Czynnikiem decydującym jest brak wtórnych (drugorzędowych, a według innej klasyfikacji trzeciorzędowych) cech płciowych (przede wszystkim owłosienia łonowego), a nie konkretny wiek.”
  Wikipedia

  „Nie może zawrzeć ważnego małżeństwa mężczyzna przed ukończeniem 16 roku życia i kobieta przed ukończeniem 14 roku życia”
  Kościół rzymskokatolicki: Codex Iuris Canonici kanon1083 paragraf 1.

  W średniowieczu wiek był niższy, określony w prawie kanoniczym tego samego kościoła: mężczyzna 14 lat, kobieta 12 lat.

  Święta Jadwiga król Polski, wyszła za mąż za Władysława Jagiełłę mając lat 12 i 1 dzień. Małżeństwo było skonsumowane i ważne, Jadwigę, papież Jan Paweł II ogłosił świętą, Jagiełłę uważamy powszechnie za czcigodnego władcę Rzeczpospolitej.

  Na koniec dodam, że też uważam, że omawiane w audycji gwałty, sadyzm, zmuszanie dzieci i dorosłych do nierządu istnieją i powinny być ścigane i karane z całą surowością.
  Denerwuje mnie jedynie nie zauważanie, że seks z nastolatkiem to nie pedofilia (choć może być oczywiście sprawą nieporządku albo prawnie zbronioną), oraz że wielu ludzie wrabia się w pedofilie (tak robią wściekłe żony wobec mężów z którymi się rozwodzą i na odwrót, tak się robi z niewygodnymi dla władzy ludźmi, temat się nagłaśnia, by odebrać społeczeństwu prawa obywatelskie, a w tle oczywiście są sprawy jak z filmu: „Prosimy o ciszę, mordujemy dzieci”!)

  Stały Sceptyku celne uwagi, ale więcej opanowania i kultury.


  Odpowiedz
 • SkrzdlatyŻmij (2016-12-21 20:40:41) #35063 | RAPORT
  Jeszcze jedno, skąd Claude bierzesz tę informację, podawaną już kilka razy w audycjach, że Maryja matka Jezusa Chrystusa, miała 13 lat gdy zaszła w ciąże. Zapewnia Cię, że w Biblii nic na temat jej wieku nie znajdziesz, więc jestem ciekaw skąd ta wiedza?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • skibbs (2016-12-21 21:22:34) #35064 | RAPORT | E-mail
  Stały Sceptyk jest,jak pieprz i sól do potrawy. Same w sobie nie smakują, ale dodane,o ile poprawiają jej smak . I tak samo jego obecność w audycji poprawia jej jakość. Tylko oczywiście musi być podawana z umiarem.

  Odpowiedz
 • mechanterian (2016-12-22 11:19:47) #35077 | RAPORT | E-mail
  Bardzo potrzebna audycja ukazująca poziom "elit'', które wybierają destrukcję i rozkład najczystszych dziecięcych umysłów, by żywić się wywołaym przez siebie strachem, bólem i traumą. Warto wspomneć postać pewnego litwina Drasiussa, który po bezskutecznych próbach uzyskania sprawiedliwości za t co spotkało jego córkę, ostatecznie sam wziął sprawy w swoje ręce i pokazał co oznacza bycie mężczyzną.
  PS. co do stałego sceptyka to mam typa serdecznie dość, do hasioka z nim albo innego kamerlika!

  Odpowiedz
 • chłop (2016-12-25 20:19:51) #35122 | RAPORT
  "Uderz w stól a nożyce się odezwą" Claude zadzwonił porządnie i odezwali się. Jednych sprowadza wewnetrzna potrzeba poszukiwania prawdy- i słuchają, a innych jaka wewnetrzna potrzeba sprowadza? Mam wrażenie, że następuje jakieś zapętlenie. Jedni dzwonią i bronią pewnego podejscia do pedofilii jednoczesnie nie deklarując jasno swego stanowiska, a pózniej ci sami są bronieni aktywnie w komentarzach. Przez kogo????? U mnie we wsi chopy godajo jakby który się przyznał że akceptuje aby jego córka 13 letnia miała stosunki seksualne (bez znaczenia z wlasnej woli czy nie) to mieli by takiego na oku.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • bezimienny (2016-12-31 19:45:28) #35224 | RAPORT | E-mail
  sex=tabu temat tabu jest zawsze chwytliwy a jeżeli chodzi o perwersje to uuuuuu

  Klodzie, głosisz, żeś jest libertarianin a chcesz kontroli bo ktoś ma grafiki nagich dzieciaczków? serio?

  Kiedyś miałem okazję obejrzeć film bodajże 'nie sąd cie skarze pedofilu' czy jakoś tak jest na yt także odsyłam zainteresowanych.

  W filmie tym jednostki skrajnie zdeprawowane tj mordercy czuły się w obowiązku zakatrupić gwałciciela dzieci ba czuły, że ich czyn jest niewspółmierny do czynu takiego gwałciciela.

  ok możemy to rozłożyć tak
  -dobry
  -zły

  dalej możemy iść w charakter
  -praworządny dobry
  -praworządny zły
  -praworządny neutralny
  -chaotyczny dobry
  -chaotyczny zły
  -chaotyczny neutralny

  kim jesteś?

  Odpowiedz
 • speedwayer (2017-01-08 12:20:20) #35286 | RAPORT | E-mail
  Nareszcie ! Swietna audycja! Stare, dobre, ciekawe TCh powróciły! Cieszy mnie to niezmiernie :)
  Dziwi mnie jedynie dwóch słuchaczy - stały sceptyk, który sam nie wie o czym mówi i czego broni. Odniosłem wrażenie że od kilku słuchowisk dzwoni tylko po to aby spierać się z Michałem i sam mota się w swoich myślach.
  Drugi dzwoniący który mówił że sam malu jakieś małe dziewczynki - kolejny prowokator... Brak słów na takich...

  Swietnie rozklepał Claude kwestie pedofilii i mam nadzieję, że temat będzie powracał! Jest szokujący i wsrętny, ale pora by ludzie dowiedzieli się o co kaman w dzisiejszym świecie. Gdy mówię znajomym, rodzinie o pedofilii elit kręcą nosem z niedowierzania i nie chcą dopuścić tej wiedzy do siebie, nie chcą zaburzyć sobie postrzegania rzeczywistości. W końcu powiedzienie "im mniej wiesz tym lepiej" nie jest takie głupie... Po pizzagate chce się żygać, a jak dodamy do tego, że zamieszani mogą być w to sataniści i najwyżsi władzą ludzie, to fakt - zaczynam się bać!
  Pozdro i dzięki raz jeszcze! Wróciłeś na dobre tory Michał!
  PS zaopiekuj się tylko swoją stronką ;)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"