Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Jak pomóc duszy, która nie potrafi odejść? Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 9 czerwca
(dodano: 2019-05-30 00:07:19)
Wróć na stronę główną

Czy można odprowadzić duszę ku miejscu jej przeznaczenia? Czy nawiedzenia duchowe są groźne? Jak pomóc duszy, która nie potrafi odejść? Czy umiejętność nawiązania kontaktu z duszą umierającego człowieka jest unikalna? Podobne pytania nurtują wielu z nas. Razem z gościem programu postaramy się znaleźć na nie odpowiedź podczas najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Gościem programu będzie Jarosław Filipek, ekstrasens i psychoterapeuta. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 9 czerwca o godz. 19:00. Jak zawsze, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzezenia - zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod tym newsem.

Audycji będzie towarzyszył konkurs, w którym będzie można wygrać egzemplarz powieści Agathy Rae, zatytułowanej "Psychopomp". Tytułowa bohaterka, dwudziestoletnia Aśka, posiada zdolności psychopompa, które nieoczekiwanie odkrywa w sobie pewnej sierpniowej nocy...Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium