Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 57. Debata Ufologiczna Online: Dawne UFO. Przypadki od czasów najdawniejszych do końca XIX wieku
UFO pojawia się na Ziemi od zarania dziejów, a NOL-e były opisywane w zależności od światopoglądu danej epoki - mówi jedna z ufologicznych teorii. Dziś postaramy się przyjrzeć się najciekawszym dawnym relacjom o UFO - od czasów najdawniejszych po XIX wiek. W ufologii ścierają się dwa prądy. Pierwszy mówi, że UFO w znanej nam formie, obserwowane są od tysięcy lat. Drugie podejście, którego zwole... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (202.00 MB) | Premiera: 2016-11-13 | Czas trwania: 03:41:29 | Odtworzone x 4948 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Staromodny (2016-11-15 11:30:48) #34650   ❗❗❗
  Panie Celebaś.A jak mają zachowywać sie obcy jak nie dziwnie? Już w ramach naszego gatunku, przeróżnych kultur,plemion ,odczytujemy swoje zachowania jako dziwne. Jeszcze dziwniej zachowujemy się w oczach zwierząt, z którymi próbujemy wypracować rodzaj kontaktu, czy zwyczajnie nas obserwujących. Druga rzecz.Dlaczego wszystkich przybyszów Pan generalizuje.Stawia im jeden cel, zaopatruje w jeden zestaw cech.Jedni moga byc jakimś odpowiednikiem ludzkich antropologów, ich wiedza na temat ludzi jest może niewielka, naczytali się czegoś na swojej planecie. No i co maja zrobić spektakularnego, podczas ich pierwszego spotkania z tubylca. To spróbują wymiany, jak z tymi kwiatami, Dadzą się zaprosić na vódke rosjanimowi. .Raczej tego byśmy sie właśnie spodziewali tak? . Czegoś na kształt gdzie uczony,socjolog,podróżnik biały człowiek, pierwszy raz wkracza na teren odciętej od świata wioski.Może to sa zwyczajne wycieczki krajoznawcze. Może niektórzy łamią zasady i się z nami kontaktują. Może jedne gatunki nie maja taki je zasady inne mają. Może wychodzą ze statku uzbrojeni jedynie w folder informacyjni, i zachowują się ja kto turyści . Przede wszystkim wielka naiwnością jest łączenie rozwoju technologicznego z emocjonalnym,duchowym intelektualnym etc.Technologia zawsze wyprzedza te sprawy
  "Technologiczna osobliwość" "Prawo Moore’a Ponadto nie wiemy jakie , sprzyjające warunki dla tworzenia technologi, mogą występować gdziekolwiek w komosie.Mam nadzieje że jest to wystarczająco czytelne, co chciałem przekazać. Trudno sie pisze w tak małym, okienku.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • kalarus (2016-11-16 8:03:34) #34669   ❗❗❗
  @Staromodny: Piszesz, że kosmici moga zachowywać się dziwnie, bo są zupełnie odmienni, po czym piszesz, że mogą tu wpadać jako turyści albo z ciekawości (czyli pobudek czysto ludzkich), więc wyraziłeś dwa sprzeczne poglądy, a nadal uznajesz, że masz rację :D Przypominam, że Obcy mogli wyewoluować w zupełnie innych warunkach i nie muszą czuć chęci z uprawiania turystyki

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Michał (2016-11-19 21:20:05) #34717   ❗❗❗
  Ivelios na początku każdej debaty recytuje sposoby kontaktu. To jest nielogiczne. Przecież Radio Paranormalium to radio INTERNETOWE i każda osoba, która słucha radia ma dostęp do internetu. Wystarczy powiedzieć: Na stronie paranormalium.pl w zakładce Kontakt są wymienione nr telefonu i inne sposoby kontaktu. Ivelios zachowuje się jakby program był emitowany w tradycyjnym radiu w którym ludzie słuchając audycji z odbiornika radiowego nie zawsze mają pod ręką przeglądarkę internetową. Mamy 21 wiek, radio internetowe i korzystajmy z jego możliwości.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium