[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

wiercenie otworów w żelbecieNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: VI Debata (nie)kontrolowana: Skrywana prawda o 9/11
Wyjątkowo mocna audycja, w której Marek Sęk "Ivelllios" (Radio Paranormalium) oraz Chris Miekina (Nowa Atlantyda) przedstawili słuchaczom wiele szerzej nieznanych faktów dotyczących ataków terrorystycznych z 11 września 2001. No właśnie, czy to na pewno były ataki? A może ściśle zaplanowana akcja władz USA? A może swoje brudne palce w całej akcji maczał ktoś jeszcze...? Nota: Bankier wspomniany... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (167.00 MB) | Premiera: 2016-06-12 | Czas trwania: 03:03:27 | Odtworzone x 7794 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Sebastian p-ń
  (2016-06-13 13:36:20) #15089
  | 👮 raport

  Przepiękne były dwie wieże WTC w Nowym Jorku. Szkoda że zostały (rozebrane) Jest mi przykro że nie wszystkim się podobały. Dziś N-J wygląda jak król bez korony. Debata jak zawsze z Chrisem jest bardzo interesująca i ciekawo, a słucha się go z otwartymi ustami. Pozdrawiam Amerykana.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Loofah
  (2016-06-13 17:00:47) #15092
  | 👮 raport

  Ale z tymi tornadami i resztą teorii to trochę... śmieszne? W filmie Zeitgeist cz. 1 jest przedstawione jak to wyglądało. W gruzach sterczały stalowe filary "przecięte" dokładnie tak jak w budynkach, które uległy kontrolowanemu wyburzeniu.
  Co więcej na filmikach ze zdarzenia widać, jak co kilka pięter wybuchy znajdują ujście z okien na końcach korytarzy.

  Jak wielkim trzeba być parszywcem, żeby eksterminować własnych obywateli dla pieniędzy. I jak bardzo trzeba być podłą gnidą, żeby potem móc spojrzeć ich rodzinom w twarz mówiąc, że sprawców dosięgnie sprawiedliwość

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • chrismiekina
   (2016-06-14 3:52:07) #15098
   | 👮 raport

   Dlaczego śmieszne? Starałem się w audycji pokazać, że ilość materiałów wybuchowych potrzebna do rozwalenia obu wież musiałaby być ogromna. Potrzebny byłby do tego konwój ciężarówek. Nie sposób ich przywieżć i zamontować tak żeby nikt tego nie zauważył. Do tego sekwencja odpalania budynków musiałaby być nieprawdopodobnie precyzyjna, żeby złożyć wieżę jak naleśnik. Dlatego przemawia do mnie wersja zastosowania broni energetycznej. Tak Judy Wood jak i sam Hutchinson napisali na ten temat pracę naukową wskazując huragan Erin jako potencjalne źródło energii wykorzystane przez taką broń. Huragan Erin był większy od Katriny a jakoś w tamtym czasie media go wcale nie zauważały gdy tymczasem Katrina byla wnikliwie obserwowana niemalże od momentu swoich narodzin... Sposób w jaki rozpadły się wieże przypominal doświadczenia jakie wykonywal Hutchison (na mniejszą skalę oczywiście) i nazywa się je "efektem pola", gdzie następuje interakcja pomiędzy polem częstotliwości radiowej, magnetycznej i elektrostatycznej. Wspólczesna fizyka ma duże trudności z opisaniem i zrozumieniem tego zjawiska jednak doświadczenia Hutchisona potwierdzają jego istnienie. Sam huragan porownywany jest tu do gigantycznego ogniwa Tesli, które tworzy wyladowania elektryczne o bardzo wysokim napięciu. Naukowcy założyli więc możliwość istnienia technologii, która potrafi wykorzystać i manipulować energią huraganu.
  • Ven0m
   (2016-06-23 13:42:12) #15157
   | 👮 raport

   okazuje sie ze teoria jaka podal Kris o tych tornadach nie jest taka glupia.
   curiosity.com/memes/the-atmospheric-vortex-engine-could-generate-power-from-tornadoes/
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mateusz - Cieszyn
  (2016-06-14 14:44:23) #15104
  | 👮 raport

  Czekałem na tą audycje długo ba, nawet pisałem kiedyś do Chrisa w tej sprawie ;) Nie zawiodłem się. W kilku kwestiach mam odmienne zdanie, musimy jednak pamiętać, że każdy z nas może mieć rację i każdy z nas może jej nie mieć. Szczególnie nie skreślałbym całej symboliki wokół 9/11 (np. sprawa porannej ''modlitwy czytanki'' Busha w szkole) którą Chris troszkę zlekceważył. Jakie jest prawdopodobieństwo przypadku? Pewnie na równi z wygraniem głównej nagrody w amerykańskiej loterii - istnieje, ale jest czysto iluzoryczna. Zresztą patrząc np. na ''uroczystości'' w Bohemian Grove, nie możemy mieć żadnych wątpliwości z jakimi ludźmi mamy tutaj do czynienia. Skupianie się tutaj na postaci Busha i jego świty również wydaje mi się chybione, to tylko kukiełka za którą pociągały zupełnie inne ręce - niezmiennie od tego, kto zasiada w Białym Domu. Tak czy inaczej czekam z niecierpliwości na kolejne CZĘŚCI (!!!) debat o 11 września, jest to arcyważny temat, który paradoksalnie odczuwamy wszyscy każdego dnia. Pozdrawiam i wytrwałości panowie!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mateusz90
  (2016-06-15 2:28:52) #15110
  | 👮 raport

  Bardzo ciekawa audycja. Chris niezawidny jak zawsze.
  Tylko ignorant bezkrytycznie łyka oficjalną wersję zamachów 9/11

  Powiedzieliście "A" powiedzcie też "B".

  Czekam na debatę o wydarzeniach z 10 Kwietnia 2010 roku w Smoleńsku.

  Macie jaja merytorycznie pogadać na ten temat ?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • Ven0m
   (2016-06-16 0:56:27) #15121
   | 👮 raport

   Bardzo dobry pomysł z debatą o Smolensku. Popieram w 100%
  • clearsky
   (2016-06-16 7:50:49) #15123
   | 👮 raport

   W Smoleńsku praktycznie NIC nie trzyma się kupy i każdy aspekt tej sprawy jest wysoce nielogiczny i podejrzany.Sposób organizacji i zabezpieczenia wylotu, wszystkie działania, zaniechania i cały proces " wyjaśniania sprawy" ze strony " polskich władz"- zarówno na etapie prawnych interpretacji zdarzenia, jak i procedur śledczych.
   Wszystko zostało podsumowane i wklepane do świadomości ludzi za pomocą krótkich hasełek,które mają rzekomo wszystko wyjaśniać - czyli: mgła, błąd pilota, zachowanie notabli na pokładzie.
   Wszystko co wydarzyło się po katastrofie, sposób zabezpieczenia wraku, zabezpieczenie i identyfikacja zwłok, zastosowane,lub nie zastosowane metody śledcze, całe zamieszanie wokół czarnych skrzynek i kwestia zwrotu szczątków maszyny jest jak dla mnie sprawą "wysokiej dziwności".
   Poza tym, to nie jedyny dziwny wypadek - wcześniej były przynajmniej dwie poważne katastrofy lotniczne, a w jednej zgineli wysocy przedstawiciele polskiej armii - chyba te zdarzenia z wojskowa Casą.
   Oczywiście w każdym przypadku jest identycznie tłumaczenie: błąd pilota, stan maszyny,oraz zawsze podkreśla się rzekomy brak profesjonalizmu i nonszalancję pilotów.Czyli w Polsce za sterami maszyn latajacyh siedzą jełopy,durnie i samobójcy - tak by wychodziło z " rządowych analiz"...
   Czytałem kiedyś fragmenty ksiązki amerykańskiego specjalisty od badania katastrof lotnicznych w ruchu cywilnym - specjalisty od Boeingów.Opisywał tam z jaką laboratoryjną szczegółowością, troską , wręcz zegarmistrzowską precyzją podchodzi się do każdej śrubeczki,kabelka,śladu związanego ze szczątkami i okolicznościami zdarzenia.Jakie wymyślne i specjalistyczne badania wykonuje się, by dojść do przyczyny katastrofy,oraz właśćiwie opisać jej przebieg - sekunda po sekundzie.Jak patrzę, co robiła " strona rosyjska" to nie wiem, czy to wynika z bezczelnej premedytacji i ignorancji, czy być może rosyjskiego tumiwisizmu i podejścia w stylu " zgineli,to zgineli, na *** drążyć temat...".
   Cała postawa " polskiej władzy" i służb polskich jest dla mnie wysoce podejrzana i całkowicie pozbawiona profesjonalizmu.Praktycznie wszystko co robiono po 10 kwietnia nie było zgodne " ze sztuką" właściwą dla takich zdarzeń.
   Oczywiście Polakom szybko obrzydzono temat, tak, by na słowo Smoleńsk reagowali śmiechem, pukaniem się w czoło, lub ostatecznie wspierali " oficjalną linię władzy".Sprowadzono to do kwestii, która jest non-stop obrzucana kpinami, a tych "którzy nie uwierzyli" uważa się za oszołomów, którzy się czepiają i wymyślają tak zwane teorie spiskowe.
   Dla mnie 10 kwietnia,to polskie odpowiedniki zamachu na JFK, lub 9/11.
   Osobiście, jestem nawet zwolenikiem możliwości dokonania zamachu - przez stroną "polską" i "polskie" tajne służby.Zresztą odkąd w Polsce panuje seryjny samobójca, który swego czasu objawiał się zawsze w piątek, widać, że zamachy, morderstwa i spiski to nie domena ksiązek sensacyjnych,lecz rzeczywistość w której przyszło nam żyć.Lepper, generał Petelicki, wielu innych,którzy odeszli w dziwnych okolicznościach...
   Czy temat Smoleńska zagości na falach Radia ? Myślę, że jednak nie.Zapewne z dwóch przyczyn - po pierwsze " Smoleńskiem zajmują się tylko zacietrzewieni oszołomy" - a po drugie, przecież spiski to tylko w USA - a Polska to kraina praworządności, zdrowego rozsądku i twardego stąpania po Ziemi.Zatem lepiej wałkować przez 15 lat temat 9/11, niż zajmować się Smoleńskiem - bo to przecież nie przystoi, nie wypada, a każdy kto tylko o tym wspomni wzbudza politowanie...
   Druga sprawa, że temat pewnie trudny do ogarniecia ze wzgledu na dostepne materiały i bardzo mocno spekulatywny.Myślę, że nie dałoby się ciekawie przez 3 godziny o tym opowiadać.Wszystko zostałoby sprowadzone do powielenia informacji medialnych, krótkiego podsumowania procedur i działań śledczych, oraz ewentualnie wyartykułowaniem masy domysłów i spekulacji... Dla mnie nadal pozostaje to jednak tajemnicą, zagadką i wyjątkowo śmierdzącą sprawą...
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2016-06-17 9:05:23) #15126
  | 👮 raport

  Twin towers, to były niesamowite budynki. Ich ogrom przemawiał do podświadomości. Data 9/11 jest jednoznaczna. Spektakularne zniszczenie WTC też jest jednoznaczne. Następca WTC symbolizuje, że jeden jest ''szefem''...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium