[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

cytomel t3Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XLII Debata Ufologiczna Online: Wojny Gwiezdne i Gwiezdne Wojny
Dzisiejszy program poświęcamy tematowi wojen gwiezdnych oraz "Gwiezdnych wojen". Będzie zatem i o wątkach z filmu, którego kolejna część weszła na ekrany jak i o całkiem możliwych wojnach w kosmosie. Ostatnio z tematem wiążą się rewelacje hakera Garry`ego McKinnona, który po raz kolejny przypomniał o sobie w mediach, mówiąc, że Amerykanie budują w kosmosie swoją bojową flotę. Na ile to może być wi... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (188.00 MB) | Premiera: 2016-02-28 | Czas trwania: 03:25:31 | Odtworzone x 4715 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 19, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • allier
  (2016-02-29 15:56:22) #14331
  | 👮 raport

  Dlaczego nie zadaliście na antenie mojego pytania o ustosunkowanie się do tego, co rozgłasza Arkadiusz Miazga, opowiadając o UFO jako o demonach?? Następnym razem zadzwonię i zapytam osobiście.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
  • clearsky
   (2016-02-29 19:07:22) #14333
   | 👮 raport

   Kurna, co za ludzie !:-) Jeden człek w postach odnosi się jedynie do jakiś lingwistycznych fikołków, inny analizuje dzieła i postać Arka Miazgi.Tematem audycji nie była publicystyka Pana Miazgi, ani ewentualne kontrowersje wokół jego osoby.Czy w ogóle Radio, ma się w jakiś szczególny sposób odnosić, czy podsumowwywać autonomiczną działalność Miazgi? Czego oczekujesz od prowadzącego, lub osób występujących w Radio ? Grzmacej krytyki, polemiki z opiniami pana Miazgi ?Nie odpowiada Ci demonologia w zjawisku UFO, to się tym nie zajmuj i omijaj szerokim łukiem.Osobiście nie widzę powodu,by w zjawisku/wydarzeniu UFO doszukiwać się demonicznych bytów ( osobiście zaliaczam to do innych kategorii zdarzeń, niż UFO) i w sumie, jakoś mnie nie interesuje, czy ktoś forsuje pogląd o diabełkach za sterami UFO, czy upiorów udających Ufoludków.Natomiast jeśli Ty masz jakaś opinię w tej sprawie,to wykorzystaj jakąś dłuższą formę literacką, do zaprezentowania własnych przemyśleń. Bez zbędnego emocjonalnego wrzasku " O Mio Dio ! Santa Madonna ! Demony w UFO według Miazgi".Nie znam artykułów pana Miazgi, zatem odnieść się do nich nie potrafię, ale jestem skłonny przeczytać Twoje podsumowanie artykułów Miazgi o demonach w zjawisku UFO.
  • Antares
   (2016-02-29 20:03:00) #14335
   | 👮 raport

   clearsky, +1. Jakiś ostatnio we wpisach jest spory wysyp "sierot po Palikocie" trzymających się tego aspektu poglądów wyrażonych przez pana Miazgę jak pijany płotu. Arkadiusz Miazga ani brat ani swat, czasem się zgadzam a czasem nie, ale nie rozumiem tego ciągłego przypieprzania się. I piszę z całą świadomością "przypieprzania" bo to ani nie polemika ani nie dyskusja. Do tego potrzeba mocnych kontrargumentów a nie wycieczek.
  • roberto
   (2016-02-29 20:57:16) #14336
   | 👮 raport

   Tak. Dajcie mu spokój, bo dostanie czkawki. Miazga i jego teoria nie są na tyle ciekawe, by je wałkować. Idźcie na pejdż Egzorcysty czy Frondy i tam z nim dyskutujcie, nie na radiu.
  • SkrzydlataŻmija
   (2016-03-01 22:51:40) #14350
   | 👮 raport

   allier zadzwoń i zapytaj. Panie Arkadiuszu Miazga odpowiedz Pan z łaski swojej - i będzie po kłopocie.

   Polecam też film "Walka z szatanem".
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • roberto
  (2016-02-29 20:59:35) #14337
  | 👮 raport

  Moim zdaniem Star Trek też kuleje pod względem wyobrażania sobie aparycji obcych. Tam też prawie wszyscy to humanoidzi, a różnicą jest jakaś fałda albo skrzela. Ale tak jak powiedział p. Żelkowski - gdyby to wszystko ująć, byłoby to mało zrozumiałe dla mas.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • apsik
  (2016-03-01 14:34:46) #14342
  | 👮 raport

  też uważam te pretensje o demonologię za przesadzone. Arek Miazga nie narzuca swoich poglądów w audycji, nie mówi jak nawiedzony, wnosi do dyskusji wyważoną opinię, nie próbuje dominować. dla mnie więc może sobie wierzyć w co chce.

  no i druga sprawa, Marek Żelkowski, który wnosi dużą wiedzę odnośnie literatury - tak, tak i jeszcze raz tak!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • clearsky
  (2016-03-01 16:42:47) #14343
  | 👮 raport

  Nie wiem skąd ten opór by uznać, że wiekszość faktycznych załogantów UFO ma postać humanoidalną ? :-) Skoro pochodzą z planet, gdzie być może panują warunki zbliżone do ziemskich i gdzie nastąpił podobny rozwój ewolucyjny, to jak mają się prezentować przedstawiciele takich cywlizacji/ras ? Być może jest jakaś matryca, że przy określonych warunkach powstaje taka, a nie inna forma życia. Raczej nie licze na inwazję krwiożerczych roślin ( tryfidy,) czy Blooba Zabójcę.Podobne warunki, wyworzą podobne struktury biologiczne i biologiczne formy. Poza tym mimo ich humaidalności, to jednak z doniesień wynika , że jest ich pewna różnorodność.Od róznic we wzroście ( od istot wielkości niemowlaków, czy karzełków - bo wysokie kolosy), po wszelkie warianty budowy samego ciała i jego cech charakterystycznych.NIektórzy używają pełnych wdzianek ochronnych, zatem być może coś na Ziemi " im nie służy".U innych byc może nie zaobserwujemy takiego sprzętu, co nie znaczy, że nie są zabezpieczeni, przed ewentualnych szkodliwym działaniem jakiś ziemskich czynników.Możliwe, że postać humaoidalna jest czymś w rodzaju podstawowej i powszechnej formy biologicznej.Oczywiście taka forma jest dostosowana do środowiska z którego się wywodzi.Raczej nie spotkamy się ze zdarzeniem, gdzie pojazdy są pilotowane przez " inteligentne kamienie", czy inteligencję zamkniętą w innej osobiwej strukturze.
  Co do samej serii Star Trek pojawiają się tam równiez byty subtelne/energetyczne, lub półmaterialne, albo nawet całe połacie " inteligentnej substancji" w kosmosie.
  Nie jestem zwolennikiem łączenia ciała biologicznego z elementami sztucznymi - by tworzyć hybrydy na kształt robocopów, terminatorów.Z drugiej strony sama forma miękkich tkanek, może wydawać się tylko jednym z etapów ewolucji.Ta forma jest pełna słabości i niedoskonałości - podatna na uszkodzenia, choroby, dolegliwośći.Mimo tych czynników jest jednak dosyć użyteczna i jak na nasze warunki jest optymalnym pojazdem dla świadomości.Gdyby wykluczyć potencjalne choroby i zmodyfikować organizm do lepszej, szybkiej regeneracji to byłoby istotnym krokiem do zwiększenia wydajności takich form.
  Inna kwestia to sam obszar będący " siedliskiem" inteligencji, świadomości.Swoiste centrum zarządzania organizmem, sterowania i podtrzymywania życia.U nas takim zasadniczym aparatem/narzędziem jest mózg ( i kilka kluczowych organów typu serce).Jednak co dzieje się, kiedy owa "inteligencja i świadomość" jest składową każdej komórki w organizmie, a do tego jest zdolna do odtworzenia całego ciała przy wykorzystaniu minimalnej "tkanki własnej" ? Jakiś rodzaj hiper-odtwarzania struktury, do wyjściowej matrycy.Czyli, kiedy taka istota ma formę humaoidalną, jest w stanie natychmiast zregenerować odciętą dłoń - a nawet odcięcie głowy nie jest problemem, gdyż reszta ciała nadal posiada " inteligencję i świadomość" - w przypadku kiedy za wszystko nie odpowiada jedynie centralny organ w rodzaju mózgu.
  Trochę tu chyba namieszałem :-).Chodzi o różnice, kiedy "inteligentny" jest tylko mózg, a kiedy "inteligentne" jest całe ciało.
  Poza tym jakoś nie budzi mego ewentualnego niepokoju potencjalna forma gadzia, owadzia, czy również diabełkowata ( są opisy zdarzeń z istotami, które mimo "straszliwego" wyglądu, były spokojnego usposobienia i nie dążyły do dręczenia świadka).
  Pozdro ;-).

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • polar_zenon
  (2016-03-01 20:57:19) #14344
  | 👮 raport

  @clearsky - co do inteligencji ciała, to nie możemy jej też wykluczać u człowieka. prowadzono badania nad inteligencją serca np. To bardzo ciekawe
  @apsik - moim zdaniem imć Miazga pogrzebał się raz na zawsze. Niech sobie szuka demonów w UFO, ale on stał się głosem pisma "Egzorcysta" i Frondy. Nie jest obiektywny

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Tengu
  (2016-03-02 8:33:03) #14351
  | 📧 email | 👮 raport

  Coraz nudniejsze te wasze debaty!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
  • Krom
   (2016-03-02 18:40:16) #14354
   | 👮 raport

   a ty jesteś interesujący jak zeszłoroczny śnieg!
  • marek_gśk
   (2016-03-02 21:25:17) #14355
   | 👮 raport

   No a może odcinek o wojnie bogów się pojawi? Przydałby się. To była najfajniejsza część debaty o GW. Odcinek z takimi tematami jak szklane forty, Mohendżo, zeszklony piasek, wimany. Marzy mi się!
   A co do Miazgi, to gdybym mu mógł zadać pytanie, to bym zapytał, czy w ogole czytał Keela i Valego na których się tak ciągle powołuje. Bo oni wcale nie piszą o tym, co on i nie potwierdzają jego wniosków.
  • Patikati
   (2016-03-04 9:26:05) #14371
   | 📧 email | 👮 raport

   Zgadzam sie coraz slabsze
  • kizior
   (2016-03-04 17:18:40) #14372
   | 👮 raport

   Coraz lepsze i tylko neokidy albo ludzie bez mózgu tego nie docenią. Nie przejmujcie się opiniami pokolenia YT i "czytaczy nagłówków", ekspertów od wszystkiego.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2016-03-06 9:55:58) #14385
  | 👮 raport

  Gdyby nie Ralph McQuarrie i utalentowany zespół industrial light & magic, oraz pozostali artyści, to STAR WARSy przeszłyby bez echa...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Leśny Pukacz
  (2016-03-08 14:15:48) #14409
  | 👮 raport

  Moim zdaniem z audycji na audycję robi się ciekawiej. Jeśli kogoś interesuje tylko ''mechaniczny'' aspekt zjawiska, niech się skupi na pierwszych debatach. Dobrze ze panowie przechodzą na bardziej filozoficzne tematy.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-11-22 17:05:16) #40146
    📧 pw | 👮 raport

  Wrócimy dp języka, który już raz od Komstów otrzymaliśmy, i nie był to prezent z Ich strony, a pragmatyzm.

  Chcąc módź skomunikować się z Każdym Ziemianinem bez pośrednika -by poznawszy człowieka jako - tako uniknąć celowych przekłamań, Dali i nauczyli nas ŁACINY !!

  Tak ze na powrót będziemy się uczyć Łaciny z tym iż zaczniemy od staro Łacińskiej wersji.

  Nb. Szkoda, ze zrezygnowaliśmy z nauki Łaciny o wiele więcej niżli Greki już od pierwszych klas szkół powszechnych ...

  To to samo jak z Wenus
  Powinna być z drugiej strony Ziemi, Jest na niej bardzo inteligentne życie Ludów bardzo podobnych do nas. Niewykluczone, że Planetarnym na Wenus jest nadal STAROŁACIŃSKI.

  A Mimrod i cała populacja Ziemian i Obcych reszta się rozumiała bo rozmawiała właśnie po Łacinie

  Sokół Milenium lezy na dnie Bałtyku chyba najblzej mu do piaszczystego dna Szwedzkiego wybrzeża - jest foto w internecie.
  Pozdrawiam Wszystkich.

  Wszystko co doskonałe, jest banalnie proste !!!


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-11-22 17:46:00) #40147
    📧 pw | 👮 raport

  Nie ruszają bo się BOJĄ !!!

  Każdy statek międzygalaktyczny w swej strukturze musi być - jako całość Kryształem. Najprawdopodobniej coś takiego jak kryształ o kształcie mocno wydłużonego i spłaszczonego jaja obracającego się "na ręby" jak ogony Torus z otworem w środku oczyszczacie - pełny Torus będący 100% kryształem. Ostre zwroty uzyskuje się w mgnieniu oka, zmieniając miejsca głównych węzłów krystalizacji a spokojne manewry "błędami strukturyzacji"  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-11-22 17:50:45) #40148
    📧 pw | 👮 raport

  1 kg Au przez 6 godz. na stole w kuchni przy okazji przygotowywania smacznego obiadku przez małżonkę - 100% Poważnie !!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium