księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Życie jest wieczne - tak głosi duchowy przekaz


Dodano: 2015-10-18 01:57:16 · Wyświetleń: 4546
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp


Celem prowadzenia naukowych badań jest dotarcie do prawdy. Naukowe badanie mediumizmu musi się odbywać według takich samych zasad, co każde inne naukowe dochodzenie. Powinno się rozpoczynać od badania pracy naprawdę obdarzonych mediów, takich jak John Edwards, Stephen Holbrook czy Doris Stokes. Powodem tego, że zajęli się mediumizmem, jest oczywiście przekazanie wiadomości, że życie jest wieczne. To, że nasza indywidualność pozostaje poza zasłoną tak zwanej fizycznej śmierci, i wciąż jest zestrojona z naszymi najbliższymi, którzy pozostali tutaj, na ziemskim planie. Taki jest cel. Fakt, że informacja przekazana ze świata duchowego na plan ziemski za pośrednictwem medium, stanowi wielką pociechę, inspirację i radość dla ukochanej osoby ją otrzymującej - to w rzeczy samej tylko mały odkrywczy kawałek duchowego wkładu.

Gdy te obdarzone media zmusza się do przeniesienia swojej pracy o krok dalej, do rzeczywistości zbiorowej wiedzy duchowej, one uruchamiają hamulce. Ten obszar jest postrzegany (prawidłowo i mądrze!) jako niebezpieczny. Z powodu fanatycznego i religijnego przywiązania niektórych ludzi do dogmatów i wiary, media stają twarzą w twarz z zagrożeniem dla swojego osobistego bezpieczeństwa i swoich najbliższych. Wiele mediów zostało zamordowanych dlatego, że niezbyt mądrze wkroczyli na tę ścieżkę pełną niebezpiecznych i potężnych mocy.

Media nie mogą traktować swoich poglądów w sposób dogmatyczny

Jeszcze bardziej niebezpieczne jest, gdy w umyśle samego medium głęboko zakorzeniona jest dogmatyczna, ustalona idea związana z religią, reinkarnacją, egotyzmem, itd. Poza odstraszaniem komunikujących się duchów i koloryzowaniem komunikacji, przyciąga ona duchy które same nie są inteligentne i które zabierają ze sobą do świata duchowego błędne informacje. Duchowy świat pełen jest tych, którzy omyłkowo przywiązali się do wiary w reinkarnację, a teraz walczą aby wejść ponownie i kontrolować, a także wpływać na ciało śmiertelnika!

Jednakże media, które są zrównoważone mentalnie i fizycznie i pragną dokonać każdego niezbędnego poświęcenia na rzecz nauki, chronione są przez duchy inteligentne, które ochoczo poszukują współpracy ze śmiertelnikami, aby ukazać prawdę o ciągłym istnieniu, w szczególności zaś - aby uświadomić nam, jaki wpływ na ludzkie sprawy mają duchy-ignoranci.

Medium powinno być wolną duszą, neutralną, pozbawioną wiary [religijnej], dogmatu lub -izmów, powinno też umieć całkowicie się wyciszyć, pozostawiając w ten sposób otwartą drogę aby mogły je kontrolować inteligentne duchy. W ten sposób zachęcone zostaną zaawansowane, inteligentne duchy - proces kontroli stanie się łatwy, naturalny i wygodny, duchy przewodnie dadzą medium siłę, i odbierane będą prawdomówne przekazy i komunikaty.

Starożytne wyrocznie były rozpieszczane

Ludzie starożytni rozumieli potrzeby swoich wyroczni. Subtelne wibrujące siły niewidzialnego świata znali wystarczająco dobrze, by prawidłowo je odbierać i rejestrować. Budowali dla nich świątynie i zapewniali piękne otoczenia, uwalniając je od niepokoju związanego z zaspokajaniem podstawowych potrzeb. Zabierali je do Sanktuariów Ciszy - i zapewniali odpowiednie warunki do ćwiczenia mediumizmu w najlepszy i najpełniejszy sposób.

W książce J. M. Robertsa "Antiquity Unveiled" możemy przeczytać dokładne relacje pochodzące od tych starożytnych wyroczni i mediów. Mediumizm często jest błędnie uznawany za zjawisko współczesne! Prawdziwie obdarzone medium - a takim był pod koniec lat osiemdziesiątych XIX wieku znajomy Robertsa, człowiek raczej skromny i niewykształcony, który przyciągał istoty duchowe przy pomocy swoich narzędzi - dostarcza nam dokładnego opisu roli mediumizmu w całej starożytności. Gorąco polecam lekturę tej pracy - która właśnie została wydana ponownie - tym, którzy zaintrygowani są mediumizmem i jego istotnością dla współczesnych starannych i zdecydowanych badaczy zjawisk psychicznych.

Kathleen Meadows, unexplained-mysteries.com
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kathleen Meadows posiada tytuł magistra na wydziale Religii i Kultury Uniwersytetu im. Wilfrida Lauriera w Kanadzie. Jej artykuły poświęcone medumizmowi dostępne są do przeczytania na łamach strony internetowej http://www.psychicanada.com/

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • milosz.burczyk
  (2015-11-21 12:25:25) #13187
  | 📧 email | 👮 raport

  Ja uwazam ze gdy czlowiek umrze,trafia dusza jego albo do nieba albo piekla,i przed tem sadzany jest przez Boga jakie grzechy popelnil czy lekkiej czy ciezkie jakie tez uczynki zrobil czy dobre czy tez i zle.moglibyscie mi moje haslo przeslac gdyz zapomnialem je moj Nickname jest : milosz.burczyk

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • wassa
   (2016-12-26 20:53:57) #35132
   | 👮 raport

   gadanie o piekle to bzdury nie ma czegoś takiego to są zwykle bajki .
  • mitpio
   (2018-03-11 8:51:26) #38108
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Pieklo to pojecie wzgledne ,dla kazdego inne ,takowym moze byc zycie tu na ziemi lub inne miejsce wszystko zalezy jak spojrzymy na to co nas otacza.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium