Trycholog / Chodzież - wypadanie włosów - łysienieNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Tam, gdzie kończy się ludzka wiedza, tam wkracza Bóg


Dodano: 2005-08-31 17:55:45 · Wyświetleń: 18384
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
AIDS, czyli nabyty zespół zaniku odporności, jest chorobą dotychczas nieuleczalną. Wiemy o tym wszyscy. Osoba, u której wykryto obecność wirusa HIV, musi się przygotować na nieuchronną śmierć.

Powiada się, że ludzka odmiana wirusa HIV powstała w Afryce. W Kenii i w Ugandzie bardzo częste są przypadki zarażenia wirusem HIV drogą kontaktów heteroseksualnych.

Zatrudniona w Amerykańskim Zespole Immunizacyjnym 17-letnia Juliet N. została pewnego wieczora w lipcu 1989r napadnięta w Ugandzie i zgwałcona przez chorego na AIDS murzyna. Kiedy wykryto u niej obecność wirusa HIV, popadła w depresję i myślała o samobójstwie. Z początkiem 1990 roku pojawiła się u niej nowotworowa zmiana skórna, tzw. "mięsak Kaposiego". Zaczęły występować chroniczne bóle głowy i objawy przypominające malarię. Na języku Juliet pojawiło się tyle ranek, że dziewczyna nie mogła jeść ani pić.

Nie zwierzyła się rodzinie ze swojej tragedii, toteż - przy wadze ciała równej 38 kg = zaczęła nosić bluzki z długimi rękawami i spodnie pozwalające ukryć podrażnienia skóry. W końcu zwróciła się o pomoc do znanego z wielu cudownych "uleczeń" pastora Simeona Kayiwy (na zdjęciu, z jednym z podopiecznych). Kiedy weszła do jego domu i stanęła przed nim, zemdlała. Pastor Kayiwa ocucił ją i podobno powiedział: "Tylko Bóg może Ci pomóc". Następnie zaczął sie gorączkowo modlić, co trwało - jak mówi Juliet - prawie pół dnia.

Kilka dni później pastor Kayiwa opowiedział Juliet swoją senną wizję. We śnie Bóg ukazał mu górę, która nagle zaczęła się kurczyć, aż w końcu całkiem znikła. Wytłumaczył mi, że w taki właśnie sposób z Twojego ciała zniknie AIDS, miał wówczas powiedzieć pastor. Następnie poprosił ją, żeby zrobiła sobie badanie postępu choroby i przyniosła mu wyniki. Po kilku miesiącach okazało się, że liczba wirusów w organiźmie Juliet zmniejszyła się! Wynik kolejnego testu na obecność HIV był negatywny. Po jakimś czasie Juliet zaczęła przybierać na wadze. To był cud, ponieważ choroba zabrała Juliet pół rodziny.

Jedyna pozostała przy życiu siostra Juliet, także chora, w 1992 roku również skontaktowała się z pastorem Kayiwą. Jak mówi Juliet, teraz jest już zdrowa i chodzi do szpitala dwa razy w tygodniu, aby pomodlić się za chorych. Modlitwa jest teraz najskuteczniejszym lekarstwem, jakie znam.

Pastor Simeon Kayiwa jest założycielem Chrześcijańskiego Bractwa Narimembe. Utrzymuje, że siłą modlitwy wyleczył już setki dzieci. Czterdziestoośmioletni duchowny był niegdyś wykładowcą na Wydziale Sztuki Uniwersytetu w Makerere. Miał wówczas otrzymać od Boga dar uzdrawiania. W końcu rektor wezwał mnie do siebie i kazał wybierać między Bogiem a uczelnią. Nie był to trudny wybór. Pastor Kayiwa miał podobno przywrócić do zdrowia co najmniej trzydziestu chorych na AIDS, a także wiele innych osób z różnymi schorzeniami i dolegliwościami.

Jedną z takich osób jest pielęgniarka Irene Naija, która miała olbrzymie wole. ZNiknęło ono po tym, jak siostra Naija pomodliła się wspólnie z pastorem. W dniu, w którym miała odbyć się operacja, wola już nie było.

Na pytanie, czy mogła nastąpić spontaniczna remisja, doktor Jane Bosa - dyrektor Szpitala Akademickiego w Makerere - odpowiedziała dwoma pytaniami: dlaczego owa remisja musiała zaczekać, dopóki Irene nie spotkała się z pastorem Kayiwą? I dlaczego przedtem trzeba było się pomodlić?

Ta relacja jest tylko kolejnym potwierdzeniem słów wypowiedzianych przez Johna, osobistego lekarza Juliet N. - Tam, gdzie kończy się ludzka wiedza, tam wkracza Bóg...

Opracował: Ivellios
Na podstawie: Stuart Gordon "Księga Cudów" wyd. AMBER 1998

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • gość
  (2008-11-01 10:48:54)
  | 👮 raport

  Nigdy nie slyszalam zeby kto kolwiek zostal wyleczony z aids


  ^ do góry ^ | Odpowiedz • fender
  (2008-12-15 03:10:51)
  | 👮 raport

  Ja slyszalem o dwoch osobach - jedna jest pena na 100% a druga to chyba nie


  ^ do góry ^ | Odpowiedz • pretorianin20
  (2010-04-21 18:49:07)
  | 👮 raport

  Od czasu do czasu coś mi się obija o uszy na temat osób, które w jakiś sposób pozbyły się AIDS. Nie wykluczam, że ten pastor może mieć taki dar, lub dokładniej "charyzmat". Ale chorym na AIDS, którzy chcą się udać do niego, zalecałbym raczej pogłębienie swojej wiary, posty i nabożeństwa. Efekt będzie pewnie ten sam.


  ^ do góry ^ | OdpowiedzDodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium