najdokładniejszy speed test w Polsce TestujPredkosc.pl dostępny za darmo onlineNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Świetlisty dworzec, świetliste schody, miasto ze światła... czyli jeden z najbardziej niezwykłych snów w moim życiu


Dodano: 2022-02-18 03:18:12 | Wyświetleń: 1433
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp

Nie wiem, jak długo już zbieram się do opisania tego snu. W końcu jednak ten moment musiał nastąpić. Parę miesięcy temu miałem bowiem sen, po przebudzeniu się z którego odniosłem wrażenie, że zajrzałem do przedsionka zdecydowanie piękniejszej i przyjemniejszej części zaświatów. A było to tak...

Przechodziłem w tym śnie przez jakąś dziwną halę dworcową. Idąc prosto i rozglądając się miałem wrażenie, że dworzec jest wyjątkowo szeroki - tak po lewej jak i po prawej stronie końca tego dworca nie było widać.

Był to przy tym dworzec bardzo piękny, lśniący, w bardzo pozytywnych, jasnych, beżowo-kremowych kolorach, do tego wypełniony światłem i ciepłem, zupełnie jak gdyby wyjęty z innej epoki, a może i z lepszego świata.

Mijałem po drodze wielu ludzi - wszyscy uśmiechnięci, jak gdyby dopiero co przyjechali do jakiegoś kurortu na wymarzone wakacje życia. Starsi, młodsi, dzieci... wszyscy pełni radości, spokojni i emanujący jakąś taką pozytywnością i jasnością.

Gdy w końcu wyszedłem z dworca i znalazłem się przed nim, przywitało mnie słońce i mnie ciepły, przyjemny letni wiatr, oczom moim zaś ukazały się pozornie niekończące się śnieżnobiałe, niemożliwie czyste, jak gdyby z samego światła zbudowane schody. Stopnie owych schodów były bardzo szerokie, nie za wysokie ani nie za niskie, tak że nawet gdyby człowiek bardzo się postarał, musiałby zabawić się w kiepskiego aktora, żeby się na nich potknąć.

I tak jak po hali dworcowej, tak po tych schodach spokojnym krokiem schodzili uśmiechnięci ludzie, emanujący radością i pozytywną energią. I ja również taki duchowo uniesiony radośnie i pewnie stąpałem w dół schodów, patrząc przed siebie.

Po jakimś czasie okazało się, że schody jednak jakiś koniec mają - bowiem moje oczy ujrzały majaczące w oddali piękne miasto, tak białe, że można było odnieść wrażenie, że i ono jest w całości ze światła zbudowane.

Czy my wszyscy po tych schodach szliśmy właśnie do tego miasta? Co nas tam czekało, hm... może ktoś tam na miejscu chciał nam zgotować gorące powitanie?

Tego się już nie dowiedziałem, gdyż z tego pięknego snu wyrwał mnie przeklęty dźwięk smartfonowego budzika. Zdecydowanie był to jeden z tych momentów, kiedy miałem szczerą ochotę chwycić smartfon w dłoń i wyrzucić go przez okno. Z takiego snu człowieka wyrwać! Ehh, dobra, trzy głębokie wdechy...

Skojarzenie z zaświatami pojawiło się w mojej głowie nieprzypadkowo - bo gdy tak sobie tę wizję senną przypominam, za każdym razem przychodzi mi na myśl opis "świetlistego miasta", jakie widywali pacjenci doktora Raymonda Moody'ego.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Czy analityk to już jasnowidz? (czytany 4398 razy)
· Co mnie w Internautach irytuje (czytany 3756 razy)
· Złodziej Mizera przyznaje się do winy! (czytany 10447 razy)
· 759, 759, 759... (czytany 5296 razy)
· Interesujący cytat o śp. Janie Olszewskim (czytany 3283 razy)
Komentarze · Dodaj komentarz
  • yuby
    (2023-02-14 22:56:41)
      📧 pw | 📧 email | 👮 raport

    Bywałem na takim dworcu we snie jak i wiele razy w mieście ze złota, wejście jest "warstwowe" i nie każdemu jest dane tam wejść jeśli nie osiągnie się odpowiedniego poziomu przebudzenia.


    | OdpowiedzTwój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium