księgarnia ezoteryczna Warszawa

tanie serwery wwwNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Komu przeszkadzają Debaty Ufologiczne Online?


Dodano: 2014-12-29 01:04:03 | Wyświetleń: 6288
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp

Organizowane od jakiegoś czasu na antenie Radia Paranormalium Debaty Ufologiczne Online okazały się wielkim hitem. Można wręcz powiedzieć, że stały się one swego rodzaju ufologicznym "must have & must listen to" polskiego Internetu. Poruszane są w nich tematy, których unikają inne media zajmujące się tematyką ufologiczną. Każda debata gromadzi przed komputerami i odbiornikami ponad 100 osób, a po wgraniu ich do archiwum notują setki, a nawet tysiące pobrań i odsłuchań (licznik w archiwum RP pokazuje tylko pobrania, serwer zlicza zaś zarówno pobrania jak i odsłuchania w przeglądarce). Debaty są również emitowane "z taśmy" między innymi przez Radio Wolne Media, cieszą się też popularnością na różnorakich Chomikach i innych serwisach do udostępniania plików.

Jak się okazuje, ogromna popularność Debat Ufologicznych Online przeszkadza niektórym osobom lub grupom osób. Dają one upust swojej frustracji głównie poprzez pisanie wybitnie chamskich komentarzy pod audycjami i ogłoszeniami, jak również za pośrednictwem radiowego GG.

Wśród niezbyt wyszukanych tekstów zdarzają się takie atakujące dysputantów za "zbyt mało katolickie" podejście do sprawy UFO, jednak większość komentarzy ma charakter wybitnie prześmiewczy, niekiedy wręcz wulgarny. Spora ich część "zachęca" do zaproszenia do debat osób uznawanych przez środowisko ufologiczne za dezinformatorów, co doprowadziło mnie do pewnych podejrzeń co do tego, kto może być autorem tych wpisów.

Owe komentarze zachęcają mianowicie do zaproszenia do debat Stanisława Barskiego, Krzysztofa Rogalę, Janusza Zagórskiego i Roberta Bernatowicza. Dlaczego polskie środowisko ufologiczne w większości odcina się od ich działalności? Barski - podejrzenia o fałszowanie zdjęć UFO (w czym miała mu pomóc córka - zawodowa fotograf. Osobiście nie mam nic do niej, uważam że to godna zaufania a przy tym bardzo sympatyczna i trzymająca poziom osoba, jednak niektórzy polscy ufolodzy snują przypuszczenia, że trochę tatusiowi mogła pomóc w "przygotowaniu" niektórych jego zdjęć UFO). Rogala - kwestionowany jest faktyczny poziom jego wiedzy. Zagórski - zaprasza do NTV gości na zasadzie "wezmę wpuszczę wszystkich, nagram wszystkich i wyemituję wszystko ze wszystkimi, niech se leci i niech się ludzie cieszą, że coś jest". Bernatowicz - prezes Nautilusa, więc nie muszę chyba pisać, dlaczego nie jest zbytnio lubiany.

Po co mieliby być zapraszani do debat? "Żeby było śmieszniej" - stwierdza kilkanaście komentarzy, które musiałem ostatnio skasować. Towarzyszą temu pytania w stylu "czy Barski robi kupę", "czego chce UFO od Barskiego", czy taki i owaki jest potomkiem reptilian, czy Krzysiek ma dużego rogala, itd.

Barski, Zagórski, Rogala i Bernatowicz - ten właśnie zestaw nazwisk przewijający się we wpisach nasunął mi pewne przypuszczenia co do tożsamości osoby, która z takim upodobaniem atakuje i miesza z błotem nasze debaty. Nie omieszkam się tymi podejrzeniami tutaj podzielić. Moja mała lista podejrzanych wygląda następująco:

- Marcin Mizera, szef NPN-u - dziennikarzyna jak z koziej dupy trąba, któremu skacze gul na myśl o tym, że treści publikowanych przez "gnojów i wypierdków" z Infry i Paranormalium czytają i słuchają tysiące osób, a na NPN mało kto wchodzi. Po zerwaniu współpracy z wówczas jeszcze portalem Paranormalium, Mizera zarówno na innych stronach jak i w komentarzach na Paranormalium próbował atakować mnie i kolegów z Infry i Paranormalium, podpisując się różnymi nickami i nazwiskami oraz zmieniając co chwila płeć. Brak jego nazwiska w zestawie nazwisk, które przewinęły się do tej pory, każe przypuszczać, iż to on może stać za atakami na debaty. Znam go zbyt dobrze, facet przecież sam siebie by nie znieważył.

- Tomasz S***r vel prestissimoLIVE - fryzjer z Warszawy o cholernie nadmuchanym ego. Podobnie jak Mizera, oczernia nas, podpisując się wieloma różnymi nickami. Co prawda nie zauważyłem, żeby zmieniał płeć, ale to pewnie kwestia czasu. Chory z zazdrości gość, którego mierzi, że "paradebile i skurwysyny" z Infry i Paranormalium oraz ich treści cieszą się taką popularnością i poczytnością. Styl językowy atakujących debaty komentarzy sugeruje, że to najprawdopodobniej on, jednak 100% pewności póki co nie mam. Równie dobrze może to być któryś z jego bardzo, ale to naprawdę bardzo nielicznych czytelników. Biorę jeszcze pod uwagę niejakiego Janusza B. vel "Edka z krainy kredek", który z nim blisko współpracuje.

- ktoś z Fundacji Nautilus - na pierwszy rzut oka ta opcja wydaje się mało prawdopodobna, jednak proszę mieć na uwadze, że Robert Bernatowicz od czasu do czasu robi czystki w szeregach Nautilusa i usuwa z ekipy ludzi o "nieprawomyślnych" poglądach. Można o tym zresztą przeczytać nawet na forum tej "organizacji badawczej". Może więc za atakami na Debaty Ufologiczne Online stoi jakiś ex-nautilianin lub obecny członek Nautilusa, któremu nie podoba się ani działalność prezesa ani działalność "konkurencji".

- Dariusz Kwiecień - za opieprzkę, jaką dostał niedawno na stronie głównej Paranormalium, w postaci oświadczenia dlaczego ów pan już nigdy nie wróci na naszą antenę. Mało prawdopodobne że to on, jego bardziej bawi drażnienie S***ra. Chociaż, who knows...

- Sprewell - użytkownik, który jeszcze do niedawna atakował nas za "zbyt mało katolickie" podejście do spraw UFO. Wszędzie dopatruje się demonów i ataków na Chrystusa. Zdając sobie sprawę z tego, co z człowiekiem potrafi zrobić fanatyzm religijny, nie zdziwiłbym się, gdyby to był on lub jakiś jemu podobny ograniczony umysłowo świr.

To narazie tyle jeśli chodzi o moje podejrzenia. Możliwe, że autorem atakujących wpisów jest jeszcze ktoś inny, o kim nie wiem. Póki co najbardziej skłaniam się ku opcji z Mizerą lub S***rem, gdyż wydają mi się one najbardziej prawdopodobne.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


  • Michau
   (2015-01-11 17:47:14) #11076
   | 👮 raport

   Mam parę uwag do wpisu Ivelliosa

   Pierwsze: Jeśli wchodzi się w sferę publiczną (portal ,debaty etc.) to należy mieć grubszą skórę i nie robić jakichś dochodzeń kto śle maile o treści "Czy Barski robi kupę?" albo o rogalu Krzyska . Chłopie powiało dziecinadą!
   Nawet jeśli takie maile są to ,to jest najwyżej głupkowate droczenie ,zupelnie nieszkodliwe a nie zżadne "hejterstwo"
   Tym bardziej ,że ty decydujesz co bedzie publiczne a co nie i nikt by o nich nie wiedział jakbyś tego nie napisał.
   A co jeśli wymienieni nie pisali tych glupot ?Czy teraz oni maja prawo czuć się"hejtowani" ?

   Drugie: Ja zacząłem tematyką interesować się bardzo niedawno i kiedy trafiłem na Paranormalium i sluchałem debat to też myślałem ,że rozmówcy będą się zmieniać.Myślałem o Barskim i Bernatowiczu wlasnie.Żelazny zestaw rozmów jest nużący
   Dokladnie wiem co powie Cielebiać Chris itp
   Naprawdę nie wiem w czym jest gorszy Barski od Leszka Owsianego ,ktory nie jest ,delikatnie mowiąc ,intelektualna ozdobą debat.
   Z tego co słyszałem w necie ufologów ,to wy wszyscy powołujecie się na tych samych autorów i książki ,a kwestie sporne to ich interpretacje A od tego dobre są właśnie DEBATY !!!
   Czy nie warto by zaprosić kilku innych dyskutantow wreszcie, żeby trochę odświeżyć powietrze?
   Debaty zaczynaja być spijaniem sobie z dziubków ( wyjatek ostatnio Persefona contra Chris) a ja chcę SPORÓW i róznych interpretacji

   Tymczasen dzisiaj i tak będę słuchal po program jest fajny ale mógłby być dużo lepszy

   Pozdrawiam

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • elton
   (2016-11-29 5:47:46) #34807
   | 📧 email | 👮 raport

   Nie przystoi powaznemu radiu publikowac takich wpisow jak ten. Trzeba robic swoje.

   Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
   • Ivellios
    (2016-11-29 14:25:52) #34817
      📧 pw | 📧 email | 👮 raport

    Gdybyś nie zauważył, szanowny panie kolego, to nie jest jakiś artykuł z głównej tylko wpis na blogu. WPIS NA BLOGU! W dziale "blogi" każdy może sobie założyć bloga i pisać na nim co tylko chce, byleby trzymać się tematyki poruszanej na łamach całego serwisu. Co za tym idzie, to nie radio publikuje te wszystkie wpisy, tylko UŻYTKOWNICY STRONY. I chyba nie muszę tłumaczyć, że administrator również jest użytkownikiem.
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • jacekbukaczewski
   (2018-04-17 20:08:47) #38219
   | 📧 email | 👮 raport

   Dzień dobry. Milo mi że mogę się wypowiedzieć pod blogiem. Tematyką zjawisk paranormalnych interesuje się od dawna choć całkiem niedawno i to przez przypadek trafiłem na audycje pana Marka Ivalliosa,jestem pod wrażeniem debat które prowadzi i wiedzy która prezentują zarówno On jak i goście w studio. dotychczas słuchałem także nautilusa in pana Barskiego i musze ich wziąć w obronę. Nie wydaje mi się aby panowie Barski czy tez Bernatowicz byli w stanie zniżyć się do poziomu współczesnej gimbazy i tryskać jadem tudzież epitetami pod adresem paranormalium.To wbrew pozorom są osoby poważne i poukładane,zwlaszcza pan Bernatowicz,oczywiscie w w mojej opinii. Przesłu***ąc setki materiałów obu panów zauważyłem wiele niejasności a nawet błędne interpretacje materiałów video, ale nigdy nie słyszałem z ich ust negatywnych opinii o paranormalium,infra czy nieznany świat. Społeczeństwo w dużej mierze składa się z ludzi zawistnych nikczemnych z pewnością zakompleksionych i to wśród nich szukałbym 'hejterów' .Tomasz *** vel prestissimoLIVE to mój typ.Pozdrawiam

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ


TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium