StudioPraga.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Usprawnienia na blogach, zmiany na głównej i świadkowie, którzy mówią


Dodano: 2024-02-05 19:06:18 | Wyświetleń: 130
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

Wprowadzam właśnie do blogów małe usprawnienie pod tytułem możliwość zapisywania notek jako szkic i przy okazji postanowiłem skrobnąć parę słów. W ostatnich dniach w ogóle wprowadziłem na stronie Radia Paranormalium parę zmian, mniejszych i większych, z czego taką najbardziej widoczną jest poszerzenie strony i lekkie powiększenie tekstu przy wyświetlaniu na monitorach w rozdzielczości full HD. Nie jest oczywiście tak, że strona zajmuje całą szerokość ekranu, jednak zmiana z 1000 na 1280 pikseli oraz powiększenie czcionki powinny uprzyjemnić przeglądanie zasobów serwisu na pecetach.

Najważniejszą jednak rzeczą w ostatnich tygodniach jest to, co się dzieje wokół 60. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie" oraz czym poskutkowała jego premiera i idące za nią zwiększenie zasięgów na YouTube. Audycja miała premierę 20 stycznia, a już tydzień później licznik odtworzeń pokazywał grubo ponad 40 tysięcy. W chwili obecnej wyświetla mi w YouTube Studio 69 tysięcy.

Jest to ewenement, gdyż w historii tego radia jeszcze żadna audycja nie zbierała tylu odtworzeń w tak krótkim czasie. Co prawda tę audycję - jak i wiele innych wcześniej - intensywnie promowałem w social mediach, głównie na Facebooku, jednak nigdy jeszcze nie było tak dużej liczby odtworzeń tak krótko po premierze. Świetny wynik, szczególnie mając na względzie niszowość projektu o nazwie Radio Paranormalium.

Wysoka słuchalność tego odcinka poskutkowała również na YouTube znacznym zwiększeniem zasięgów wcześniejszych odcinków .

Teraz wiadomość jednocześnie dobra i zła. Mam bardzo dużo nowego materiału do kolejnych odcinków - telefon dzwoni praktycznie codziennie, prawie każdego dnia rejestruję drogą telefoniczną kolejne relacje. Zdarzenia z różnych kategorii - UFO, kontakty z zaświatami, obserwacje ludzi cienia (shadow people), bedroom visitors, żywy folklor, zdarzenia o wysokim współczynniku dziwności, itd. Jest tego tak dużo, że... brakuje mi czasu na obrabianie tych materiałów.

W niedzielę pobiłem swój mały rekord i nagrałem największą liczbę rozmów w ciągu jednego wieczoru - swoimi historiami podzieliły się cztery osoby. Od wszystkich mam zgode na emisję nagrań.

Krótko mówiąc, nowe odcinki Mówią Świadkowie będą, tylko nie wiadomo kiedy.

Dobra wiadomość na koniec jest taka, że jestem blisko poskładania w całość odcinka o zdarzeniach o wysokim stopniu dziwności (szczególnie zdarzenie, a raczej seria zdarzeń, z rejonu Roztocza, jakich doświadczyło dwoje rowerzystów przemierzających tamte tereny). Możliwe, że jeśli uda mi się wyrobić, to premiera odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Ali Enoch Grey
  (2024-02-07 17:25:04)
  | 👮 raport

  A gdzie wcięło Archiwum Audycji?


  ^ do góry ^ | Odpowiedz
  • Ivellios
   (2024-02-07 18:36:39)
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Nigdzie nie wcięło, jest tam gdzie zawsze było - w górnym menu pod linkiem "Podcasty". A jeśli masz na myśli prawe menu - to archiwum zostało przeniesione do lewego menu.

   Odpowiedz

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium