[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Sporo się dzieje, oj sporo...


Dodano: 2014-03-16 04:17:38 | Wyświetleń: 3229
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp

Tyle się ostatnio dzieje, że nie wiem od czego zacząć. Może więc zacznę od tego, co widzą i słyszą wszyscy - Paranormalium.pl i Radio Paranormalium połączyły się i od tego momentu stanowią jedno medium. Cel, jak zawsze, ten sam - szerzenie wiedzy na tematy paranormalne, ufologiczne, konspiracyjne, ezoteryczne, itd. Teraz, mam nadzieję, szerzenie jeszcze skuteczniejsze. Gdy radio i portal funkcjonowały oddzielnie, siła z jaką docierały do odbiorców była mniejsza. Część odbiorców jednego z nich ignorowała lub nie wiedziała o istnieniu drugiego, co więcej, istnienie dwóch instytucji o takiej samej nazwie powodowało u wielu osób zamęt. Dlatego też postanowiłem zadać za pośrednictwem forum i Facebooka pytanie: czy chcielibyście połączenia radia i portalu? Wynik - jeden głos sprzeciwu, dwa czy trzy głosy sceptyczne, reszta - większość - za. Nie pozostało mi więc nic innego, jak tylko przystąpić do łączenia.

Zależało mi, aby nowo powstałe w efekcie tego połączenia medium było możliwie najbardziej dostępne zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych jak i posiadaczy urządzeń mobilnych. Tworzenie oddzielnej, okrojonej strony mobilnej w ogóle nie wchodziło w rachubę. Wymagało to zafundowania sobie małego kursu tworzenia stron responsywnych, czyli takich, które wyglądają dobrze na każdym urządzeniu, dostosowując swój układ do wyświetlania w różnych rozdzielczościach. Choć layout nowej strony połączonego Radia Paranormalium wciąż jeszcze wymaga pewnych udoskonaleń, to jednak sądzę, iż podołałem temu zadaniu. Z feedbacku, jaki do mnie dociera, wynika, iż strona się podoba i nie sprawia większych problemów :)

Zrobiłem sobie małą listę rzeczy, które jeszcze muszę wykonać, aby ukończyć łączenie i ostatecznie móc zamknąć starą stronę radia, by więcej nie szpeciła Internetu. Zajmie mi to jeszcze kilka dni.

To tyle jeśli chodzi o radio. Ale nie samym Internetem człowiek żyje, toteż działam również w innych sferach życia. Dużo medytuję, oczyszczam się, staram się rozwijać moje jasnowidzenie, itd. Przy jasnowidzeniu zadaję wiele pytań, do których odpowiedzi staram się jak najszybciej spisywać. Najczęściej pytam o sprawy Persefony (sama mnie o to prosi) i Agaty (tu bardziej z obawy o los tej roztrzepanej laski). Czasami informacja przychodzi do mnie "nie pytana". Jeśli wierzyć Persefonie, wszystko co jej przekazuję, sprawdza się, natomiast co do innych osób to najczęściej sam widzę, co się sprawdza i w jakim stopniu. U Agaty na przykład co najmniej dwa razy sprawdziły się kłopoty, w które ta dziewczyna chyba uwielbia się pakować. Ale teraz widzę, że jej sytuacja się poprawia i idzie ku lepszemu.

Zmieniło się jeszcze jedno - od jakiegoś czasu więcej działam sam aniżeli w grupie. Przy okazji, przestrzegam wszysțkich przed nawiązywaniem współpracy w grupach medytacyjnych z niejaką Bogumiłą M. Nie dość że kadnie energię na potęgę i jest szpiegiem działającym w kilku grupach jednocześnie (!), to jeszcze pieprzy takie farmazony, że głowa boli. Na przykład, można się od niej dowiedzieć, że "jeśli o czymś nie myślisz to nie pozwalasz temu istnieć". Terefere kukuryku, słodkie pierdzenie i nic więcej. Chba zapomniała, że wiele rzeczy istnieje i mamifestuje się niezależnie od tego, czy o nich myślimy, czy też nie. 

Z mniej ezoterycznych rzeczy, ćwiczę swoje umiejętności w zakresie budowania stroików fagotowych, i prawdopodobnie jako pierwszy student na mojej uczelni robię stroiki przyozdobione brokatem :P grają i wyglądają całkiem fajnie.

Poza tym, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem tabletu i sporo rzeczy typu tłumaczenie artykułów czy nawet nagrywanie audycji wykonuję właśnie na tablecie. Teraz mogę to robić praktycznie wszędzie, bez większych przeszkód. Fryzjer z Warszawy chyba nie będzie tym faktem ucieszony ;)

To narazie tyle mojego pisania, pora spać. Dobranoc wszystkim. A, no i namawiam, abyście również zakładali swoje blogi na stronie Radia Paranormalium, najciekawsze wpisy będą promowane na głównej ,-)

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium