certyfikowany speedtest prędkości internetu speed test dostępny online za darmo w Twojej przeglądarceNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Pierwszy świadomy sen


Dodano: 2022-12-28 01:50:40 | Wyświetleń: 756
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

Ponieważ od jakiegoś czasu mocno zagłębiałem się w tematykę OOBE jak i świadome sny zacząłem sam praktykowac tzw. testy rzeczywistości...w moim przypadku robiłem np. próbę z zatkaniem nosa... ale po koleji 

  Mam sen jak jadę busem z kolegami z poprzedniej pracy jeszcze w energetyce... ale problem był w tym ja już tam nie pracowałem i pracuje zupełnie gdzie ingdziej... Od razu pojawiła mi się konsternacja w głowie -jak to przecież ja tutaj już nie pracuję?- z jajkiej racji ja z nimi jade busem?(bardzo często jeździliśmy wiadomo praca związana z koleją więc i dużo potrzeb przemieszczania się) -obecnie mam pracę stacjonarną (Naprawy spawarek.)  I busem wcale nie jeżdżę  Pomyślałem sobie że wykonam test rzeczywistości wziełem zatkałem nos we śnie oczywiście to zrobiłem i co jest...okazuje się że mogę oddychać jak zawsze... Od razu zdałem sobie sprawę że TO JEST SEN Nagle moi koledzy z busem znikneli...a ja zapytałem się gdzie ja jestem ku mojemu zdziwieniu pojawiła się mgła z ciepłym światłem...wrażenie niestety i ta świadomość że to sen sprawiło że od razu się wybudziłem i tak się ta przykoda nie stety skończyła...Dziś trochę żałuję że nie zadałem innego pytania w tym śnie np. Jak trafić 6  w lotto ale to tylko takie moje dywagacje.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze · Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium