księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

1WSZY SEN PRORCZY I WIELKIE WOW TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA...


Dodano: 2022-11-12 22:47:52 | Wyświetleń: 512
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:
Moja przygoda z dziwnym snem zdarzyła się już jakoś na początku 2011 roku ale ciągle ją pamiętam gdyż było to związane z wypadkiem w pracy który mógł się zakończyć nawet śmiertelnie. Na szczęście tak się nie stało.
Od 2010 roku pracuję w PKP Energetyka  na stanowisku elektromontera ,a konkretnie są to podstacje trakcyjne . Na które systematycznie się jeździ aby dokonywać przeglądów drobnych napraw itp.
Pewnej nocy przyśnił mi się sen że jak każdego dnia właśnie jedziemy na taką podstację i gdy idziemy do tego budynku  to zauważamy z brygadą że nad drzwiami wisi ludzki szkielet w ciuchach roboczych zakładowych miał na sobie cały komplet razem z butami,a wisiał tak wysoko że jego buty były na wysokości głowy przeciętnego stojącego człowieka ,jeden z "kolegów" złapał za ten but palcami i takim dziwnym szyderczym bym powiedział uśmieszkiem sobie zażartował "...uhuhu ale sobie tu już długo wisi sam szkielecik został..." i jakby nigdy nic poszedł sobie do budynku 
 
Pierwsza myśl po przebudzeniu tego dnia"...Boże co za bzdury mi się śnią..."-jeszcze wtedy nie traktowałem snów poważnie jak dziś gdy to pisze w 2022roku i wiem więcej....
 -  oczywiście snu przez ten czas nikomu nie opowiadałem bo by mnie uznali wiadomo jak to w życiu za jakiego nawiedzonego itd. a tym bardziej że byłem młodym pracownikiem może 3 miesiące pracowałem. Minęło może 2 tygodnie i znowu mieliśmy gdzieś jechać na jakąś podstacje ,ale mnie że tak powiem "się udało" i dali mnie do innej brygady nie związanej z podstacjami, w połowie dnia jeden z pracowników do mnie mówi:
 -ale miałeś szczęście że dziś z nimi nie pojechałeś
- a dlaczego ? (pytałem gdyż dla mnie to było prawie jak jakaś "kara" -praca tam jest uznawana za lepszą przyjemniejszą, nie wiąże się z przysłowiowym machaniem łopatą ale za to trzeba dużo uwagi i koncentracji)
-wypadek mieli -jeden kolega wsadził łapki nie tam gdzie trzeba i został poparzony dobrze że żyje (był to typ człowieka który uważał że wszystko robi najlepiej a inni to debile; chciał poprawić światłowód do pomiaru 3KV i zrobił to bez tzw polecenia nie wyłączając w tym miejscu napięcia /na zasadzie że się uda) I co najlepsze był to ten sam człowiek który "wystąpił" w moim śnie i łapał za buta wisielca.  Oczywiście po tym zdarzeniu został zwolniony z pracy. 
 
 
  Wtedy jak  się to stało mimo że już zapomniałem o śnie to wrócił on do mnie lotem błyskawicy przez kilka dni nie do końca do mnie docierało że to był sen proroczy do tego mocno ostrzegawczy... I zapewne dalej bym to bagatelizował gdyby nie to że potem w przeciągu lat nadal mam tego typu sny. I co ciekawe sny te dotyczą czyjegoś zdrowia lub nawet życia ale to już w następnej notce. 
 
Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


  • Greg Belial
   (2022-11-26 19:04:02) #45210
   | 👮 raport

   Wierze Ci.masz dar jasnowidzenia tyle ,ze w snach.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ
  • dusza_i_skafander
   (2023-10-08 20:18:25) #46867
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Niesamowita historia!

   Pozwolisz Radku, że napiszę coś od siebie. Nie jestem pewna, czy starasz się o to, by być chronionym w wymiarze astralnym. Dlatego wyrażę się w tym kontekście.

   Od jakiegoś czasu sama zaczęłam o to dbać, by negatywne energie nie wkradały się do moich snów, pod różną postacią. Takie sny bywają wyczerpujące. Dlatego warto przed zaśnięciem poprosić Siłę Wyższą o to, by wszystko, co pojawi się w Twoim wymiarze astralnym, było chronione przez Źródło Miłości Bezwarunkowej, czyli przez Nią samą. Taka intencja osłania Cię, a Ty masz szansę troszczyć się o swój Dar, będąc pewnym, że żadna nieproszona energia nie będzie się mieszać w Twoje sprawy.

   Pozdrawiam serdecznie!
   ~ Mantra.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ


TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium