[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://www.ogrodydrama.pl/projektowanie-i-zakladanie-ogrodow-gliwiceNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Okaleczenia ludzi


Dodano: 2015-07-12 22:14:33 · Wyświetleń: 3363
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Okaleczenia bydła są jednym z tych zjawisk, które opinia publiczna najbardziej kojarzy z UFO. Przerażające, jak gdyby wykonane laserem nacięcia odnajdywane na zwłokach martwych zwierząt, wydają się nieziemskie i niewytłumaczalne. Wielu ludzi snuło przypuszczenia, że to kosmici wykonują na tych bezbronnych istotach jakiegoś rodzaju dziwne eksperymenty. Czy jednak na tym koniec? Niektórzy sądzą, że nie tylko bydło, ale również ludzie padają ofiarą tych przerażających praktyk.

Czy w okaleczenia ludzi zaangażowane są NOL-e?

Pod kryptonimem Project Grudge, rząd Stanów Zjednoczonych opublikował kilka raportów bagatelizujących zjawisko UFO. Bill English twierdził, że istniał tajny raport nr 13, i że w czasie swojej służby w amerykańskiej armii został poproszony o sporządzenie jego analizy. Wiele lat później, już po zakończeniu służby, przekazał swoje wspomnienia odnośnie tego, co zawierał ów raport. Jednym ze wspomnianych przez niego incydentów był ten z udziałem sierżanta Jonathana Lovette, który pracował na Poligonie Testowym w White Sands.

W trakcie dwuosobowej misji mającej na celu zebranie szczątków [rakiety] poza obszarem bazy, wydarzyło się coś dziwnego. Towarzysz Lovette`a pełen przerażenia wrócił do bazy i przekazał, że zobaczył jak Lovette został wciągnięty do latającego dysku przez przypominające mackę narzędzie, które wyszło z pojazdu. Kilka dni później odnaleziono zwłoki Lovette`a, dziwnie okaleczone. Podobnie jak w przypadku okaleczeń bydła, usunięte zostały genitalia, odbyt oraz oczy, samo zaś ciało zostało pozbawione krwi. Towarzysza Lovette`a początkowo oskarżono o morderstwo, później jednak oczyszczono go z zarzutów.

W Wielkiej Brytanii mieliśmy do czynienia z ekstremalnie dziwnym przypadkiem Zygmunta Adamskiego. Pan Adamski, 57-letni Polak, który wyemigrował do Wielkiej Brytanii w czasie II wojny światowej i ostatecznie się tutaj osiedlił, zniknął pewnej nocy gdy wyszedł do miejscowego sklepu by kupić trochę ziemniaków. Jego ciało odnaleziono kilka dni później u szczytu szybu kopalnianego, w odległości około 30 mil. Na ciele stwierdzono dziwne nadpalenia, wydawało się też że nałożono na nie jakiegoś rodzaju maść.

Miejscowi lekarze w trakcie dyskusji nie byli w stanie zidentyfikować owej maści. Okoliczni mieszkańcy, w tym funkcjonariusze policji, nocą przed odnalezieniem ciała Adamskiego widzieli na niebie dziwne światła. Nawet koroner stwierdził, że ta śmierć stanowi dla niego zagwozdkę, dodał również, że jej tajemnicza natura dodaje wiarygodności "teorii o UFO".

Czy obca inteligencja ma związek z zaginięciami ludzi?

Tony Dodd to były funkcjonariusz brytyjskiej policji, który zajął się badaniem zjawiska UFO. Uważa on, że okaleczenia ludzi mają miejsce na dużą skalę, oraz że wiele spośród tysięcy niewyjaśnionych zniknięć mających miejsce każdego roku można przypisać istotom pozaziemskim. W swojej książce zatytułowanej "Alien Investigator" opisuje, jak on oraz inni badacze doświadczyli silnego nacisku z góry za każdym razem, gdy próbowali zbyt dogłębnie zbadać przypadki ludzkich ofiar okaleczeń. Dodd sądzi, że ludzie u władzy zajmujący wysokie stanowiska wiedzą doskonale, co się dzieje, ponieważ jednak nawiązali jakąś złowieszczą współpracę z kosmitami, postanowili takie sprawy ukrywać.

Jeśli to prawda, że obce istoty wycinają fragmenty naszych ciał, to co później z nimi robią? Pewna wskazówka leży w zeznaniach Myrny Hansen, która twierdziła, że doświadczyła wzięcia przez obce istoty. W stanie hipnozy wspomniała, że zabrano ją do podziemnej bazy - sądzono, że chodzi o Dulce w stanie New Mexico w USA - gdzie widziała zbiory części ciał ludzi i zwierząt, które były zakonserwowane w wypełnionych cieczą pojemnikach. Hansen uważała, że kosmici próbowali stworzyć wymieszane genetycznie kreatury - hybrydy - poprzez łączenie obcego DNA z tym pochodzącym od istot zamieszkujących Ziemię.

Wniosek

Ewentualność jakoby ludzie byli okaleczani przez obcych z jest jedną z najbardziej mrożących krew w żyłach spekulacji, które rozwinęły się na polu badań UFO. Możemy tylko mieć nadzieję, że w tej sprawie rację mają sceptycy.

Paul Geraghty, ufoencounters.co.uk
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium