Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Blog Admina Paranormalisty
"Nie do wiary" wraca na antenę


Dodano: 2012-08-20 15:47:29 | Wyświetleń: 4079
 
Tagi: tvn

Pewnie już wszyscy o tym wiedzą, a jeśli nie wiedzą, to przekazuję - "Nie do wiary" wraca na antenę. Tym razem jednak nie TVN, a TTV.

Nie wróżę temu programowi zbyt dużej popularności. Ta formuła już się wypaliła. Owszem, jeszcze kilka lat temu może i była to audycja popularna, ale wtedy nie było tak szerokiego dostępu do Internetu jak teraz, nie wspominając o serwisach typu Infra czy Paranormalium. Dzisiaj wszystko można znaleźć w Internecie, i to o niebo lepiej opisane i udokumentowane, niż w tym programie. Era "Nie do wiary" już się dawno skończyła. Żeby odbudować dawną popularność, musieliby zaprezentować w tym programie coś naprawdę zaskakującego, nowego, coś, czego w polskim Internecie próżno szukać - a jest to zadanie naprawdę bardzo, bardzo trudne.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • LJ (2012-08-23 16:22:20) #8247   ❗❗❗
  A czy można gdzieś kupić płytę z muzyką z programu?

  Odpowiedz
 • Ivellios (2012-09-01 23:48:49) #8248   PW   ❗❗❗
  Kupić nie można, ale z tego co widzę część soundtracka z tego programu jest dostępna w Internecie. Wystarczy w Google wpisać "muzyka z nie do wiary" i wyskakuje masa linków, min. do utworów w dobrej jakości wrzuconych na YouTube.

  Odpowiedz
 • drotom (2012-09-21 11:45:25) #8249   ❗❗❗
  A ja myślę, że program ma szanse i to duże szanse na oglądalność. Użyjmy tego medium jakim jest Internet i napiszmy jak program jest postrzegany przez widzów, co chcieliby w nim zmienić itd... Dla mnie osobiście nie odpowiada późna pora i zbyt krótki czas programu. 20 minut bez reklam to chyba trochę za mało żeby interesować się tym do bólu.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2012-09-27 20:10:29) #8250   PW   ❗❗❗
  Pisać to sobie możemy do woli. Oni mają w dupie opinie widzów na temat tego programu, liczy się tylko oglądalność i kasa z reklam puszczanych w przerwie. Najwyżej go zdejmą, jeśli nie będzie zadowalająca. I tyle...

  Odpowiedz
 • best59 (2012-10-18 22:53:25) #8253   PW   ❗❗❗   📧
  Może tym razem Maciej się postara o dobry materiał", i wszystkich oczekujących zadowoli" dobrym towarem filmowym.

  Odpowiedz


Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium