[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Największy dystrybutor marki SeverinNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Śmiertelne okaleczenie sierżanta Sił Powietrznych USA przez obcą inteligencję (1953)


Dodano: 2015-07-12 22:15:55 · Wyświetleń: 2644
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Jednym z najwcześniejszych przypadków okaleczeń ludzi przez obce istoty jest zdarzenie, którego świadkami byli członkowie personelu Sił Powietrznych USA, w trakcie którego zaobserwowano jak sierżant Sił Powietrznych E-6 o nazwisku Jonathan P. Lovette został zabrany na pokład niezidentyfikowanego obiektu latającego na testowym poligonie rakietowym White Sands w stanie New Mexico.

Wzięcie nastąpiło w marcu 1956 roku około godziny 3:00 czasu lokalnego i było obserwowane przez majora Williama Cunninghama z Dowództwa Wojsk Rakietowych Sił Powietrznych USA nieopodal Bazy Sił Powietrznych w Holloman.

Major Cunningham i sierżant Lovette przybyli na teren poligonu z miejsca wystrzelenia w poszukiwaniu szczątków pozostałych po teście rakiety - po jakimś czasie sierżant Lovette wszedł na małą wydmę piaskową i na jakiś czas zniknął z pola widzenia.

Major Cunningham usłyszał krzyk sierżanta Lovette, który opisał później jako okrzyk przerażenia i agonii. Major, sądząc że Lovette został ukąszony przez węża lub coś innego, wbiegł na wydmę i zobaczył, że sierżant jest wciągany na pokład czegoś, co - jak opisał Cunningham - wyglądało jak obiekt podobny do srebrzystego dysku, który wisiał w powietrzu na wysokości od 15 do 20 stóp.

To co zobaczył, major Cunningham opisał jako długi wężowaty obiekt, który owinął się wokół nóg sierżanta i wciągał go na pokład pojazdu. Majora Cunninghama zmroziło ze strachu, gdy zobaczył że sierżant został wciągnięty do środka dysku i gdy dysk bardzo szybko uniósł się w przestworza.

Major Cunningham włączył radiostację w swoim jeepie i zgłosił incydent Kontroli Rakietowej, po czym Kontrola potwierdziła obserwację radarową [obiektu]. Na miejsce w poszukiwaniu sierżanta Lovette wysłane zostały grupy poszukiwawcze. Raport majora Cunninghama został odebrany, on sam zaś trafił na obserwację do Przychodni Bazy w White Sands.

Poszukiwania sierżanta Lovette trwały przez trzy dni, po czym w końcu odnaleziono jego nagie ciało w odległości około 10 mil od miejsca abdukcji. Ciało zostało okaleczone: z dolnej szczęki usunięty został język, tuż pod czubkiem brody stwierdzono nacięcie biegnące aż do przełyku i krtani, mężczyzna został wykastrowany, a jego oczy zostały usunięte. Usunięty został również odbyt, zaś w raporcie pojawiły się komentarze dotyczące przypuszczalnych umiejętności chirurgicznych niezbędnych do usunięcia tych organów, w tym również genitaliów.

Raport stwierdzał, że odbyt oraz genitalia zostały usunięte "jak gdyby przez otwór", który w przypadku odbytu ciągnął się aż do okrężnicy. W organizmie mężczyzny nie stwierdzono obecności krwi. Wstępny raport z sekcji zwłok potwierdził, że z organizmu usunięta została cała krew oraz że nie stwierdzono zapaści naczyniowej spowodowanej śmiercią przez wykrwawienie. Dodano również komentarz stwierdzający, że jest to zjawisko nietypowe, ponieważ w przypadku śmierci przez wykrwawienie w każdym umierającym ciele dochodzi do zapaści naczyniowej.

Odnotowano również, że w momencie odnalezienia zwłok na tym obszarze stwierdzono obecność wielu martwych ptaków drapieżnych, które przypuszczalnie zmarły w wyniku próby zjedzenia ciała sierżanta. Wykonano całą serię makabrycznych czarno-białych fotografii. Wszystko wskazywało na to, że zwłoki były wystawione na działanie promieni słonecznych przez co najmniej jeden lub dwa dni. Na pustyni w stanie New Mexico zwykle występuje osłabiająca organizm, niebezpiecznie wysoka temperatura. (...)

Początkowo o zabójstwo sierżanta Jonathana P. Lovette oskarżono majora Cunninghama. Później został on oczyszczony z zarzutów.

Źródło: jest to fragment podsumowania, jakie sporządził William English w 1977 roku na podstawie lektury raportu nr 13 w ramach Projektu Grudge / Błękitna Księga
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium