[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

zakupy spożywcze z dostawą







Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!







Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Informacje i edukacja o zjawiskach paranormalnych mogą pomóc w rozwiązywaniu konfliktów


Dodano: 2006-12-27 18:42:00 · Wyświetleń: 6253
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
UFOCzy badanie zjawisk anomalnych, takich jak postrzeganie pozazmysłowe (ESP), życie po śmierci, UFO lub innych, zastosowane jako część oficjalnych lub nieoficjalnych operacji informacyjnych, może pomóc w rozwiązywaniu militarnych i innych konfliktów toczących się na świecie?

Operacje informacyjne, operacje perswazyjne i operacje psychologiczne są jednymi z wielu metod używanych do wychowywania i wpływania na ludzi. Choć często powiązane z ukrytą manipulacją, te wysiłki mogą być również jawne, bezpośrednie lub nawet mogą mieć wpływ na przebieg wydarzeń.

Badania i informowanie o niezwykłych, interesujących zjawiskach mogą mieć bardzo pozytywny wpływ na przebieg konfliktów militarnych, starć międzykulturowych, na terroryzm i wiele innych problemów, przed którymi obecnie stoimy. Wiemy na przykład, że ESP jest dziedziną, która w ostatnich latach wywołała zainteresowanie naukowców, specjalistów wojskowych, a nawet zwykłych, "szarych" ludzi. Technika zwana "zdalnym postrzeganiem", rozwinięta przez amerykański wywiad, również cieszy się szerokim zainteresowaniem ludzi na całym świecie zaciekawionych tą boską zdolnością. Badania ludzkiej świadomości i "anomalnego postrzegania" mogą być wartościowymi narzędziami przy rozwiązywaniu konwencjonalnych problemów.

Życie po śmierci, domniemane istnienie życia pozagrobowego w innym wymiarze, doniesienia o kontaktach z ludźmi, którzy przeszli na tamtą stronę i wiara w istnienie aniołów również są obiektami zainteresowania wielu narodów i kultur. Także UFO są obiektem zainteresowań wielu milionów ludzi. O bliskich spotkaniach z UFO donoszono z wielu zakątków naszej planety.

Edukacja i informacja o tego typu rzeczach mogą pomóc ludziom uzyskać większy pogląd na nie, głębsze zastanowienie się nad nimi i bardziej konstruktywne nastawienie do tych spraw.

Rezultatami rozpowszechniania informacji pomagających w zrozumieniu niekonwencjonalnych zjawisk mogą być wskazane rozwoje w następujących dziedzinach:
- poznanie pewnych czynników jednoczących ludzi i poprawiających współpracę w dzielących sprawach
- identyfikacja alternatywnych perspektyw i zasobów mogących rozwiązać problem i załagodzić konflikt
- poznanie metod motywujących ludzi do pozytywnych działań, w tym do rozwoju duchowego, wspomagania materialnego i harmonii społecznej

Platformami do operacji informujących o anomalnych zagadnieniach mogą być filmy dokumentalne i fabularne, programy telewizyjne, internet, książki non-fiction i science-fiction, doniesienia naukowe, artykuły naukowe głównego nurtu i inne sposoby komunikacji.

Tam, gdzie barierę stanowi język, można wprowadzić tłumaczenia, aby dostarczyć takich informacji w danej kulturze.

Wiele filmów i innych mediów może być z powodzeniem stosowanych w tego rodzaju operacjach edukacyjnych ze względu na szerokie rozpowszechnienie na świecie telewizji satelitarnej, internetu i poczty elektronicznej.

Jako przykład podam moje dwie powieści, "Mission into the light" i "Light's hand", obie opublikowane w 2001 roku. Obydwie powieści zajmują się anomalnymi sprawami w zakresie integracji i badań. Książki opowiadają o odkryciach i przygodach tajnego zespołu badawczego składającego się z 10 kobiet i mężczyzn. Ci członkowie "Joint Group Study Reconnaissance" w San Diego badają tajemnicze zjawiska, które cieszą się zainteresowaniem milionów ludzi na całym świecie.
Czytelnicy w pewnym sensie również dołączają do zespołu badającego dziwne zjawiska i siebie.

Jest to tylko jeden przykład, jak można dać łatwy dostęp i stosować operacje informacyjne o anomalnych zjawiskach, zwiększając ludzką świadomość, zrozumienie i zmieniając postępowanie ludzi. Obserwując mieszaninę takich tematów i przeplatankę platform medialnych, łatwo można dostrzec, że operacje informacyjne mogą być przydatne w osiąganiu pomyślnych rezultatów przy wielu problemach, zarówno tych, przed którymi stoimy dzisiaj, jak i tych czekających nas w przyszłości.

Steve Hammons, UFOdigest.com, 27 grudzień 2006
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Dota
  (2008-09-03 03:58:54) #788
  | 👮 raport

  Ja tam uważam, że oni niedługo przybędą. Będziecie się ich bać, ale nic się złego z ich strony wam nie stanie. Nie panikujcie. Nie bójcie się ich.

  Treścią komunikatu powitalnego będzie zapewne:

  Nie bójcie się, choć wyglądamy jak postacie z waszych legend i mitów i jesteśmy w nich przedstawieni jako istoty złe nie zrobimy wam krzywdy. Tamta sprawa była nieporozumieniem. Wtedy popełniliśmy szereg błędów, które spowodowały, że się nas baliście. Wynieśliśmy się więc z Waszej planety i postanowiliśmy poczekać, aż nasze istnienie włożycie między bajki i ponowić kontakt za kilka wieków. Chcemy żyć z Wami w zgodzie i pokoju, dlatego proszę was - nie panikujcie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ




Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:



Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium