[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • vestarious (2011-12-27 21:45:16) | RAPORT

  co do Zniknięcia Bernardo Vazqueza skojarzyła mi się informacja, którą można wyczytać w książce Słownik Wiedzy Tajemnej napisanej przez J. Collin de Plancy.
  oryginał wydany w 1863:
  [..] albo też jak, jak piszą w tych złej sławy książeczkach z głupimi przepisami, trzeba ukraść kota, kupić nowy garnek, krzesiwo, lustro, agat, węgiel i hubkę. Z wybiciem północy udać się po wodę do źródła, następnie rozpalić ogień, włożyć kota do garnka i trzymać go tam przykrytego lewą ręką, nie poruszając się ani nie oglądając za siebie, bez względu na dobiegające wokół hałasy. dalej gotować go przez dwadzieścia i cztery godziny, ciągle nie ruszając się i powstrzymując się od jadła i napitku. Następnie włożyć kota na nowy półmisek, oddzielić mięso i rzucić je za siebie przez lewe ramię mówiąc:
  Accipe quod tibi do et nihil amplius ( weź co daję i nic więcej )teraz trzeba sobie wkładać po kolei kości pod zęby z lewej strony ust, patrząc przy tym w lustro. Jeżeli kość jest niewłaściwa, odrzucić trzeba ją za siebie wypowiadając to samo zdanie, co powyżej, aż do momentu natrafienia na odpowiednią kość. Kiedy już nie widać swego odbicia - odchodzi się tyłem. Ta kość zawsze czynić będzie niewidzialnym, ilekroć wsunie się ją do ust.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium