Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6909 do artykulu:
Łowcy duchów i najnowsze technologie
(wróć do artykułu)
 • Al390 (2011-08-25 12:30:03) | RAPORT
  No cóż, dziękuję ale nie jestem adwokatem, nigdy nie kształciłem się w tym kierunku, taką kwestię traktuję jako lekko obraźliwą, jednak na "odgryzkę" mogę napisać iż "Badacz" ma adwokata który pisze w Jego imieniu. Jednak nikt, zaznaczam nikt tu nie pisał że Ivellios jest łowcą duchów, nie ważne jak zaawansowanym, wykształconym, po raz kolejny zaznaczam, że twórcą artykułu "Łowcy duchów i najnowsze technologie" nie jest Ivellios, jest on jedynie tłumaczem i osobą, która zamieściła owy artykuł na Paranormalium. Rozumiem, że odebrałeś to tak jakby Ivellios pisał ten artykuł z własnego doświadczenia, jednak, o czym już wspominałem, Ivellios, tak jak i każda inna osoba, nie ma obowiązku być specjalistą w dziedzinie, w której artykuły zamieszcza, dopóki nie jest on jego twórcą. Strona Paranormalium nie jest także pełnym obrazem wiedzy z jakiejkolwiek dziedziny, nie jest nawet kompendium, jest tylko wejściem, zobrazowaniem "o co może chodzić" w danej dziedzinie. Rozumiem jak odebrałeś ten artykuł, jednak odnośnie "prośby" o pokazanie sprzętu- Ivellios nie musi go posiadać. Jak widzisz, w dacie artykułu stoi 2007, więc to też nie wina Ivelliosa że artykuł z tego też roku prezentuje taki, a nie inny sprzęt. Jedyna jego winą jest to, że nie znalazł żadnego innego artykułu, który przedstawia nowe akcesoria łowców duchów ( a polski artykuł utworzono miesiąc po wydaniu oryginalnego, więc tym bardziej to nie wina Ivelliosa).

  Mam nadzieje, iż zrozumiałeś co chciałem przekazać, jeżeli ten czy inny mój komentarz Ciebie lub kogokolwiek innego obraził- przeprasza, nie taki był mój cel.

  Ps. Czemu piszesz "Wzmianka o poziomie międzynarodowym [u]chodziło mi[/u] o kwestię[...]", skoro napisał to badacz? Widzisz, jestem dość spostrzegawczy, a taki dobór słów i formy sugeruje (może taki był zamiar?) iż Badacz i "Łowca" to jedna i ta sama osoba. Nie bój się, nikt nie będzie się za granicą z nas śmiał, ponieważ nie jest to strona specjalistyczna z jakiejś dziedziny, a jedynie portal "trochę o wszystkim", głębszej wiedzy tu nie szukać, co obaj doskonale wiemy. A czemu piszę w obronie Ivelliosa? Bo może On nie ma dość czasu by odpisywać na bezpodstawne zarzuty zbulwersowanych gości "Paranormalium".

  Pozdrawiam i wybieram się na studia prawnicze, skoro taki ze mnie adwokat.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium