Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6854 do artykulu:
Łowcy duchów i najnowsze technologie
(wróć do artykułu)
 • badacz (2011-08-05 13:22:42) | RAPORT
  Witam kolego Ivellius. Nie chciałem Cię w żaden sposób urazić tylko zwrócić uwagę na to co robisz i czym się zajmujesz, jak coś robisz to rób to na poziomie międzynarodowym żebyś nie musiał się wstydzić. To Ty powinieneś zabłysnąć wiedzą i sprzętem tak więc udowodnij to teraz. Nie można być dobrym we wszystkim i wiedzieć wszystkiego. Można i jest się profesjonalistą tylko w jednej profesji. Ci co mówią że znają się na wszystkim i wszystko wiedzą jest to dla nas jest to równoznaczne z tym że nie znają się na niczym. Jeżeli uważasz Ivellius swoją osobę za łowcę, poszukiwacza duchów i posiadasz odpowiednią wiedzę odpowiedz mi na jedno z pytań, na które również ja musiałem odpowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej chcąc wstąpić do grupy zajmującej się poszukiwaniami, łowcami duchów. Jeżeli możesz i jesteś w stanie zaprezentuj i udowodnij Wszystkim że rzeczywiście jesteś Tym za kogo się tak naprawdę podajesz i uważasz i czy również posiadasz wiedzę i długoletnie doświadczenie :

  Pyt1. Wymień przynajmniej 10 (dziesięć) urządzeń elektronicznych którymi posługują się profesjonalne międzynarodowe ekipy łowców duchów do czego służą, do jakich celów są przeznaczone jakie jest ich zadanie i zastosowanie podczas przeprowadzanych śledztw, dochodzeń ? (oczywiście prócz kamer IR, detektorów i mierników EMF, ELF, laserowych termometrów na IR, dyktafonów, aparatów)
  Liczę na szczegółowy i precyzyjny odpis na to pytanie Ivellios tak na międzynarodowym poziomie wiedzy Dziękuję i czekam z niecierpliwością.


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium