[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • Ayka (2009-02-15 02:39:28) | RAPORT

  Czy słyszeliście ralecje dwóch młodych Polaków wracających późnym wieczorem (może noc) rowerami do swojej miejscowości? Jak powiedzieli, w pewnym momencie zamarli na widok lecącej na wysokości drzew postaci ludzkiej. Jechali rowerami drogą, postać bezszelestnie "wypłynęłą" w pozycji leżącej (w kombinezonie) z lasu po jednej stronie, niezbyt szybko przeleciała nad drogą i zniknęła w lesie po drugiej stronie. Relacja jest na www. Prawda, a może nie.
  W necie są też zdjęcia, zrobione przez faceta, który rano po wyjściu z domu zobaczył lecącą ponad dachami, w pozycji stojącej postać człowieka. Nie pamiętam USA, albo Meksyk. Jeśli zdjęcia są autentyczne, lot i wyraźna postać nie budzą wątpliwości. Prawda, a może mistyfikacja.
  Kto wie, może w tym coś jest. Naukowcy zapowiadają, że w niedługim czasie będziemy mogli samodzielnie latać oraz być niewidzialni dzięki specjalnej tkaninie. Może ta energia wytwarza wokół człowieka coś w rodzaju "kokonu" dzięki czemu może przy dużych prędkościach oddychać i sterować bez problemu.
  Może Grebiennikow nie był pierwszy? Może technologia jest już tak dalece zaawansowana, że pozwolono wydać jego książkę. W Rosji, nawet nieprawdopodobne i hipotetyczne odkrycia są pod lupą i ściśle tajne. Mówić można tyle, ile pozwolą. Wyścig z USA trwa nadal, a tam też ludziom mówić nie wolno. Może nie udało się Rosjanom, a Amerykanom tak. Wtedy książka może być dowodem, że Rosjanin był pierwszy.
  Pożyjemy, zobaczymy. Co jeśli to bajka? Od dziecka lubię bajki, lubię marzyć. Kto z nas nie latał w snach, a cóż by to było na jawie!

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium