[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 10766 do artykulu:
Jedna dusza, wiele ciał
(wróć do artykułu)
 • Komentarz z Wolnych Mediów (2014-12-20 20:02:01) | RAPORT
  Jedr02 16.12.2014 01:36
  „stosujesz psychologiczną definicję do religijnego zjawiska.”
  Tu nie ma kwestii żadnej wiary religijnej. To jest kwestia filozoficzna. Definicja psychologiczna jest tu bliższa. Moje zdanie w kontekście zarzucania Ci wiary religijnej nie miałoby zresztą żadnego sensu. Widać tu więc twoją intencjonalność – ze względu na poglądy przeciwne chcesz żebym pisał głupoty i tak na siłe to widzisz. Widać że szukasz słów by je zinterpretować po swojemu by to co pisze nie miało sensu.

  Udowodnij że to pseudoargumenty. Nie powiedziałem że ateiści są pozwawieni moralności, ale że nie można wyprowadzić uniwersalnej moralności z materializmu, bo nie ma tam żadnych stałych wartości. Argumentem jest więc tutaj odwołanie się do braku moralnych wartości wynikających z materializmu(nie zaś ateizmu jako takiego). Stworzyłeś z mojej wypowiedzi przekrzywioną tezę i nazwałeś ją pseudoargumentem, nawet nie zauważyłeś argumentów i wywodów które mają wyjaśniać to stwierdzenie. Nie polemizujesz z tymi argumentami tylko z góry wyśmiewasz teze, chociaż bez jej wyjaśnienia nie wiesz o co w niej naprawde chodzi.

  ” albo że materialista nie istnieje, bo nie wierzy?”
  Słyszałeś o czymś takim jak ontologia? To namysł na temat bytu. Można to tak widzieć że z perspektywy materialistycznej mówienie o istnieniu jakieś świadomej tożsamości jest nadużyciem. Nie ma takiej substancji. To chwilowe przejawienie powstałe z reakcji chemicznych, a nie żaden konkretny byt.

  „ja w zasadzie z tobą nie dyskutuję. po prostu informuję cię, że mylisz się w sprawie tego, co myślą i czują ateiści, oraz że sam także robisz to, o co ich „oskarżasz”… .”
  Dopóki nie jesteś w stanie zrozumieć co do Ciebie piszę nie jesteś w stanie mnie poinformować w sposób rzetelny na ten temat. Nigdzie nie udowodniłeś żadnego zarzutu w moją stronę. Oskarżasz mnie o nie zrozumienie, o pseudoargumenty itd. Sam jednak reprezentujesz brak zrozumienia(dowód kwestia „braku moralności ateisty”) a argumentów nie przedstawiasz żadnych, tym kontekście ” oraz że sam także robisz to, o co ich „oskarżasz”… .” brzmi niezwykle ironicznie.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium