[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 10742 do artykulu:
Jedna dusza, wiele ciał
(wróć do artykułu)
 • Komentarz z Wolnych Mediów (2014-12-20 19:55:44) | RAPORT
  Jedr02 15.12.2014 12:37
  @realista, Proponujesz, zapomnijmy o tym że nie ma doświadczającego i doświadczajmy bo jest fajnie i przyjemnie? :) Tak to jest właśnie powód że ktoś jest ateistą, wyprowadza wywód jak to nie ma nic trwałego, nie ma Boga itd. tylko po to by spokojnie próbować sobie kontrolować otoczenie dla swojej przyjemności, bez rozmysłu nad słusznością i swoim prawem co do tego. Bardziej rozumny rozumie też chęć innych ludzi do tego i idzie na współprace z nimi w tej materii, tworząc systemy społeczne. Są nawet tacy światli którzy przyznają takie prawo zwierzętom do cieszenie się, większośc woli jednak je zjeść czy inaczej nimi cieszyć. Tak czy siak jest to filozofia która celem nie jest dążenie do mądrości, a dążenie do spokojnego eksploatowania otoczenia dla swojej przyjemności.

  No można zapomnieć o rzeczywistości i po prostu próbować się cieszyć światem. Ale mamy wtedy do czynienia nie z filozofią a ignorancją(utrzymywaniem się w złudzeniu).
  Nie zwykłym dla mnie się wydaje że choć ktoś myśli że go nie ma to jednak na siłę stara się wydobyć ze świata jak najwięcej dla Siebie. Złudzenie powstające z chemicznych reakcji chce zadowolić receptorki. Naprawde nie interesuje was natura tego doświadczającego, że tak chętnie porzucacie jej analizowanie dla zadowalania receptorków? :) Co jest takiego fajnego w tych receptorkach, ciągle chcą więcej i więcej, a jak za dużo dostają(przy narkotykach chociażby) to się szybko stępiają, więc trzeba umiejetnie im dozować. Właściwie to nawet nie da się być szczęśliwym opierając się na nich, bo ich celem jest by do szczęścia dążyć, a nie szczęśliwym być. Dążenie do szczęscia zamiast takim być jest w końcu podstawą postępu ekonomicznego.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium