Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Relacja o ID #907, wysłana przez x.phoebe.x

Data obserwacji: nie podano
Co zaobserwowano (przybliżona kategoryzacja): inne
Miejsce dokonania obserwacji:
Moja relacja dotyczy zdolności paranormalnych jakie posiadają niektórzy ludzie. Znam nawet taką osobę, która mogłaby uchodzić nawet za jasnowidza.
I właśnie, chce tu mówić o tej właśnie osobie, jest to moja znajoma (nie będę podawać danych osobowych) i, druga osoba, czyli JA.
Zaczynając od koleżanki, ona nie przewiduje przyszłości jak to jest przyjęte w folklorze społeczeństwa, nie ma żadnych wizji ani proroczych snów, ale jeśli o coś się ją zapyta, jej odpowiedź jest prawie zawsze trafna w 100% co wszystkich niemal szokuje. Dlatego nie którzy mają teraz taki zwyczaj co jakiś czas pytać ją o różne rzeczy w różnych dziedzinach życia. To po pierwsze.
Teraz ja. Odkryłam to nie dawno choć towarzyszy mi to od dawna. Ale w kompletnej nie wiedzy na takie tematy nie klasyfikowałam tego w żaden sposób ani nie zwracałam na to uwagi. Spostrzegłam to gdy poznała pewną osobę, która ma sporo problemów w życiu. Posiadam tak zwany dar empatii czyli wyłapywania emocji i uczuć innych ludzi. A im bliższa mi osoba tym silniej je odczuwam. Jestem w stanie powiedzieć po chwili rozmowy czy nawet przebywania w towarzystwie tej osoby bez jednego słowa co jej dolega w danej chwili. Czuję jej emocje uczucia tak jakbym to była ja, jakby były one moje. Jest w tym jeden czakram, z powodu tego, że to nie są moje uczucia silniejsze emocje jest mi trudniej znieść przeciwnie dana osoba, poradzi sobie ze własnymi odczuciami, ja już nie mam w takim przypadku tak łatwo.
Słyszałam też opowieść od innej znajomej, której koleżanka w czasie kiedy była mała potrafiła zmieniać kolory na obrazach. Zastanawiające.
Chętnie zobaczę maile na mojej poczcie od innych osób które mogą pochwalić się jakimiś zdolnościami. Osobiście jest to dla mnie temat bardzo interesujący.
;)
mila31@interia.eu

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium