auris.pl/oferta-auris-3.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Energia miłości Matki Lasany


Dodano: 2005-10-01 17:53:50 · Wyświetleń: 12603
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Matka Lasana
Matka Lasana


Wszelkiego typu medytacje, śpiewanie mantr, odprawianie rytuałów i innych czynności uczą cierpliwości, pokory i szacunku dla energii i istot pragnących przekazać nam swoją wiedzę. Jakże często jednak tej cierpliwości nam brak... chcemy szybko, czasem nawet po trwającym kwadrans śpiewaniu mantr, osiągnąć wyższy stopień rozwoju duchowego. Gdy już nam się wydaje, że go osiągnęliśmy, otrzymujemy bolesny cios. Tym ciosem jest świadomość, jak bardzo zbłądziliśmy...

Przystańmy zatem na chwilę i zostawmy gdzieś daleko nasze zabieganie, nasze chciwe żądze. Wysłuchajmy opowieści o pewnej niezwykłej, młodej kobiecie, mieszkającej na stałe w Czechach.

Niezwykła energia Matki Lasany

Wszystko dzieje się w XIV-wiecznym zamku, położonym w małej czeskiej miejscowości Wilcze Pole. To tutaj znajduje się siedziba aśramu prowadzonego przez niezwykłą, osiemnastoletnią awatarkę Matkę Lasanę i jej rodzinę.
Rolę ochmistrzyni tegoż zamku pełni Hana, uśmiechnięta blondynka po czterdziestce. W jej księdze meldunkowej wpisani są goście przybyli z Czech, Słowacji, Niemiec, Austrii, Polski, a nawet Japonii.
Po wejściu do wnętrza zamku goście odczuwają błogi spokój i wszechogarniającą radość. Ta pozytywna energia ma wypływać Matki Lasany, wiecznie uśmiechniętej osiemnastolatki. Ona sama, już jako kolkuletnia dziewczynka, zaczęła objawiać rodzicom swoje niezwykłe zdolności. Z powodu swojej odmienności oraz często występujących stanów bilokacyjnych ukończyła zaledwie pierwszą klasę szkoły podstawowej. Dalszą naukę pobierała w domu pod okiem swojej matki, która przybrała imię Diesana.

Matka Lasana udziela darshanów już od ponad dziesięciu lat. Energia jej miłości oddziałuje najsilniej na czakrę serca. Wiele kobiet prosi ją o pomoc w znalezieniu partnera czy zajściu w ciążę. Aura Matki Lasany działa również oczyszczająco.

Darshany

Życie w czeskim aśramie zaczyna się już o godzinie szóstej rano - o tej właśnie porze pierwsi goście ustawiają się w kolejce na darshan. Gdy zajmują miejsca w ławkach, w uroczysty nastrój wprowadza ich płynąca z głośników cicha muzyka oraz zapach dymiących indyjskich kadzidełek. Punktualnie o siódmej do sali wchodzi ubrana w długą suknię Matka Lasana i rozpoczyna darshan. Podchodzi do pierwszego rzędu i, kładąc dłonie na głowach dwóch uczestników darshanu, za ich pośrednictwem przekazuje niezwykle silną energię reszcie grupy.

Oto fragment relacji jednego z uczestników darshanów:
Darshan odbył się w trzech częściach. W czasie pierwszej części położyła obydwie dłonie na głowach uczestników, w drugiej wykonała gest w stronę pozostałych uczestników, w trzeciej zaś uniosła obie ręce i machała nimi wolno. W sali było bardzo dużo ludzi. Ja sam naliczyłem około trzystu dusz. Cała ceremonia trwała trzy godziny. Niektórzy uklękli na kolanach i podchodzili bliżej Matki, czekając na swój darshan.

W czasie darshanów Matka Lasana wraz z ich uczestnikami śpiewa, tańczy, czasami również udziela ślubów, owijając dłonie młodych par wstęgą przystrojoną małymi różami i wypowiadając magiczne Niech przez całe życie prowadzi was tylko miłość.

Choć śpiewanych w czasie darshanów pieśni jest bardzo dużo, ich teksty znają wszyscy. Przeważają ludzie młodzi, niektórzy przyjeżdżają tutaj od ponad roku.
W aśramie wszystko jest dokładnie zaplanowane - przybysz zostaje wciągnięty w rytm zajęć pozwalający poczuć energię Matki Lasany. Na ten rytm składają się poranny i wieczorny darshan, uroczyste posiłki oraz zbiorowe śpiewanie mantr. Po południu wszyscy uczestnicy darshanów zbierają się w małej herbaciarni, zwanej po czesku ćajovnią, by słuchać i śpiewać piosenki opowiadające o boskiej miłości, jaką obdarowuje ich Matka Lasana.
Najbardziej wytrwali nastawiają zegarki na godzinę drugą w nocy, by wraz z innymi zaśpiewać mantrę Om.

Czas spędzony w aśramie Matki Lasany szybko się kończy. Uradowani ludzie, powracając do domów z uśmiechem na twarzy, nucą cicho tekst jednej z pieśni: Matka Lasana, Miłość Lasany...

Opracował: Ivellios
Na podstawie "Czwartego wymiaru" oraz relacji umieszczonych w Internecie

Podróże ezoteryczne na darshany do Matki Lasany organizuje polskie biuro podróży ArsLibra.
Bliższe informacje na stronie www.arslibra.vel.pl

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Aicha-Carolina
  (2010-03-01 02:17:45)
  | 👮 raport

  Byłam na jednym ze spotkan i odjezdzałam z 2 swoich dzieci placzac...byc moze nie pisane bylo mi zrozumiec sens i to dlaczego zamknieto przedemna drzwi, byc może to że jestem odmiennych poglądów i wiele nie tylko dobrego ale i złego wyrządziłam...nie wiem. Przeszłości nie odwrócę pozostaje mi życ terażniejszością i otwarcie przyjmowac każdy następny dzień.
  Pozdrawiam. :)


  ^ do góry ^ | OdpowiedzDodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium