[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://nettg.pl/gornictwo/174950/nowoczesne-stylizacje-salonu/set/page/3Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Cudowna tajemnica Danuty Konkol


Dodano: 2005-08-24 22:33:09 · Wyświetleń: 12294
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Danuta Konkol z zawodu jest księgową. O duchowym i artystycznym przełomie w jej życiu zdecydował pewien wieczór. Wówczas doznała ona dotknięcia cudownej tajemnicy...
Owego wieczoru Danuta siedziała wygodnie w fotelu, rozmyślając o dniu, który właśnie minął. Nagle ogarnęła ją fala pozytywnej energii, pięknego i czystego uczucia. Było jak morze bezgranicznej i bezwarunkowej miłości, które ogarnęło całkowicie moją istotę. W jednej chwili rozterki mijającego dnia zdały się zniknąć, a problemy stały się ekscytującym wyzwaniem. Obawy o przyszłość stały się nielogicznym wymysłem. Fala uczucia bezgranicznej miłości, jaka otoczyła jej życie, stała się tak silna, iż Danuta postanowiła się nią podzielić z innymi.
Pomyślała o krewnych i znajomych. Postanowiła rozsyłać promienie miłości do wszystkich poznanych przez siebie ludzi. Ku jej zdumieniu, fala miłości, jaką rozdawała wśród znajomych, powracała do niej z większą siłą.
Następnego dnia czuła się wyciszona i spokojna, przepełniona cudowną tajemnicą, którą chciała zgłębić...

Sposób przekazywania pozytywnych energii

Danuta Konkol znalazła wreszcie własny, oryginalny sposób przekazywania innym ludziom fali miłości, jaka ją otaczała. Zaczęła malować obrazy.
Pierwszy z nich powiesiła w centralnym punkcie mieszkania. Odwiedzające ją osoby, czy to rodzina, czy znajomi, spoglądając na niego czuli się odprężeni i wyjątkowo zrelaksowani. Obraz emanował subtelnym rodzajem energii, która bardzo pozytywnie wpływała na osoby podziwiające go - w szczególności na rodzinę Danuty.
Wkrótce potem Danuta Konkol namalowała kolejny obraz - tym razem dla koleżanki. Tworząc go, czuła radość wynikającą z poczucia niesienia pomocy. W jej głowie intuicyjnie zarysował się cały obraz i jego ogólna kolorystyka.
Jola - koleżanka, dla której ten właśnie obraz namalowała Danuta - cierpiała na zapalenie spojówek. Chwilę wpatrywała się w obraz, po czym szybko zamykała oczy, "utrzymując zapamiętany widok w wyobraźni". Po tygodniu takich ćwiczeń oczy wróciły do normy, a w Joli rozwinęła się wewnętrzna wyobraźnia, o której nie miała dotąd pojęcia.
Niebawem kolega z pracy poprosił Danutę o pomoc dla pewnej dziewczyny cierpiącej na depresję. Agnieszka, mieszkająca na południu Polski, nie była w stanie przyjechać do Gdańska, wobec czego zdecydowała się na telefoniczny kontakt z Danutą.
Danuta: Kiedy zadzwoniła do mnie, wystarczył sam głos. (...) w jednej chwili odebrałam ogólny zarys obrazu dla niej. Po miesiącu pracy z nim Agnieszce wróciła radość, postanowiła "wziąść życie w swoje ręce". Dowiedziałam się, że nawet zmieniła zawód, który nie dawał jej satysfakcji.

Co takiego jest w jej obrazach?

Z obrazów Danuty emanuje szczególny rodzaj subtelnej energii, będącej kodem zdrowia i równowagi organizmu. Malując, artystka intuicyjnie czuje, jaki kod-wzorzec jest najbardziej potrzebny odbiorcy obrazu. Powstające dzieło zawiera zakodowaną informację energetyczną w postaci odpowiedniej formy i kolorystyki. Zdrowy kod-wzorzec transformuje negatywne elementy, na przykład chorobę lub nieprzyjazną sytuację. W obcowaniu z obrazem, człowiek otwiera się wewnętrznie i przepracowuje to, co jest mu najpotrzebniejsze do pełnego wyzdrowienia lub zmiany sytuacji życiowej.
Aby osiągnąć takie rezultaty, należy spokojnie wpatrywać się w obraz, nie wytężając przy tym wzroku.Następnie należy zamknąć oczy i próbować odtworzyć w wyobraźni to, co zapamiętaliśmy w formie medytacji czy relaksu. Częstotliwość i długość ćwiczenia zależy od indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Opracował: Ivellios
Na podstawie: "Nieznany świat" 8/2005

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium