Lektury Paranormalium z nową książką Roberta NobleDodano: 2025-08-06 15:05:25
Już dziś o 20:00 zapraszamy na premierę odcinka "Lektur Paranormalium" z wybranym fragmentem książki Roberta Noble "OOBE. Życie realnym mitem", która właśnie zadebiutowała na polskim rynku wydawniczym. Premiera odbędzie się równolegle na
strumieniu radiowym oraz
na YouTube.
Czy to, co nazywasz rzeczywistością, naprawdę nią jest? A może wszystko, co uważasz za pewne, to tylko wygodna iluzja?
4 sierpnia ukazała się nowa książka Roberta Noble „OOBE. Życie realnym mitem” – opowieść, która nie szuka sensacji, ale prowadzi w głąb. To zapis drogi Czarownika, który zrzucił maski, porzucił narzucone prawdy i stanął twarzą w twarz z tym, co niewidzialne, lecz prawdziwe.
To książka o świadomości jako sposobie życia – nie teorii, nie ideologii, ale praktyce bycia tu i teraz. Noble pokazuje, jak każdy dzień może stać się polem Mocy, jeśli tylko odważysz się patrzeć naprawdę. Opisuje doświadczenia OOBE, spotkania z innymi wymiarami, momenty poza ciałem, które zmieniły jego postrzeganie siebie i świata.
„OOBE. Życie realnym mitem” to nie podręcznik ani poradnik. To lustro. Zwierciadło, w którym możesz zobaczyć własną drogę – jeśli jesteś gotów. To książka dla tych, którzy nie chcą już żyć cudzym snem. Dla tych, którzy wiedzą, że prawdziwa wolność nie przychodzi z zewnątrz.
Książkę Roberta Noble "OOBE. Życie realnym mitem" można nabyć w sklepach:
- Szamański Bęben
www.szamanskibeben.pl (tu można poprosić o dedykację):
szamanskibeben.pl/ksiazki...
- Księgarnia-Galeria Nieznany Świat - Warszawa, ul. Kredytowa 2 lub
nieznany.pl (tu można liczyć na specjalną promocję z okazji premiery):
nieznany.pl/pl/p/OOBE.-Zy...