Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Putinator: Spiski wojenne. Magia, wojny pogodowe i nowa fizyka
(dodano: 2023-01-26 22:54:25)
Wróć na stronę główną

Wojny pogodowe, próby naśladowania UFO, czarownicy w rządzie i agenci o cudownych mocach. To nie fikcja: niektóre z tych teorii wyszły z oficjalnych rosyjskich źródeł. Więcej w poniedziałkowych "Obliczach Nieznanego". Słuchajcie nas na żywo, tradycyjnie, od 20:00!

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Komentarze do tego newsa:

 • Antares
  (2023-01-28 13:00:23) #45928
  | 👮 raport

  Chciałbym zapytać o kwestie różnych technologii Keshe, o których parę lat temu było pełno w kręgach alternatywnych, w tym też na falach Radia Paranormalium (częściowo jako retransmisja innych stacji). Można było się nasłuchać od prowadzących o przechwyceniu amerykańskiego drona przez Irańczyków (którą to technologię mieli przekazać Rosjanom, co dziwi o tyle że Irańczycy zakupili od Rosji Krasuchy w tym samym celu, więc wynikało że Irańczycy kupili gorszą technologię, pomimo że dysponowali lepszą), o sparaliżowaniu amerykańskiego okrętu na Morzu Czarnym przez rosyjski samolot na wyposażeniu którego była technologia Keshe, a także o kolizji amerykańskiego okrętu w Azji płd-wsch. którego przyczyną - jak łatwo się domyślić - technologia Keshe (a w każdym razie tym tłumaczył prowadzący audycję). To tak parę przykładów z brzegu, które przywołuję z pamięci.

  Zadziwia ta obecna cisza w kręgach alternatywnych, tym bardziej, że chyba nie ma lepszej okazji do jej zastosowania niż obecna wojna na Ukrainie, a jakoś nie słyszę o magravach, gansach czy nawet health penach, które byłyby istnymi wunderwaffe przy których bladłyby te z czasów II wojny światowej.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium