Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ABW - Antologia Bibliotekarium - Warsztaty
Odcinek: ABW #001
W pierwszym odcinku warsztatów "Bibliotekarium" na pierwszy ogień poszło 11 spośród nadesłanych do tej pory opowiadań. Wszystkie niesamowicie działają na wyobraźnię, a niektóre cechuje ogromny ładunek wybornego wręcz humoru! Zapraszamy do słuchania.
POBIERZ MP3 (186.00 MB) | Premiera: 2017-10-13 | Czas trwania: 03:24:07 | Odtworzone x 746 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • o35 (2017-10-15 0:03:02) #37397 | PW | RAPORT | E-mail
  Witam!
  Chciałbym serdecznie podziękować za tę audycję. Zapewne jest ona jedyna w swoim rodzaju wśród radiostacji internetowych jak i tradycyjnych. Myślę, że zrealizowanie takiego projektu w radiu tradycyjnym jest w tej chwili niemożliwe, ponieważ najważniejsze w nim jest słuchalność oraz wpływy z reklam. Jedynie radio publiczne mogłoby coś takiego stworzyć ale chyba już dawno o tzw misji zapomniano - misja wśród jego włodarzy stało się pustosłowiem. Wracając do audycji to muszę powiedzieć, iż z wielką przyjemnością jej wysłuchałem. Prowadzący wszakże jak wszystkim wiadomo są praktykami kutymi na cztery nogi. Czytane opowiadania muszę powiedzieć były jak na początkujących i zapewne debiutujących autorów interesujące jak również komentarze do nich. Spodobało mi się również podejście Panów do autora Kuby - jak słusznie panowie zauważyli chłop napisał nie opowiadanie lecz coś w rodzaju planu? konspektu? ale słusznie zauważyliście, że tryska on pomysłami. Być może są to jego pierwsze kroki jako autora opowiadań i chwała wam za to, że nie zjechaliście go tylko zachęcaliście aby poszedł drogą wskazaną przez was w celu osiągnięcia lepszych efektów. W czasie premiery audycji na czacie napisałem, że audycja jest świetna, na to Ivellios zadał pytanie: świetna dlatego, że lecą w niej wasze opowiadania czy świetna bo świetna w ogóle? Odpowiedziałem mu, że jest świetna dlatego, że jest:) sam przecież własnego opowiadania nie wysłałem. Ostatnia tzw techniczna część ABW moim zdaniem poruszyła istotny temat jak zacząć pisać. Pytanie zadaje sobie każdy kto zamierza się do tego zabrać. Wasze wskazówki, które padły pod koniec audycji na pewno przydadzą się wielu początkującym pisarzom. Dziękuję jeszcze raz za audycji pozdrawiam i życzę wytrwałości w jej prowadzeniu.
  P.S.
  Rada Radiofonii i Telewizji powinna wam odpalić działkę za realizowanie misji, którą ma realizować radio i telewizja publiczna a tego nie robią ;)
  o35

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • YUBY (2017-10-15 6:46:07) #37399 | RAPORT | E-mail
  Panowie!
  Uśmiałem się do łez, hehe.
  Zawsze lubiłem książki zwłaszcza te papierow :) i chłonołem je tonami. Ale jak się okazuje zbyt mało. No cóż do emerytury pozostało mi ponad 25 lat (o ile jeszcze nie podniosą! ) to może wtedy nadrobię. Kto wie?
  Pomysł warsztatów świetny dużo wiedzy praktycznej. Gratuluję pomysłu.
  Pamiętacie pamiętniki? W moich czasach młodzieńczych (stan wojenny) każdy je pisał.
  Wtedy to dopiero byli pisarze!
  Gorąco pozdrawiam :)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium