https://www.skupau.pl/skup-i-wycena-monet-warszawa-13Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
Sny i jasnowidzenie. Biuro Duchów ponownie odwiedzi Less R. Hoduń
(dodano: 2020-11-14 14:44:06)
Wróć na stronę główną

W niedzielę 22 listopada o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję na żywo z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a tematem przewodnim dyskusji będą sny i jasnowidzenie.

Na temat fizjologii snu wiemy w gruncie rzeczy bardzo niewiele. Nie istnieje spójna naukowa koncepcja, która tłumaczyłaby, czym sen jest i co dzieje się z naszą świadomością, kiedy śnimy. Pewne jest jedynie, że marzenia senne odgrywają ogromną role w historii ludzkości, a wiele przekazów zawartych w snach przyczyniło się do jej rozwoju.

Czym zatem jest "mała śmierć" i dokąd nas prowadzi? Jak sny ewoluują i czy symbolika marzeń sennych znana naszym przodkom jest nadal aktualna? Czy jasnowidzenie to szczególny rodzaj snu na jawie? Czy każdy z nas ma potencjał śnienia proroczego?

Na to i wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi wraz z gościem audycji, którym będzie Less R. Hoduń – człowiek wielu talentów; wokalista, muzyk, kompozytor, pisarz, autor tekstów, poeta, grafik, pasjonat nieznanego. Wydał w pełni autorski tomik "Targowisko różności" oraz esej "Lekcja Paranormalności" w prestiżowej serii "Nieznany Świat poleca". Stworzył pełną czołówkę programu podróżniczego "Z akwalungiem przez świat". Brał udział w produkcjach stacji TVN: "Zostań gwiazdą" i "Maraton uśmiechu". Był dziennikarzem i głosem lokalnej stacji RMF FM. Jego najnowsza książka "Nadal jestem" ukazała się w ubiegłym roku. Less Hoduń jest znany słuchaczom Radia Paranormalium z "Debat Ufologicznych" oraz "Debat (nie)kontrolowanych".

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego mamy do rozlosowania egzemplarz książki "Sny - czego możemy się z nich dowiedzieć" autorstwa prowadzącej rozmowę Beaty Kampy vel Ady Edelman – na życzenie z dedykacją. Aby wziąć udział w losowaniu, należy udostępnić publicznie na swoim facebookowym profilu konkursowy post z fanpejdża Biura Duchów.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium