Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Nie masz na coś czasu? Odłóż to na później. Poszerzamy pewną przydatną funkcjonalność na naszej stronie
(dodano: 2020-05-07 02:33:25)
Wróć na stronę główną

Ci z Państwa, którzy czytają artykuły na naszej stronie, zapewne kojarzą, że jest u nas dostępna funkcja o nazwie "Przeczytam później". Pozwala ona co bardziej zabieganym użytkownikom stworzyć sobie listę artykułów do przeczytania w wolnej chwili - wystarczy zalogować się na stronie, a następnie kliknąć odpowiedni link z ikonką zegara pod tytułem artykułu. Funkcja jest więc nieco zbliżona funkcjonalnością do np. Zakładek na Facebooku.

A ponieważ w ostatnich latach publikujemy zdecydowanie więcej podcastów niż artykułów, postanowiliśmy wspomnianą funkcję rozbudować i objąć jej działaniem również archiwum audycji. Zmieniliśmy przy tym nazwę tej funkcjonalności na "Odłóż na później".

A więc, nie masz czasu na czytanie? Odłóż na później. Nie masz teraz czasu wysłuchać swojego ulubionego podcastu? Odłóż na później. Link do swojej listy publikacji odłożonych "na później" znajdziesz w górnej części strony, obok loginu, przycisków "Wyloguj", itd.Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium