Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Z wizytą w Biurze Duchów, z wybitnie gotycką i wciągającą książką w ręku
(dodano: 2019-12-04 01:53:36)
Wróć na stronę główną

Najbliższa "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" będzie pod pewnymi względami przypominała mocno gotycką wersję "Bibliotekarium". Przyjrzymy się w niej bowiem właśnie literaturze gotyku, która jak wiadomo pełna jest nawiązań do świata rzeczy niezwykłych, zjawisk paranormalnych i interakcji między światem fizycznym i duchowym. Będzie zatem o czarnym romantyzmie, a także duchach, zjawach i wątkach onirycznych w romantyzmie. Dokonamy swoistego przeglądu zjawisk nadprzyrodzonych w literaturze, co - miejmy nadzieję - zainspiruje słuchaczy do sięgnięcia po pewne, niesłusznie zapomniane tytuły.

Gościem audycji będzie Jowita Kosiba, autorka świeżo wydanej powieści pt. "Nokturn", która zadowoli każdego miłośnika literatury z dreszczykiem, utrzymanej w klimacie książek Edgara Allana Poe, Daphne de Maurier i sióstr Brontë.

Audycja połączona będzie z konkursem, w którym będzie można wygrać egzemplarz "Nokturnu". Słyszymy się w niedzielę 15 grudnia o 19:00, oczywiście (uwaga, tu element wybitnie nie-gotycki) na żywo!Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium