[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Zobacz stronę Kubimex Łódź administracja nieruchomościami i skorzystaj z oferty obsługi Twojej nieruchomości.Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Bibliotekarium
Odcinek: Odc. 1
Czy natura jest ślepa? Czy przyroda jest mądra? Czy Dawkins, Hawking i im podobne tęgie umysły mają rację, głosząc określone poglądy i idee? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukiwali gospodarze audycji, pisarze science-fiction i publicyści Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz. Niezwykle interesująca wymiana poglądów, warto posłuchać!
Począwszy od stycznia 2021 roku w Internecie nadaje radio z audycjami o tematyce literackiej, założone przez Bibliotekarium: Book Radio. Zapraszamy do odwiedzania strony radia i słuchania!
POBIERZ MP3 (75.60 MB) | Premiera: 2017-01-13 | Czas trwania: 01:22:39 | Odtworzone x 2184 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Setereb42
  (2017-01-14 14:57:31) #35323
  | 📧 email | 👮 raport

  Genialna audycja z niecierpliwością czekam na następną.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kić
  (2017-01-14 20:57:40) #35328
  | 👮 raport

  Szczerze, brawo :) Nie jest to audycja dla byle kogo, ale obaj panowie świetnie wypadli. W ogóle moglibyście dyskutować na każdy temat.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Antares
  (2017-01-15 13:22:08) #35331
  | 👮 raport

  Audycja po prostu boska i nie chodzi mi o kontekst religijny czy paranormalny :-) Rzadko spotykana dziś kultura wypowiedzi i erudycja, jednocześnie lekkość i klarowność wypowiedzi. Da capo!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ura bura
  (2017-01-15 14:53:29) #35334
  | 👮 raport

  hm, mile zaskoczony jestem, pierwszy raz od bardzo dawna tutaj, niepamiętanie o co komon u Aldisa w Helikonii(debaty) zapomniane niniejszy zostało;p Tak trzymać, czekam na drugą część, pazury po łokcie poobgryzam.


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Jaknajlepiej
  (2017-01-16 18:42:31) #35349
  | 👮 raport

  Panowie dziękuję za wspaniałą audycję, którą przesłuchałem dopiero dzisiaj. Ukłony dla Iweliosa za produkcję, wprowadzenie, zakończenie i tę pasującą jak ulał muzykę na końcu.
  Co do samej dyskusji to moją przemyślenia w trakcie jej słuchania prowadziły mnie do analogii do aspektów fraktalnych. Wątki rozmowy były ustalone zapewne przez Pana Marka ale prowadziły do zaskakujących odpowiedzi Pana Wiktora. Gdyby temat na początku mógł swobodnie być rozwijany to wnioski byłyby zapewne zaskakujące. Dlatego tez bardzo dobrze zrozumiałem Pana Wiktora, który pod koniec audycji skonstatował, ze chciał powiedzieć dużo więcej i szerzej.
  W trakcie słuchania Panów miałem bardzo ciekawe odczucia w kwestii natury rzeczywistości gdzie każdy z nas jest po części jej twórcą jak też odbiorcą tworzenia przez innych. Zaskakujące w tym, jak dzieła co po niektórych trafiają do szerszej publiczności. Tu pojawia sie pytanie czy też przypadkiem niektórzy oświeceni maja świadomość tego mechanizmu i wpływają na nasze wybory co do odbioru dzieł, które determinują taką a nie inną fraktalną ścieżkę naszej rzeczywistości.
  Pozdrawiam wszystkich w dalszych rozważaniach :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ciekawy
  (2017-01-18 12:43:21) #35372
  | 📧 email | 👮 raport

  Z przyjemnością wysłuchałem polecanych przez p. Marka Żelkowskiego na jednej z debat felietonów p. Żwikiewicza, ale ta audycja to wyjątkowy smakołyk i od teraz obowiązkowa pozycja w moim terminażu radiosłuchacza.
  Ps. wszystko super, tylko za krótko.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Filip
  (2019-02-27 20:45:58) #39205
  | 👮 raport

  Jak ja chciałbym żeby lekcje polskiego były prowadzone przez Panów, albo żeby chociaż były w ułamku tak ciekawe jak te dyskusje. Cóż, Wasza praca jest naprawdę wspaniała, wielce dziękuję i liczę na więcej.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium