Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Blog Admina Paranormalisty
Czy NPN promuje sektę? Nie wiem, ale wygląda to co najmniej podejrzanie...


Dodano: 2012-02-16 01:26:14 | Wyświetleń: 12246
 

Zacznę od cytatu ze strony NPN-u: "5 lutego br. byliśmy gośćmi seminarium „Świat u progu zmian”, które poprowadzili Joanna Rajska i Jacek Czapiewski autorzy wydanej niedawno książki pt. „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”."

Postanowiłem sprawdzić, kim są "Lightworkerzy" Rajska i Czapiewski. No i zaniemówiłem. Zresztą posłuchajcie sami.

Parę cytatów:

"Ja używam tylko 5% swojej mocy, nie mogę całej bo by się przestrzeń zapadła"
"Moja córka jest serwerem w galaktyce i nie mówcie tego nikomu"
"Monika [córka] ma w serwerze około 1500 cywilizacji"
"Ona [Monika] jest komunikatorem galaktycznym"
"Ona [Monika] nie prowadzi rozmowy, ona jest tylko tłumaczem. Planeta została zasiedlona przez starożytnych (...) to jest cywilizacja turaków, turlaki się nazywają"
"No ale przybyły jaszczury i jaszczury złamały ludzi, złamano prawo kosmiczne", one "nas pozamykały" i przez to "jesteśmy zadupiem kosmosu"
"W naszych okolicach ma się otworzyć portal międzygalaktyczny i turaki już się do tego przygotowują"

No, jakieś teksty o uruchamianiu piramidy, o zezwoleniu na uruchomienie piramidy z siódmej gęstości, itd. Dwieście cywilizacji stacjonuje gdzieś niedaleko Ziemi, a oni są wybrańcami, przez których te cywilizacje przemawiają do ludzkości. No i oczywiście "seminaria", obowiązkowo biletowane - 80 złotych za wejściówkę. Aż śmierdzi sektą na kilometr.

W zasadzie to to spełnia definicję sekty - są jacyś "wierni" i jest autorytarne wszystkowiedzące kierownictwo, tutaj w osobie pani Rajskiej i pana Czapiewskiego. Struktura piramidalna.

I kto promuje to wielce podejrzane przedsięwzięcie? Projekt "Na Progu Nieznanego" na czele z panem Marcinem Mizerą. NPN-owcy, jeśli czytacie ten wpis, mam dla was radę - zastanówcie się czasem, zanim zaczniecie kogokolwiek promować. Ruchowi o cechach sekciarskich robicie darmową reklamę.

A Ty, Marcinie, swoje teksty z "gnojami" i innymi epitetami (które wysyłasz na swoim profilu i profilu NPN-u na Facebooku, i które najwyraźniej stanowią jedyną Twoją odpowiedź na jakiekolwiek słowo krytyki) wsadź sobie głęboko w dupę i niech one tam zostaną. Chłopie, przejrzyj wreszcie na oczy i zobacz, co Ty promujesz! ROBISZ REKLAMĘ NIEBEZPIECZNYM LUDZIOM!

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Sonial
  (2012-03-04 22:36:15) #8220 | 👮 raport

  Witam,
  ci ludzie z filmików najnormalniej na świecie mają nierówno pod kopułką. Pojechali i tyle (oględnie mówiąc). Inna sprawa, że mogą zrobić komuś krzywdę.

  Odpowiedz


 • Siedlce
  (2012-02-27 17:32:48) #8236 | 👮 raport

  witam, zdziwił mnie ten wpis, ponieważ uważam, że NPN robi swoją pracę bardzo rzetelnie. Czytam ich od 3 lat, a ostatnio byłam nawet na spotkaniu tej grupy w Warszawie. Mieszkam w Siedlcach. Prowadził je Pan Marcin Mizera. Zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie, miły, sympatyczny. Co do tych Państwa Rajskich, nie wiem czy wszedł z tymi ludźmi w jakąś współpracę, czy nie. Pan Mizera to człowiek bardzo inteligentny i na pewno wie co robi. Z tego co słyszałam, to, żeby współpracować z NPN trzeba się jakoś 'zasłużyć'. Nie współpracują z każdym kto się do nich zgłosi. Oni tam mają pewne zasady rekrutacji itd. Tego dowiedziałam się na spotkaniu w Warszawie. Przeczytałam tekst na NPN o ja tu nie dostrzegam żadnej promocji sekty. Jest to bardzo neutralny artykuł. Pamiętajcie, że Pan Marcin Mizera to także dziennikarz.

  Iwona G.

  Odpowiedz


 • ines
  (2012-03-11 15:22:03) #8239 | 👮 raport

  Pan Mizera to typowy narcyz. Człowiek nie znoszący sprzeciwu, zakochany w sobie do granic możliwości. Może zabrzmi to zabawnie, ale kiedy moja przyjaciółka osoba sensytywna była na jakimś spotkaniu z NPN i udało się jej z nim porozmawiać. Później wyszła tak blada, że aż ja się wystraszyłam. Powiedziała, że Mizera ma coś złego w oczach. Nie wiem co ona tam zobaczyła, ale była przerażona. chciałam to sprawdzić, jednak dla mnie Pan Mizera nie znalazł już czasu więc darujmy sobie już ten temat. Juz nie chce wiedzieć.

  Odpowiedz


 • Ivellios
  (2012-10-06 13:34:34) #8269   📧 pw | 👮 raport

  @ines, tak sobie teraz spojrzałem na pierwszy komentarz "Iwony" i odniosłem dziwne wrażenie, że to on sam go napisał. Widziałem już wiele podobnych komentarzy jego autorstwa pod tekstami krytykującymi NPN - no tyle cukru, że... hm... że szok :P Więc "Iwona G." to prawdopodobnie tylko kolejne jego alter ego.

  Odpowiedz


 • Plongeur33
  (2013-07-12 11:31:13) #8283 | 📧 email | 👮 raport

  Ten ktory zna prawde jest ponad domenami i jakosciami struktur zycia odzwierciedlajacych chec jakiejkolwiek dominacji czy tez wyzysku innych t.j. braci i siostr,tworzac gropy ludzi domniemanie wyzwolonych poprzez czesciowe oswiecanie wiedza w duze czesci chybiona,ten ktory oskarza wszechswit o brak personalizjacji jego poczynan jest nikczemnym klamca,rajska i jej przydupas to zwykle kanalie ktore tworza zament w ludzkich duszach na etapie embrionalny,ktoregos dnia osobiscie przyczynie sie do obalenia ostatecznego tych perfidnych czlekoksztaltnych potworkow

  Odpowiedz


 • Agata Zet
  (2015-05-18 11:57:30) #12200 | 📧 email | 👮 raport

  Witam, słuchałam nagrania dziś sprzed kilku lat z p. Rajską.. Być może w tym co mówi jest ziarno prawdy.. Robert Monroe buduje podobną wizję jednak używa innego nazewnictwa.. Ja też mam swoje wersje i istotnie są zbliżone.. Sądzę, że monopolu na wiedzę nie ma nikt.. A już na pewno nie pozwoliłabym sobie robić z tego religii czy wyznania.. Brakuje mi w ich wypowiedziach : moim zdaniem, sądzę, uważam.. Oni są pewni tego co myślą.. Zastanowiła mnie jeszcze jedna rzecz... w połowie wykładu p. Rajska z oburzeniem i wyrzutem powiedziała, że założyli oni fundację, ale nie ma żadnych wpłat ! Jeśli wrzuca się coś do internetu.. to może trzeba wymagać zapłaty wcześniej? albo na początku wykładu można zwrócić się z prośbą o wsparcie finansowe?? to mi troche przypomniało sprzedaż telefoniczną zupełnie za darmo, a po chwili okazuje się, że jednak są kruczki prawne... powiem tak.. energia tej Pani mnie nieco przeraża i średnio mi odpowiada.. Czyż nie o dobro i miłość tu chodzi ?? Skoro Pani ma misję jako przedstawicielka 5 poziomu świadomości.. to nie bardzo rozumiem na czym polegają pretensje w związku z brakiem wsparcia.. może nie straszeniem jak kościół tylko możliwością jak oświeceni trzeba ludzi przekonywać ?? Nieco zniesmaczona Agata

  Odpowiedz


 • wojtas72
  (2020-04-16 12:13:06) #40311 | 👮 raport

  Witam, Co pan sądzi o Arkija Beata Adamska. Wybieram sę do niej na sesję hipnozy regresyjnej. Czy warto?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • XBN
  (2021-07-27 10:04:53) #41137 | 👮 raport

  pracuje z jednym z wyznawco tej sekty... bardzo poczciwy gosc do poki sie nie uruchomi i nie zacznie nadawac o turakach, corsupach, prekorsupach, zdejmowaniu czipow astralnych i calej reszcie madrosci ktore im tam wpajaja

  Odpowiedz
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium