http://agd-rtv.blogspot.com/2016/06/wybieramy-parasol-ogrodowy.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Tajemnicze węże


Dodano: 2005-03-09 14:16:16 | Wyświetleń: 7294 | 🕑 Odłóż na później
Tajemnicze wężopodobne stworzenia widywane były przynajmniej dwukrotnie w XX wieku w Danii. Pierwsza obserwacja miała miejsce we wrześniu 1943 roku, wzięło w niej udział kilku świadków. Żółtobrązowy wąż długości sześciu stóp (około 1,8 metra) został zaobserwowany w wodach rzeki Gudenĺ w Jutlandii. Jeden ze świadków został prawdopodobne zaatakowany przez zwierzę. Drugi przypadek wydarzył się w lesie Ulvshale na wyspie Mön. Stworzenie przypominające węża miało długość około 4,5 stopy (ok. 1,35 metra). Miało ciemny grzbiet i jasny brzuch. Niektórzy świadkowie wysunęli teorię, że mógł to być duży węgorz. Inny incydent wydarzył się w lutym 1944 roku, w doku na jeziorze Furesř (na północ od Kopenhagi). Pojawiło się tam zwierzę, które trudno bliżej opisać, ponieważ nie było widoczne lepiej, jak czarny kształt w wodzie. Jedna z łodzi została uszkodzona przez to stworzenie, które przecież mogło być wszystkim. Położenie jeziora i czas zdarzenia może jednak sugerować, że to wydarzenie miało jakiś związek z wcześniejszymi pojawieniami się tajemniczych węży w Danii.

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Ciekawostki
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium