Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Tajemnicze światła i okaleczenia zwierząt w Radnor Forest


Dodano: 2010-05-01 16:59:34 · Wyświetleń: 13348
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Radnor Forest Lights
Tajemnicze światła nad Radnor Forest w nocy 12 marca 2010. Copyright: apfu.org


Radnor Forest, Walia, Wielka Brytania. Od dłuższego czasu obserwowano w regionie pomiędzy hrabstwem Shropshire a Walią dziwne okaleczenia zwierząt. W związku z tym grupa badaczy komórki "Animal Pathology Field Unit" (apfu.org) z Philem Hoylem na czele postanowili przyjrzeć się temu zjawisku bliżej, tym bardziej że winne temu wydawały się świetlne kule.

Poniżej wypowiedż pana Hoyle'a na temat tych wydarzeń.

"Niektórych detali naszych badań nie możemy jeszcze całkowicie ukazać, brak nam na to zgody, jednak możemy szczegółowo opisać wydarzenia jednej nocy jako naoczni świadkowie. Do obserwacji doszło w ramach "Project Corridor" w okolicach gdzie od dłuższego czasu dochodzi do okaleczeń zwierząt. Z powodu nie ustępujących doniesień o przypominających kule światłach, latających obiektach i ginących zwierzętach postanowiliśmy obserwować ten rejon".

Radnor Forest Lights
Okaleczona owca niedaleko Radnor Forest z 13 lutego 2010. Pomimo że zwierzęciu brakuje mięsa dolnej szczęki, oczu, genitaliów, odbytnicy, nie znaleziono tam śladów krwi. Copyright: apfu.org


Jako bazę wybraliśmy farmę na wzgórzu z którego mogliśmy obserwować całą okolicę Radnor Forest, to właśnie stąd pochodziły doniesienia o tych dziwnych wydarzeniach, przed nami rozciągała się dolina i mieliśmy naprawdę bardzo dobrą widoczność. Na obserwacje wybraliśmy noc 12 marca 2010, wtedy panowała pełnia księżyca co mogło nam ułatwić zadanie.

Radnor Forest Lights
Wyrażne i dokładne cięcia na ciele martwej owcy z z dnia 9 lutego 2010, także tutaj zostały usunięte wewnętrzne organy bez widocznych śladów krwi. Copyright: apfu.org


Radnor Forest Lights
Powiększenie śladu cięcia z lekko przyciemnionym środkiem. Copyright: apfu.org


Podczas nocy pogoda nie należała do przyjemnych, zimny wiatr gwizdał wokół naszej bazy, przynajmniej deszcz nie padał.

Około godziny 22.00 doszło do pierwszych wydarzeń. Mój kolega Mike Freebury zauważył jasnoczerwone światło które zawisło nad pobliskim lasem zwanym New Radnor. Na początku myśleliśmy że światło pochodzi z jednego z budynków które rozsiane są po okolicy lecz wkrótce zauważyliśmy naszą omyłkę, ćwierć mili dalej pojawiła się druga identyczna kula. światła te zmieniały swoje kształty, emitując co jakiś czas świetlne błyski, także mniejsze świetlne kule odłączały się od tych większych. Te znowu w mgnieniu oka porozlatywały się po całej okolicy, obserwowaliśmy je i znów ze zdziwieniem stwierdziliśmy że te kule rozdzielały się znów na mniejsze błyskając przy tym, mieliśmy wrażenie że czegoś szukają.

Radnor Forest Lights
Świetlne kule zmieniają swój kształt i dzielą się na mniejsze. Copyright: apfu.org


W tym samym czasie z kierunku lasu nadlatywały jakby laserowe błyski w kierunku naszych kul, nie mogliśmy zobaczyć co te błyski wysyła, wyglądało to jak scena z filmu "Gwiezdne Wojny". Błyski niekiedy były tak silne że oświetlały kawałek nieba nad wzgórzami.

Radnor Forest Lights
Niektóre ze świetlnych kul emitują błyski. Copyright: apfu.org


Podczas tych zdarzeń znikły nagle 2 czerwone kule które znajdowały się najbliżej nas, krótki czas później były już w innej dolinie dokładnie za naszymi plecami. Obserwując je z bliska odnieśliśmy wrażenie że one nie latają lecz skaczą z miejsca na miejsce. To nie były na pewno żadne azjatyckie latarenki, także zwykłymi samolotami nie można było tego zjawiska wytłumaczyć.

Następnego dnia wróciliśmy z powrotem na to miejsce żeby podczas dobrej widoczności lepiej oszacować odległości do poszczególnych punktów w terenie. Obszar na którym pojawiły się owe obiekty wynosił w przybliżeniu 4 x 4,5 mil kwadratowych.

Następny nasz krok polegał na tym żeby przepytać wszystkich farmerów. Oprócz jednego wszyscy znali przypadki okaleczenia trzody hodowlanej w ich okolicy. Jeden z nich opowiedział nam jak to niedawno całe jego stado zniknęło bez najmniejszego śladu. Inny złożył relację jak to przed paroma latami sam jeszcze posiadał zwierzęta także wtedy dochodziło do takich okaleczeń.

Jednak żaden z pytanych farmerów nie mógł nic powiedzieć o owej nocy ( 12 marca), nikt nic nie zauważył ani nie słyszał, chociaż nie zdziwiło ich to co się wydarzyło ponieważ przez ostatnie trzy lata dochodziło od czasu do czasu do takich incydentów.

Jeden z nich parę lat temu widział wielką czerwoną kulę nad pobliskim pagórkiem. Ten pagórek znajduje się niedaleko jego farmy gdzie już od lat dochodzi do obserwacji ufo oraz okaleczeń zwierząt.

W sumie udało nam się nakręcić 30 filmów które razem dają ponad 2 godziny materiału. Obie kamery stały na statywach i pokazują pokrywające się sytuacje, niektóre ruchy kamer zostały spowodowane poprzez silne podmuchy wiatru, zdjęcia i filmy oddają jedynie część tego co udało się naszej grupie zaobserwować.

Ponad te filmy i zdjęcia udało się naszemu koledze Mike Freeburemu obserwować całe zdarzenie poprzez mocną lornetkę, potwierdza to co już wcześniej powiedziałem: myślę że możemy wykluczyć ziemskie technologie (przynajmniej takie jakie są nam oficjalnie znane) , ich szybkość, zdolność manewrowania oraz zmieniające się ich kształty były naprawdę fenomenalne".

http://grenzwissenschaft-aktuell.blogspot.com/2010/04/augenzeugen-berichten-uber-die.html
Tłumaczenie i opracowanie: Arek

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
  • Arek
    (2010-05-03 01:35:44)
      📧 pw | 👮 raport

    Na tej stronie " apfu.org "w dolnym prawym rogu można zobaczyć filmy o tych świetlistych kulach


    ^ do góry ^ | OdpowiedzDodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium