Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Świadek opisuje spotkanie z dziwnym stworzeniem - relacja z Chile


Dodano: 2006-02-14 19:11:46 | Wyświetleń: 8822 | 🕑 Odłóż na później
Eduardo Vega doniósł dziennikowi "Diario La Región de Coquimbo" o przeżyciu, jakiego doświadczył w lipcu 2004 wraz ze swoim bratem.

LA SERENA: W tą środę, 1 września, "Diario La Región de Coquimbo" opublikowało wywiad z Edouardo Vega, jednym ze świadków pojawienia się tajemniczej żywej istoty o nieludzkich cechach w El Panul de Coquimbo (4. region Chile). Część tego wywiadu przedrukowujemy poniżej.

- Co panowie robiliście w tym miejscu?

- Posiadamy prawo własności i kiedy tylko możemy, przyjeżdżamy tutaj pracować. W tym przypadku, razem z moim bratem Francisco, który jest zmianowym w kopalni elektrycznej Pelambres, otrzymaliśmy zlecenie zainstalowania płyt na nieruchomości.

- Co się wtedy wydarzyło?

- Było po godzinie 10:00 rano, kiedy mój brat Francisco, stojący 20 metrów od nas trzech, zaczął krzyczeć: "Chodźcie, chodźcie!"... Przestraszyłem się i natychmiast pobiegliśmy wszyscy na miejsce. On wskazał miejsce, w którym zobaczyliśmy człekokształtną istotę, której nie mogłem inaczej opisać.

- Don Eduardo, jak wyglądało to stworzenie?

- Ono miało jakieś 80 centymetrów wzrostu. Błyszczące, czerwone. Miało dużą głowę, jednak nie dostrzegliśmy żadnych oczu ani ust. Stworzenie wyglądało jak mały człowiek, może jak dziecko w kostiumie nurka, z rękami blisko torsu i nóg.

- Jak mogłeś oszacować jego wzrost?

- Mówiłem ci, jestem operatorem spawarki...

- Gdzie znajdowało się to stworzenie?

- W odkległości około 20 metrów od nas i jakieś 20 metrów nad ziemią. Mój brat Francisco powiedział, że widział, jak ono szło, a następnie wzbiło się na jakieś 20 metrów [w powietrze].

- Jak długo to trwało?

- Jak już mówiłem, jakieś 12 do 15 minut. Stworzenie pozostawało w bezruchu jakieś 7 minut. Nie wykonywało w ogóle żadnych ruchów.

- I tylko obserwowaliście je...

- Oczywiście, nigdzie się nie przemieszczaliśmy. Towarzyszący nam panowie mówili, że byli zaskoczeni. Zauważyli, że jakieś iskry lub światła odchodzą od głowy tej podobizny lub osoby lub nie-wiadomo-czego. Powiedziałbym, że to wyglądało jak iskry odchodzące od bardzo gorących rur.

- Ile było tych istot?

- Jedna. Tam była tylko jedna istota.

- Czy ktoś jeszcze mógł ją widzieć?

- Nie. Tak naprawdę, myśleliśmy nawet, że jest to okryta złą sławą Chupacabra, ponieważ niedaleko znajdowały się kurniki. Nic się jednak nie wydarzyło.

Wywiad udostępniła Liliana Núńez.
Tłumaczenie na jęz. polski: Ivellios
(na podstawie angielskiego tłumaczenia Scotta Corralesa z Institute of Hispanic Ufology)
Przedruk z "Diario la Región de Coquimbo", 1 wrzesień 2004

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Ściegien (2008-07-02 16:53:29) #423   ❗❗❗
    Ja wczoraj byłem świadkiem podróży astralnej kiedy będąc w Szczecinie byłem w pięciu miejscach jednocześnie: w Londynie, w Rzymie, W Paryżu, W Rio de Janeiro i w Nowym Jorku. To były niezwykłe zjawiska nigdy nie zapomnę tej magicznej podróży.

    Odpowiedz
  • ar23s (2010-07-05 19:00:35) #5219   ❗❗❗
    po przeczytaniu artykułu, przypomniało mi się że to opisane stworzenie pojawiło się w moim segregatorze "Faktor X" - tak naprawde to był kosmita

    Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Relacje
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium