świat btbNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Sandie Bershad, dziecko indygo


Dodano: 2006-08-03 20:47:00 | Wyświetleń: 15001 | 🕑 Odłóż na później
Sandie Bershad z rodziną
Od lewej: Sandie Bershad, matka Marije i ojciec Tom


Sandie Bershad opowiada, że zawsze czuła inaczej, niż inne dzieci i ogólnie woli towarzystwo osób dorosłych. W wieku 12 lat Sandie (obecnie siedemnastolatka) wpadła w głęboką, trwającą dwa lata depresję, czując, że nikt jej nie rozumie. Była leczona lekiem na nadpobudliwość, jednak ponieważ urosła, zdała sobie sprawę z tego, że posiada szczególne dary i umiejętności, wliczając w to zdolność do widzenia aniołów i słyszenia głosów.

"Widzę zmarłych ludzi. Widzę moją babcię. Ona odwiedza mnie cały czas", mówi Sandy. "Zawsze byłam odwiedzana przez duchy. Przez ostatnie dwa lata byłam na duchowej ścieżce i zaczęłam pomagać wielu ludziom, używając moich zdolności parapsychicznych".

Sandie jest jednym z tak zwanych "dzieci indygo" - nazwa pochodzi od błękitnej aury otaczającej rzekomo takie osoby. Dzieci indygo opisywane są jako wysoce ukształtowane, głęboko uduchowione i utalentowane oraz mające zdolności parapsychiczne. Tak jak w większości paranormalnych doświadczeń, jest to bardziej wiara niż nauka. Dla rodziców, Tammy i Glovera Aarenów, ich dzieci są dowodem.

"Cała trójka starszych dzieci pamięta żywo swoje poprzednie wcielenia", powiedziała Tammy Glover. "U Maielaya na przykład żyje w pamięci moja matka".

Dzieci indygo często wspominają o rozmowach z Bogiem, aniołami lub zmarłymi. Zwolennicy teorii o dzieciach indygo mówią, że są one często buntowniczo nastawione do władzy, nonkonformizmu, są niezmierne emocjonalne, czasami też fizycznie wrażliwe lub słabe.

"Dzieci indygo mają dostęp do ludzkich przeżyć na wyższym poziomie, głębszym niż inni ludzie", powiedział Neale Donald Walsch, autor książki "Conversations with God" (Rozmowy z Bogiem).

Najwięcej dzieci indygo posiada niebieskie oczy - choć Sandie jest wyjątkiem. Sceptycy jednakże sądzą, że w istocie dzieci te mogą być autystyczne, mogą mieć problemy ze skupieniem się lub cierpieć na jakieś inne niepożądane zachowania.

"Nie przeprowadzono żadnych naukowych badań mogących udowodnić istnienie tych tak zwanych paranormalnych darów", mówi profesor psychologii David Stein. Marije Bershad, matka Sandie, twierdzi jednak, że jej córka wyróżniała się już w macicy. "Ona była silniejsza, niż przypuszczaliśmy", twierdzi ojciec Sandie, Tom Bershad. "Nigdy nie zachowywała się jak normalne dziecko. Była przemądrzała i odpowiedzialna. Tak samo, jak inne dzieci indygo".

Dziecko indygoSandie mówi, że jej najbardziej pamiętnym doświadczeniem było to, kiedy ukazał się jej oczom umierający ojciec jej przyjaciółki. "Zadzwoniłam do przyjaciółki, a ona zaczęła płakać - nie wiedziałam, co mogło się stać z jej ojcem. Opisałam, jak on wyglądał, a moja przyjaciółka odpowiedziała 'Mój Boże. Przecież to jest mój tata'. On skontaktował się ze mną, mogłam więc przekazać wiadomość jej rodzinie i jej przyjaciołom", powiedziała Sandie.

Sandie dodała, że ojciec ujawnił jej pewne prywatne sprawy o jego małżeństwie, o których nikt nie mógł wiedzieć. "Musiałam utrzymywać to w tajemnicy przez jakiś czas, nie chciałam nic mówić, gdyby umarł jako pierwszy".

Sandie mówi, że może dokonać dokładnego odczytania osoby i powiedzieć jej, co ją niepokoi, a częstokroc także poradzić, jak poprawić ten stan rzeczy. "Czuję się całkowicie otoczona przez ich uczucia, którym oni dają wyraz. To jest trochę jak trans. W tym stanie jesteśmy tylko ta osoba i ja. Czasami jest to bardzo intensywne, bo ta druga osoba przywiązuje się do mnie, ponieważ czuje, że ja jestem jedyną osobą, która ją rozumie. Oni proszą mnie o radę, więc oferuję opcje i wybór, zamiast tylko mówić im, co mają robić", mówi Sandie. Sandie pomogła także swojemu ojcu w rozwiązaniu problemów, które wystąpiły u niego w pracy.

"Rozmawiałem o tym z Sandie, a ona była w stanie dać mi prawdziwy wgląd w sytuację", powiedział Tom Bershad. "Powiedziała mi o pracowniku, który pracuje nie najlepiej, a ja mogłem zaradzić temu problemowi".

Niektórzy powiadają, że ponad 90% dzieci posiada cechy indygo. Sandie uważa, że wszyscy ludzie mogą mieć udział w jej zdolnościach i mogą je odblokować, jeżeli są otwarci na bycie obdarzonym cechami indygo.

"Przede mną otwarł się nowy świat", mówi Sandie. "Czułam, że ktoś w końcu zrozumiał mnie i pomógł mi otworzyc inne sfery duchowe i rozwinąć moje dary. Zaczęłam rozumieć się z innymi ludźmi. Poczułam pełną zgodność".

ABC NEWS, 24 lipiec 2006
Tłumaczenie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


 • Zenon von Iron
  (2009-02-26 21:41:53) #2456 | 👮 raport

  To dziecko choruje na schizofrenię. Dużo wskazuje na tego typu zaburzenie, choćby i skłonności do depresji w dzieciństwie. Przykro mi, że ludzie szukają sensacji w chorej osobie - pogłębiając jej tym samym urojenia. To przykre.

  Odpowiedz


 • lucas21
  (2010-06-17 01:04:13) #5081 | 👮 raport

  Witajcie wszyscy co głoszą prawdę.
  Widzę coraz więcej artykułów na nasz temat.
  Najtrudniej jet manifestować obecność naszych zdolności wśród innych ludzi.
  Szczególnie takich, którzy nam nie wierzą.
  Dzieci indygo to nie bujda i jest nas więcej niż niektórym się wydaje.
  Pozdrawiam


  Odpowiedz


 • Requem
  (2010-06-17 11:40:51) #5114 | 👮 raport

  @lucas21
  "Widzę coraz więcej artykułów na nasz temat."
  Czyli uważasz się za jednego/jedną z nich. To interesujące, lecz czy potrafisz nam to udowodnić. Bowiem wiele jest ludzi, którzy podszywają się pod takie osoby. Mógłbyś przedstawić jakieś fakty, argumenty. ?


  Odpowiedz


 • ::::::::::::::::::::
  (2010-06-17 12:07:30) #5115 | 👮 raport

  Albo i choroba, mówię tak bo "była leczona lekiem.." Już widzę jakie to "leki", na choroby tak, ale nikt nie uwzględniał nigdy w którą stronę działają, a więc faktycznie jest bez oszustw :)

  Odpowiedz


 • Si
  (2010-06-20 18:41:55) #5133 | 👮 raport

  Moim zdaniem Ci ludzie,którzy w to nie wierzą ,nie powinni w taki sposób komentować,jest to zwyczajnie niegrzeczne.
  Ja dopiero oswajam się z tym jaka jestem.Powiem bardzo szczerze:też podejrzewali u mnie schizofrenię,bylam w szpitalu psychiatrycznym na obserwacji ,ponieważ przeszłam straszne załamanie nerwowe spowodowane problemem w rodzinie.Miałam omamy słuchowe,halucynacje,koszmary senne itp.
  Dziwnie mi to wszystko opisywac,ponieważ gdybyście zobaczyli mnie na żywo ,ujrzelibyście normalną kobietę.Mam wszystko,czego potrzebuję,jestem na pozór "normalna".I nadzwyczaj inteligentna,co oznacza,że uwłaczającym byłoby udowadnianie tym z Was ,ktorzy nie wierzą w dzieci indygo,że to PRAWDA.Nikt z Was po prostu tego nie zrozumie.Najlepszym przykładem może byc jednak dla Was to,że po mojej hospitalizacji miałam spotkania ze znakomitymi opiniami psychiatrami- wykluczyli wszelkie choroby psychiczne.JA NALEŻĘ ,JESTEM WYJĄTKOWA I DUMNA,bo każdy kto ma takie zdolności jest wielki.Posiadam dwa sine znamiona po jednym z doświadczeń paranormalnych,w którym to "cos" ściagalo mnie z łożka- mam je od ponad roku i nie wyglada na to,ze znikną.Ale nie boję się,muszę się przyzwyczaic,ze "lubią" mnie inne istoty.nie komentujcie,jezeli macie oczerniac...to stawia Was w bardzo złym świetle.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • bogluto
  (2010-10-27 23:42:42) #5744   📧 pw | 👮 raport

  @Si Ludzie inteligentni nie chwalą się swoją inteligencją, a po drugie jak coś ściągało cie, z łóżka to przychylił bym się bardziej do teorii opętania. Dzieci Indygo, to dla mniej największa bujda, ze wszystkich paranormalnych zjawisk, wiec sorry, ale nie uwierzę.

  Odpowiedz


 • Nessimeriel
  (2011-01-22 09:34:31) #6088 | 👮 raport

  O mój Boże! Nie jestem jeszcze dorosła (serio). Zachowuję się tak jak dzieci Indygo, mam niebieskie oczy. CO JESZCZE?! Nie mam żadnych parapsychicznych zdolności, też cierpię na depresję z powodu tego co miała Sandie!

  Odpowiedz


Tagi
Inne artykuły
z działu Niezwykłe zdolności
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium