Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Psychiczne wyczuwanie nadchodzących katastrof


Dodano: 2012-09-23 03:09:33 · Wyświetleń: 7040
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Zdjęcie z Japonii po trzęsieniu ziemi i tsunami w 2011 roku


Doświadczany podczas sytuacji wywołujących skoki adrenaliny, euforycznych, entuzjastycznych, pełnych stresu lub nawet traumatycznych zdarzeń: stan "gamma" czasami opisywany jest jako szamański stan umysłu. W tym stanie podwyższonej świadomości osoba często potrafi wykrywać dźwięki lub obrazy, które były niewykrywalne w EEG w zakresie beta (lub w stanie wybudzania). Jasnosłyszenie (czyli słyszenie tego, czego zwykle nie można usłyszeć), jasnowidztwo (wyczuwanie tego, co normalnie jest niewyczuwalne), stan umysłu gamma to bardzo pojemna częstotliwość pozwalająca ludziom zwiększyć zdolności umysłowe, ale też otwierająca ich na dziwne zjawiska. Istnieje mocny dowód na to, że doświadczanie szybkich wahań w zakresie gamma może zszeregować osobę z uniwersalnym rezonansem.

To, czy dana osoba jest wprawiona w absolutną rozkosz i Jedność, czy też słyszy przenikliwe ostrzeżenia o nadchodzącym zagrożeniu, stanowi znakomicie wzmocnione doświadczenie stanu umysłu gamma, które może aktywować wrodzone instynkty twórcze i/lub zachowawcze. To właśnie w tym stanie osoba może przypuszczalnie stać się w pełni świadoma, wykorzystując każdy niuans swoich wrodzonych zdolności.

Choć percepcje gamma mogą wydawać się zadziwiające, są one uznawane za normalne dla wysokiej częstotliwości stanu umysłu gamma, tak jak na przykład przechodzenie przez ulicę występuje w stanie beta, channeling w transie to stan alfa, a śnienie odbywa się w stanie theta. Uprawiając hipnoterapię przez dziesięciolecia, zauważyłam, że niektórzy z moich klientów całkowicie bez wysiłku wchodzą w stan transu, podczas gdy inni bardziej naturalnie osiągają stan gamma. Inni klienci pokazywali, opisując swoje zadziwiające i żywe przygoody senne, że są mistrzami w świadomym śnieniu. Doszedłam wówczas do wniosku, że indywidualne zdolności i instynkty we wszystkich zakresach EEG mają swoje źródło w pewnych nabytych wcześniej tendencjach czy umiejętnościach.

W istocie, Kuan Yin (w publikacji "Beneficial Law of Attraction") utrzymywał, że "głęboko wrodzone pętle karmiczne": tendencje, szablony i/lub umiejętności są nabywane i rozwijane we wcześniejszych doświadczeniach życiowych. Być może właśnie dlatego niektóre osoby mogą więcej czerpać z hipnozy, podczas gdy inne wydają się posiadać pewne zaawansowane umiejętności wywołane w stanach umysłu theta i gamma.

W następującym przykładzie klientka, którą nazwę Dory, zwierzyła się, że jest absolutnie oszołomiona z powodu czterech wstrząsających zdarzeń. Stało się jasne, że w momencie traumy wrodzone instynkty gamma u tej kobiety naturalnie podskoczyły. Jak się później okazało, owe instynkty gamma były kluczowe w ocaleniu życia jej i innych osób.

Doświadczając częstotliwości gamma, osoba może przejść ODWROTNE PRZESUNIĘCIE W CZASIE. Najpierw jednostka wyczuwa, dopiero potem ma miejsce rzeczywiste zdarzenie. Teraz opiszę doświadczenia bona fide tej niezwykle obdarzonej jeśli chodzi o gamma klientki.

Słysząc ciągłe wycie syreny ostrzegawczej tuż przed prawdziwym trzęsieniem ziemi, Dory (która mieszkała wówczas niedaleko latarni morskiej) poprawnie zinterpretowała ten alarmujący dźwięk jako ostrzeżenie od jej podświadomości. Gdy tylko poruszenie trzęsieniem ustało, uznała, iż jej epifania była jednorazowa i szybko o niej zapomniała.

Dopiero gdy usłyszała serię niezwykłych dźwięków odnoszących się do zdarzeń w innej sytuacji nierozpoznawalnych, zorientowała się, że jakiś (naówczas nieznany) aspekt jej jestestwa posiadał osobliwą zdolność do ciągłego ostrzegania jej przed nadchodzącym zagrożeniem.

Pewnego wieczora, siedząc w domu i zajmując się dziećmi, nagle usłyszała dźwięk alarmu przeciwpożarowego dochodzący gdzieś z wnętrza jej domu. Przeszukawszy cały budynek, ostatecznie stwierdziła, iż dźwięk wydobywał się z pewnego obszaru w pobliżu gniazdka elektrycznego w głównej ścianie sypialni.

Informując swojego męża o tym dziwnym zdarzeniu, zasugerowała wyjęcie płytki elektrycznej, tak aby mogli sprawdzić wnętrze gniazdka. Stwierdzając fatalny stan gniazdka, zdali sobie sprawę, że zniszczenie spowodowane było ekstremalnym przegrzaniem, które uszkodziło zresztą również drewnianą ramkę, w której zamocowane było gniazdko.

Dory opisała następnie kolejne zdarzenie, podczas którego jechała samotnie samochodem po alei w późną noc. Słysząc głośny dźwięk syreny, początkowo sądziła, że dochodził on z rzędu budynków, które szybko mijała. Odjechawszy daleko od nich zorientowała się jednak ostatecznie, że był to kolejny sygnał od jej podświadomości, ostrzegający ją, że jej hamulce wkrótce się zepsują. Szczęśliwie, udało jej się wjechać na lekką skarpę, pozwalając samochodowi powoli się zatrzymać, nim hamulce całkowicie odmówiły posłuszeństwa.

Inny wstrząsający incydent miał miejsce, gdy ta sama kobieta, będąc w pracy, prowadziła mały autobus transportowy. Gdy usłyszała znów w umyśle ten złowieszczy dźwięk syreny, przeszedł ją zimny dreszcz. Wiedząc, że wkrótce zbliżała się do skrzyżowania na autostradzie, próbowała zachować spokój. Zdając sobie sprawę, że nikt by jej nie uwierzył gdyby zatrzymała się i zatelefonowała do swojego pracodawcy, mówiąc, że miała psychiczne przeczucie, że hamulce w autobusie wkrótce się zepsują, kontynuowała jazdę. Wcisnąwszy hamulce kilkukrotnie w celu sprawdzenia, czy działają, upewniła się, że są sprawne. W tym momencie odetchnęła z ulgą.

Jednakże niedaleko skrzyżowania Dory znów doświadczyła uczucia drżenia dochodzącego z głębokiego wnętrza. Ostrożnie włączając się do ruchu, nagle poczuła, że hamulce się zepsuły.

Ponieważ była obezwładniona uczuciem czystego strachu, jej odruchy prawie zamarły. Rozumiejąc, iż nie ma wielkiego wyboru, w końcu zaciągnęła hamulec ręczny, ratując siebie oraz wszystkich pasażerów.

W oszałamiającym dodatku do tej historii, Dory (mieszkająca w Kaliforni) poinformowała mnie, że tuż przed trzęsieniem ziemi i tsunami w Japonii w 2011 roku Ziemia brzmiała dla niej szczególnie "głośno". Najwyraźniej poprzez ODWROTNE PRZESUNIĘCIE W CZASIE odbierała wibracje nadchodzącej tragedii po drugiej stronie Pacyfiku. Niewątpliwie przesunięcie osi Ziemi o cztery cale oraz przemieszczenie się wybrzeża Japonii o osiem stóp spowodowało, że nadciągające niszczycielskie siły Ziemi były oszałamiająco głośne dla osób posiadających takie zdolności psychiczne.

W następstwie tragicznego w skutkach trzęsienia Dory utrzymuje, iż nie słyszy już nieszczęsnych ostrzeżeń dochodzących od Ziemi. Przynajmniej nie teraz!

Hope Bradford
Fragment publikacji: "Clairaudience: Psychically Sensing the Japan Earthquake and Tsunami as well as other Impending Catastrophes"
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium