[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Komornik WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Rozwijanie zdolności psychicznych


Dodano: 2015-12-10 03:00:05 · Wyświetleń: 3764
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp


Przez lata prowadziłam kilka kursów rozwoju zdolności psychicznych. Zwykle te popularne kursy trwały osiem tygodni i spotykaliśmy się co tydzień na kilka godzin. Pierwsza godzina poświęcona była na wykład połączony z dyskusją na temat określonej zdolności psychicznej, a druga część spotkania poświęcona była na ćwiczenia lub zabawę w celu praktykowania i szlifowania naturalnych darów oraz rozwijania większej kontroli i umiejętności. Pierwszej nocy w czasie trwania kursu przynosiłam zestaw kart testowych, tak aby każdy mógł sobie stworzyć nieuformowaną podstawę, zaś w ostatnią noc sprawdzaliśmy to jeszcze raz by przekonać się, czy zaszły jakieś zmiany lub postępy.

Jedną z takich psychicznych zdolności, nad którą pracowaliśmy, była psychometria. Jest to umiejętność trzymania obiektu należącego do osoby, która jest przy nas obecna lub nie, i psychicznego odbierania wiadomości i informacji odnoszących się do właściciela tego przedmiotu. Przykładowo, właściciel mógł przenieść się do świata duchów, a krewny przekazuje przedmiot ekstrasensowi w nadziei na otrzymanie za pośrednictwem obiektu/kanału jakiejś wiadomości lub informacji. Opiera się to na teorii, zgodnie z którą przedmioty posiadają energię wibracyjną, niekiedy przez cały czas lub do momentu oczyszczenia przedmiotu bądź przekazania go nowemu właścicielowi.

Właściciel przedmiotu napełnia go swoją energią wibracyjną (szczególnie jeśli jest to obiekt, któremu nadał głęboką wartość i do którego mocno się przywiązał), a ekstrasens posiadający dar psychometrii potrafi przełożyć tę energię na obrazy, tekst lub opisy werbalne, które będą bardziej zrozumiałe dla jego klienta. W naszych ćwiczeniach każdy umieszczał swój przedmiot pośrodku koła (pozostali zakrywali swoje oczy tak, aby nie wiedzieć który przedmiot do kogo należy), po czym każdy po kolei podnosił przedmiot ze sterty, trzymał go i swobodnie opisywał, co przekazywała energia tego przedmiotu. To była świetna zabawa! Dla większości z nas jednak najbardziej zaskakującą częścią tego doświadczenia było to, jak bardzo te energetyczne przełożenia okazywały się zgodne ze stanem faktycznym.

Zaniedbywana zdolność psychiczna po prostu zanika

Istnieje pewne nieporozumienie dotyczące zdolności psychicznych: albo ona w tobie jest, albo jej nie ma. Albo się z nią rodzisz albo nie, prosta sprawa. To prawda, że rodzimy się z dodatkową siłą w takiej czy innej zdolności psychicznej, możesz jednak rozwinąć swoje psychiczne umiejętności w dużo większym stopniu niż ci się wydaje. U większości ludzi jest ona po prostu nieaktywna i przypomina nierozwinięty mięsień, który zaniknie po latach zaniedbywania. Jednakże, tak jak ćwiczenia dążą do rozwinięcia długo zaniedbywanych mięśni, tak samo ćwiczenia psychiczne i testy rozwiną twój mięsień psychiczny.

Tak oto pewien mężczyzna opisał, jak poprzez trening stał się ekstrasensem:

"Zacząłem w jedyny znany sobie sposób: poprzez spróbowanie. Miałem przyjaciół, którzy myślowo wydawali mi polecenia. Myśleli `zakurz cygareta, zmień zdanie i załatw to`, lub `idź prosto, skręć w lewo`. Jak każdy dobry rekrut, skręcałem w prawo. To bawiło wszystkich oprócz mnie. Prosiłem ludzi, aby ukryli w pomieszczeniu jakiś przedmiot, a następnie umysłowo pokierowali mnie do miejsca ukrycia. Pewnego dnia znajoma pomyślała `Idź i podnieś dzbanek`. A ja to zrobiłem. Oboje byliśmy podekscytowani".

Przypuszczalnie istnieje związek pomiędzy zabawą, grami, śmiechem i rozwijaniem umiejętności psychicznych, nawet mimo iż większość ludzi odkrywa ten dar będąc w stanie ogromnego napięcia emocjonalnego. Większość ludzi przeżyła co najmniej jedno nietypowe zdarzenie psychiczne związane z bliską osobą i nagłym wypadkiem - szczególnie takim, który zagraża życiu.

Psychiczne gry z moją matką

Rozwijanie zdolności psychicznych jest jednak bardziej kontrolowalne, jeśli osoba jest zrelaksowana, albo - jeszcze lepiej - śmieje się. Będąc nastolatką, byłam przez moją najlepszą przyjaciółkę oraz moją matkę zachęcana do zabawy w psychiczne gry. Obie uwielbiały sprawdzać moje umiejętności i obserwować rezultaty. Uważam, że to rzeczywiście popchnęło rozwój moich zdolności do przodu. Moja mama zawsze prosiła mnie o sprawdzenie nazwiska obsługującego nas urzędnika, czy też dzwoniącej właśnie osoby, bądź sprawdzenie co się dzieje z moją ciotką w innym mieście. Im więcej praktykowałam z tymi grami, tym bardziej stawałam się dokładna.

Moja najlepsza przyjaciółka prosiła mnie, bym sprawdziła gdzie są chłopcy i kiedy przejdą przed nami, lub też kiedy odbędzie się egzamin końcowy lub czy jakiś chłopak w szkole lubi ją i zaprosi do wyjścia. Z pewnością dzięki tym ćwiczeniom moja zdolność uległa intensyfikacji, ucząc mnie że tę umiejętność można utrwalić i rozwinąć niekiedy do niewyobrażalnego poziomu. Te ćwiczenia i zabawy pomagają nam zlokalizować umiejętność w naszym sercu i umyśle i wiedzieć, kiedy się ona uaktywni lub czy po prostu uzyskujesz dostęp do swojej wyobraźni i ośrodka życzeniowego myślenia.

Wyobraźnia czy zmartwienie?

To zawsze jest największe wyzwanie. Określanie, czy działają twoje psychiczne zmysły, czy też nadmiernie uaktywnia się twoja wyobraźnia lub zmartwienie. Poziom, do jakiego poświęcasz się wynikowi, będzie poziomem do którego możesz ufać informacjom - i to dlatego większość ekstrasensów przychodzi na odczyty do innych ekstrasensów.

Wypróbuj sam kilka gier psychicznych i ćwiczeń, z partnerem lub grupą przyjaciół. Gwarantuję ci, że będziesz zaskoczony i zachwycony wynikami.

Kathleen Meadows, unexplained-mysteries.com
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kathleen Meadows to praktykująca odczytywaczka ekstrasensoryczna z Kanady. Więcej artykułów na jej temat oraz jej bloga znajdziesz na http://www.psychickathleen.com/

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium