hurtownia odzieży dziecięcej detalNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Obserwacja dużego obiektu UFO nad Syberią


Dodano: 2009-02-28 20:26:02 · Wyświetleń: 9454
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
UFO15 lutego 2009 r. około godziny 18:00 czasu miejscowego mieszkańcy położonego w południowo-wschodniej części Syberii miasta Czjita w Rosji zaobserwowali duży niezidentyfikowany obiekt latający, który przeleciał nad miastem i zniknął za horyzontem. Niektórzy mieszkańcy próbowali sfotografować obiekt aparatami w telefonach komórkowych. Powyżej jedno z tych zdjęć.

Jedna z mieszkanek Czjity, pani Anna Koczietkowa, wspomina w swojej relacji, że obiekt nie wydawał żadnych dźwięków ani tez nie emitował żadnych błysków światła, był koloru szarawo-czarnego i przypominał trójkąt z zaokrąglonymi rogami. Kształt obiektu był dość nieregularny.

Inni świadkowie próbowali sfotografować UFO, w większości jednak próby zrobienia zdjęcia kończyły się niepowodzeniem - obiekt poruszał się bardzo szybko (prędkość wynosiła około 7 metrów na sekundę). Świadkom udało się wykonać jedynie kilka jego fotografii. Obiekt przelatywał na wysokości około 500 do 1000 metrów nad powierzchnią ziemi i prawdopodobnie był rozmiarów Boeinga 747.

Wydarzenie odbiło się szerokim echem w rosyjskich mediach. Prawie natychmiast po nagłośnieniu sprawy do Czjity przyjechało tysiące reporterów z prasy, radia i telewizji. Zebrano bardzo wiele relacji od świadków zdarzenia. Wkrótce do Czjity przyjadą również członkowie rosyjskich grup badawczych, zajmujących się badaniem fenomenu UFO.

Na podstawie: extra-media.ru
Opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • skrzat_
  (2015-04-29 19:13:24) #12124
  | 👮 raport

  No ćóż zwykła ściema 15 lutego o godzinie 18 !!! na Syberii !! panują już dawno ciemnośći , i w żaden sposób ta fotografia nie mogła powstać ..... oj myślenie nie boli !!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium