pralka nie wirujeNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Obce wielkie koty - czym są?


Dodano: 2006-03-29 22:00:00 | Wyświetleń: 8959 | 🕑 Odłóż na później
PanteraObce wielkie koty - zwane po angielsku Alien Big Cats - są w zasadzie dużymi drapieżnymi kotami znalezionymi w miejscach, w których nie powinno ich być. W tym kontekście przymiotnik "obcy" odnosi się do zwierząt spotkanych w krajach innych, niż ich rodzinne strony. Takie drapieżniki obejmują od rysiów i pum, aż do czarnych panter, zaś w ostatnich latach ilość obserwacji tych zwierząt wydaje się wzrastać. Istnieje bardzo wiele dowodów potwierdzających istnienie takich zwierząt np w Wielkiej Brytanii, zaś niemożliwe jest zakwestionowanie ich obecności w tamtych stronach.

Brytyjska ustawa o niebezpiecznych dzikich zwierzętach z 1976 roku nakazuje właścicielom dużych kotów wypuszczenie ich na łono przyrody w chwili, gdy nie otrzymają stosownego zezwolenia, pozwalającego na trzymanie ich w domu. Istnieje teoria, iż owa ustawa przyczyniła się do zwiększonej ilości obserwacji "obcych wielkich kotów". Jednakże niedawny wzrost ilości obserwacji (przy fakcie, że zwierzęta kotowate żyją około 20 lat) wskazuje, że albo teoria jest mylna, albo też zwierzęta przebywające na wolności rozmnożyły się.

Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu Ciekawostki
  SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium