[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Obce wielkie koty - czym są?


Dodano: 2006-03-29 22:00:00 · Wyświetleń: 9380
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
PanteraObce wielkie koty - zwane po angielsku Alien Big Cats - są w zasadzie dużymi drapieżnymi kotami znalezionymi w miejscach, w których nie powinno ich być. W tym kontekście przymiotnik "obcy" odnosi się do zwierząt spotkanych w krajach innych, niż ich rodzinne strony. Takie drapieżniki obejmują od rysiów i pum, aż do czarnych panter, zaś w ostatnich latach ilość obserwacji tych zwierząt wydaje się wzrastać. Istnieje bardzo wiele dowodów potwierdzających istnienie takich zwierząt np w Wielkiej Brytanii, zaś niemożliwe jest zakwestionowanie ich obecności w tamtych stronach.

Brytyjska ustawa o niebezpiecznych dzikich zwierzętach z 1976 roku nakazuje właścicielom dużych kotów wypuszczenie ich na łono przyrody w chwili, gdy nie otrzymają stosownego zezwolenia, pozwalającego na trzymanie ich w domu. Istnieje teoria, iż owa ustawa przyczyniła się do zwiększonej ilości obserwacji "obcych wielkich kotów". Jednakże niedawny wzrost ilości obserwacji (przy fakcie, że zwierzęta kotowate żyją około 20 lat) wskazuje, że albo teoria jest mylna, albo też zwierzęta przebywające na wolności rozmnożyły się.

Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium