[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://fabdent.pl/uslugi/ortodoncjaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Liczby


Dodano: 2005-03-08 19:30:24 · Wyświetleń: 25407
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Każdy z nas ma jakąś życiową liczbę i pozostaje pod jej wpływem tak, jak pod wpływem znaku zodiaku. Odnajdujemy tę liczbę w prosty sposób. Jeśli ktoś urodził się 24 czerwca 1958 roku, to obliczamy 2+4+6+1+9+5+8 = 35. Składniki tej liczby znów musimy dodać, bowiem w horoskopie bierzemy pod uwagę tylko Cyfra od 1 do 9, a wiec 3+5 = 8. Dla tej osoby życiową liczbą jest ósemka. I jeszcze jeden przykład: 5 maja 1975, 5+5+1+9+7+5 = 32, 3+2 = 5. Ta osoba pozostaje pod wpływem piątki.

Jedynka - To liczba wynalazców, pionierów i odkrywców. Ludzie urodzeni pod jej wpływem są wyjątkowo oryginalni i niekonwencjonalni. Nie znoszą konformizmu, wszelkich przejawów dulszczyzny i sztywnych reguł postępowania. Ich zachowanie bywa prowokujące; żyją i myślą po swojemu, pozornie nie licząc się z opinia otoczenia. W gruncie rzeczy jednak pragną być zauważeni, marzą o sławie, lubią komplementy i pochlebstwa, chcą być w centrum zainteresowania. Wychodza z założenia, iż nie ważne co ktoś o nich mówi, ważne ze mówi. Jedynka to silny i twórczy charakter, odwaga przekonań, zdecydowanie, aktywność i ogromny upór. Nieustannie dąży do wytyczonego celu, nie zważa na przeszkody, po prostu nic nie może jej odstraszyć. Pociąga ja ruchliwe życie, bogate w urozmaicone wydarzenia. Przesadnie wierzy we własne siły, jest trochę zadufana w sobie, próżna i egoistyczna. Czasem okazuje lekceważenie osobom stojącym niżej na drabinie społecznej, czy tez mniej inteligentnym. Nie bierze pod uwagę rad, a już tym bardziej krytyki, nie uznaje działań zespołowych; robi wszystko sama i według własnego projektu. Szare życie i szare uczucia to nie dla niej; albo kocha albo nienawidzi, bywa gwałtowna i agresywna. Uwielbia komfort, ale potrafi żyć bardzo skromnie i łatwo adaptuje się w każdej sytuacji. Jedynka jest bardzo mocno osadzona w realiach życia, nie buja w obłokach, nie pociąga jej poezja ani sztuka. Dobre dni to niedziela i poniedziałek; kolor: brąz, zloty i żółty; kamień: topaz, bursztyn i żółty diament.

Dwójka - Ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfry są bardziej uduchowieni od Jedynek, ale znacznie słabsi psychicznie. Sa przesadnie emocjonalni i nieco histeryczni. Łatwo załamują się, popadają w melancholie i depresje nawet z błahych przyczyn ( a czasem bez widocznego powodu ). Dwójka jest chwiejna, niezdecydowana i pasywna. Nie potrafi, a przede wszystkim nie chce walczyć - "jakoś to będzie" - to jej życiowe motto. Odkłada wiele spraw na później, działa powoli i często niekonsekwentnie. Brakuje jej energii życiowej, jest ospała, działa jakby na zwolnionych obrotach, ale gdy zrozumie wagę jakiejś sprawy, wówczas zbiera się w sobie i rusza do boju. Natura obdarzyła Dwójkę rozlicznymi talentami: żywa wyobraźnią, zdolnościami technicznymi i do nauk przyrodniczych. Dwójka rzadko jednak osiąga sławę, czy tez zajmuje eksponowane stanowisko. Ma duży wpływ na otoczenie, ale zazwyczaj działa zakulisowo; bywa prawa ręka szefa - nieoceniona i... nie doceniona. Jest twórcza, miewa doskonale pomysły, ale splendor zawsze spływa na kogoś innego. Dwójka jest taktowna, uprzejma i życzliwa dla ludzi. Jej wada bywa pewna służalczość, co wykorzystuje wiele osób i wchodzi na głowę biednej Dwójce, która nie potrafi się przeciwstawić. Dwójka jest łagodna, wrażliwa i marzycielska, na pierwszym planie stawia szczęście w miłości. Tęskni za cichym gniazdkiem, w którym będzie żyć długo i szczęśliwie ze swa ślubna polowa. Jest domatorka, lubi spokój, cisze, nie uznaje gwałtownych scen. Większość Dwójek nie zwraca uwagi na swój wygląd zewnętrzny - ubiera się byle jak; nie wie co to moda, elegancja i styl. Ważniejsze SA sprawy duchowe i przede wszystkim miłość. Ale nie tylko... Dwójka jest przeczulona i drażliwa, panicznie obawia się krytyki, zastanawianie się "co ludzie powiedzą" spędza jej sen z powiek. Szczęśliwa liczba jest siódemka, dniami tygodnia - niedziela, poniedziałek i piątek, a dniami miesiąca te, których suma daje dwa, czyli 11 i 20. Kamienie fortuny to nefryt, perła i selenit, a dobre kolory to wszelkie odcienie bieli i zieleni. Uwaga: Dwójka powinna zdecydowanie unikać ciemnych barw.

Trójka jest dość podobna do Jedynki, równie ambitna i z pewnym zacięciem dyktatorskim. Ma silnie rozwinięte poczucie niezależności, kocha swobodę, ale w pewnych ramach, gdyż z drugiej strony uznaje dyscyplinę i uporządkowane działanie. Większość Trojek marzy o karierze wojskowej lub politycznej. Pragnie zmienić świat i uszczęśliwiać ludzi, czasem trochę na sile, ponieważ kieruje się wyłącznie własnymi receptami na szczęście. Jej słabym punktem jest pewna tendencja do omijania prawa i kontrowersyjne postępowanie. Nie liczy się z opinia otoczenia, bywa ekscentryczna i przez to zraza ludzi do siebie. Ufa sobie bez zastrzezeń, nie brak jej dumy i przesadnego poczucia godności własnej. Wierzy, ze ma racje, zawsze będzie silna i ze wszystkim sobie poradzi. Nigdy nie czeka na uśmiech losu, walczy o to, co jej się należy. Dynamika Trojki ma jednak przypływy i odpływy, zdarza się, ze porzuci projekt w połowie drogi i zajmie się czymś innym. Śmieje się z własnych niepowodzeń, wyciąga wnioski i rusza do boju. Wiele Trojek na zgliszczach własnego domu przypali papierosa od tlącej się belki i natychmiast zacznie rysować plany nowego budynku. Osoba urodzona pod wpływem tej liczby jest stała i lojalna w przyjaźni, ale jej miłość można porównać do błyskawicy. Szczęśliwe dni miesiąca to 3, 12, 30, fortunne dni tygodnia to środa, czwartek i piątek, jest wiec duże pole do popisu ! Trojka powinna nosić biżuterię z ametystami, błękitnym onyksem lub lapis lazuli i dbać, by w jej otoczeniu i ubiorze znajdowały się akcenty fioletowe i purpurowe.

Czwórka to wieczny buntownik i anarchista, nie odpowiada jej żaden ustrój i żadna władza. Ma silnie wyrobiony światopogląd, ale jej spojrzenie na rzeczywistość w znacznym stopniu odbiega od opinii otoczenia, czym nie przysparza sobie zwolenników. Jest niespokojnym duchem - zawsze w ruchu, wciąż cos buduje albo... burzy. Przepełniają ja niezliczone pomysły, jest twórcza i odważna. Bardzo łatwo się zraza, wyolbrzymia trudności i zbyt szybko składa bron. Dąży do doskonałości w każdej dziedzinie życia, ale trochę dziwnymi drogami - przeważnie chce po prostu iść na skróty. Czwórka to typowy nastrojowiec, zachłystuje się jakąś sprawą, by przy pierwszym niepowodzeniu popaść w melancholie. Jeśli nie osiągnie poważniejszych, życiowych sukcesów, staje się zgorzkniała. Pragnie, by jej życie opierało się na solidnych podstawach, a tymczasem przechodzi jej zmagać się z przeciwnościami, przeżywać kłopoty finansowe i choćby "mała stabilizacja" staje się marzeniem. Nierzadko to wina samej Czwórki, gdyż brakuje jej odwagi, by podjąć błyskawiczną decyzje i wykorzystać splot okoliczności. Bywa krytyczna, złośliwa i podejrzliwa, przez co ma kłopoty z nawiązaniem bliższych kontaktów z otoczeniem. Przesadnie emocjonalna, komplikuje życie sobie i innym. Jest inteligentna, oczytana i żadna wiedzy. Ma duże szansę na sukces, ale raczej w pracy samodzielnej, bez dozoru kierowników i naczelników. Dobrymi dniami tygodnia dla tego znaku są: sobota, niedziela i poniedziałek, miesiące zaś te, których suma daje 4. Kamienie fortuny to szafir, opal i onyks; sprzyjające barwy - bez, popielaty, błękit i srebrzysty.

Piątka jest gwałtowna i zmienna, popada w czarna rozpacz albo śmieje się w glos. Silniej niż inne Cyfra podlega prawom cyklu, jej życie to huśtawka radości i rozpaczy, powodzenia i kłopotów. Kocha podróże i przygody, szuka napięcia i ryzyka, potrzebuje wciąż nowych bodźców. Nuda i rutyna załamują ją, w krańcowych przypadkach mogą być nawet przyczyną choroby ! Życie w nieustającym napięciu jest pożywką dla umysłu, ale zwiększa tez podatność na chandry i załamania. Piątka jednak wierzy bez zastrzeżeń w swą szczęśliwa gwiazdą i jest lekkomyślna. Ma duże zdolności adaptacyjne, w całkiem nieoczekiwanej sytuacji czuje się naturalnie i swobodnie - o ile oczywiście jest w odpowiednim nastroju ! Pędzi za nowościami, interesuje ja wszystko, co oryginalne i dziwne. Reaguje spontanicznie, potrafi bez żalu zerwać z wieloletnia przyjaźń, czy tez zburzyć ognisko domowe dla chwilowej miłostki. Nie ma wyrzutów sumienia i nie ogląda się za siebie. Silny temperament niesie ja do przodu, a ona nie zwraca uwagi na przeszkody. Piątka ma wyjątkowy talent do szybkiego i łatwego robienia pieniędzy, nie boi się ryzyka, ma żyłkę hazardzisty. Nie dba przy tym o swój majątek i nie uznaje gromadzenia w skarpecie. Jest hojna dla ludzi, poratuje w biedzie nawet kogoś obcego ! Często pieniądze przepływają jej miedzy palcami, ale właściwie nie wie, co to kłopoty finansowe. Z najtrudniejszych sytuacji znajdzie wyjście - pożyczy i zainwestuje, pomnażając te sume lub po prostu wygra. Piątka ma rozliczne talenty - przede wszystkim do biznesu, jest idealnym maklerem giełdowym, w sprzyjających warunkach stanie się prawdziwym rekinem finansjery. Ma tez świetne wyczucie pisarskie. Dniami fortuny są dla tego znaku środa i piątek, kamieniem diament ( najlepiej w platynowej oprawie ). Korzystne kolory to biały i żółty. Piątka zdecydowanie powinna unikać ciemnych barw.

Szóstka ma wyjątkowe szczęście do ludzi. Chyba żadnej z cyfr nie otacza tak wielki krąg przyjaciół ! Jest kochana i wielbiona, w każdej chwili może liczyć na towarzystwo. Często dzień imienin przeradza się w prawdziwy koszmar - tłum zapowiedzianych i nieoczekiwanych gości napływa bez przerwy ! Szóstka jest łagodna i delikatna, często się uśmiecha. Unika jak ognia otwartych konfliktów, nie znosi awantur, a nawet drobnych sprzeczek. Chętnie idzie na kompromis i przyznaje komuś racje - byle tylko zapanowała zgoda. Mimo iż wysoko ceni szczerość, to w imię spokoju czasem posługuje się kłamstwem. Jest opiekuńcza, można na nią liczyć w trudnych chwilach. Bywa jednak, ze ta chęć niesienia pomocy przeradza się w przesadne wtrącanie się w cudze sprawy i plotkarstwo ! Szóstka patrzy na świat nieco idealistycznie, kocha sztukę, przyrodę i wszelkie uroki życia. Jest tez bardzo wygodna i marzy się jej komfortowe warunki egzystencji. Nie nadaje się do podejmowania wielkich decyzji i realizowania śmiałych planów. Jest trochę niekonsekwentna i nierzadko martwi się na zapas. Zmuszona okolicznościami potrafi walczyć jak lew, ale tylko w obronie słusznej sprawy. Ma tez niezbyt często spotykana zaletę - potrafi uczyć się na własnych błędach. Dla Szóstki ideałem życia jest zaciszny, komfortowo urządzony dom i liczna rodzina. Jest sentymentalna, romantyczna i bardzo uczuciowa. Miłość jest dla niej najważniejsza, bez uczuć powoli więdnie jak kwiat. Kocha gorąco, jest wierna i oddana, pragnie mieć liczne potomstwo. Kultywuje tradycje rodzinne, utrzymuje kontakty nawet z dalekimi krewnymi. Bardzo chętnie urządza zjazdy rodzinne. Wśród Szóstek spotykamy wielu dobrych lekarzy, weterynarzy i pedagogów. Dniami fortuny są dla tego znaku: środa, czwartek i piątek, kamieniami szmaragd i turkus, a kolorami róż i niebieski. Szóstka powinna unikać ciemnych barw i... kontaktów z Piątką!

Siódemka tęskni do wielkiej przygody, uwielbia poszukiwania nieznanych lądów, poznawanie wszystkiego, co tajemnicze i niezbadane. Przepada za podróżami i... romansami. Wciąż szuka nowych miłości, skacze z kwiatka na kwiatek, a jednocześnie za wszelka cenę dąży do niezależności. Często zrywa nowy związek właściwie bez powodu, chyba z samego leku przed przywiązaniem się do partnera. Chociaż świadomie szuka odosobnienia, to jednak samotność mocno jej doskwiera. Siódemka to typowy nastrojowiec, łatwo ulega depresji, męczą ja chandry, nawet wpada w histerie. Zachowywanie równowagi wewnętrznej to dla niej wyjątkowo twardy orzech do zgryzienia ! Swoje źle chwile i huśtawki nastrojów skrzętnie ukrywa przed ludźmi. Zwierzanie się z kłopotów traktuje jak publiczne obnażanie się. Jest wyjątkowo skryta i zamkinięta w sobie, nawet przyjaciele nie wiedza, co ja trapi. Siódemka nigdy nie prosi o pomoc, uważa, ze wszystkim musi sobie sama poradzić. Sprawia wrażenie osoby uprzejmej, ale chłodnej i obojętnej. W rzeczywistości to istny gejzer, targany namiętnościami. Otoczenie nie bardzo rozumie, o co właściwie chodzi Siódemce i uważa ja za nieszkodliwego dziwaka. Siódemkę fascynuje religia i filozofia, miewa skłonności mistyczne i okultystyczne. Dość często zdarza się, ze ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfra maja pewna zdolność jasnowidzenia i silnie rozwinięta intuicje. Siódemka musi pokonać wiele życiowych trudności, ale do wszystkiego dochodzi sama. Z wiekiem staje się coraz silniejsza i potrafi naprawdę wiele dokonać. Ma doskonale rozwinięta wyobraźnie i wiele ciekawych pomysłów. W tym znaku spotykamy pisarzy, artystów, filozofów, marynarzy i handlowców. Szczęśliwe dni dla Siódemki to niedziela i poniedziałek, okres roku miedzy 22 czerwca a 22 lipca. Korzystne kolory to seledynowy i kremowy, a kamieniami przynoszącymi szczęście są: agat, kocie oko, perła i selenit.

- W numerologii Ósemka reprezentuje dwa światy: ducha i materii. Osoba urodzona pod wpływem tej Cyfra to nietuzinkowa postać, wyraźnie odróżnia się od tłumu. Jest trochę ekscentryczna, przejawia skłonności anarchistyczne i... dążenia okultystyczne ! Z drugiej strony uważa, ze pieniądze symbolizują potęgę i władze, warto wiec mieć ich naprawdę dużo. Wiele Ósemek nie zdaje sobie sprawy, ze los przeznaczył im kilka worków złota, wiec nie chce im się zmobilizować do działania. Jeśli tylko uda im się pokonać własna pasywność, ruszają pełna para i świat stoi przed nimi otworem ! Dość powoli, ale nieugięcie posuwają się do przodu niczym czołg. Są metodyczne i dokładne, potrafią tez korzystać z doświadczeń ( swoich i cudzych ). Myśli Ósemki skierowane są ku przyszłości, lecz widzi ja raczej w czarnych barwach. Ten fatalizm bywa na tyle silny, ze zabija radość życia i chęć działania. Ósemka rzadko szaleje z miłości, woli związki oparte na przyjaźni i wspólnych dążeniach. Bywa oschła, nie lubi zdradzać swoich uczuć. Trudem znajduje zrozumienie, ale tez nie bardzo liczy się z opiniami otoczenia. Często uważa się za nieomylna, choć na plus można jej zaliczyć wyjątkowa odwagę w wyrażaniu własnych przekonań. Bywa samotna, ponieważ nie szuka kompromisu, nie uznaje półśrodków i nie znosi sprzeciwu. Kto ja bliżej pozna, wie, ze jest nieocenionym, lojalnym przyjacielem, doradca i opiekunem. Większość Ósemek ma dość trudne życie, musi walczyć z przeciwnościami losu, ale może osiągnąć naprawdę wiele ! Musza tylko pokonać czarnowidztwo i bierność. Nie powinny tez szczególnie opierać się na ludziach, bowiem prawdziwe sukcesy mogą zawdzięczać tylko sobie ! Najlepszy okres w roku: od 22 grudnia do 20 lutego, korzystne dni miesiąca to te, które sumują się w czwórkę ( np. 13 i 22 ), a dni tygodnia to niedziela i poniedziałek. Kamieniami przynoszącym im szczęście są: czarna perła, szafir, czarny diament i ametyst. Kolory którymi powinna się otaczać Ósemka to purpura, granat, ciemna szarość i czerń.

Dziewiątka, to urodzony wojownik, nie uznaje kompromisów ani półśrodków i nigdy nie zawraca z raz obranej drogi. Jest tak uparta, ze potrafi walczyć nawet na przegranej pozycji - wbrew wszystkim, a głownie wbrew zdrowemu rozsądkowi. Przez swoja postawę często pakuje się w poważne kłopoty ! Nie cierpi opozycji ani kontroli w jakiejkolwiek formie. Jej dążenie do niezależności jest bardzo silne. Życie Dziewiątki to pole bitwy, ona musi walczyć, a często jej energia i upór narasta w miarę pojawiania się trudności. Posługuje się rożnymi metodami i nie zawsze działa zgodnie z zasadami fair play. Bardzo chętnie się uczy i potrafi wykorzystać w praktyce zdobyta wiedze. mimo tego bywa nierozważna i lekkomyślna, reaguje impulsywnie, bez zastanowienia. Łatwo wpada w złość i jest przewrażliwiona. Jeżeli potrafi zapanować nad własnymi emocjami, może w życiu daleko zajść. Odwaga, determinacja i silna wola prowadza ja do sukcesu. Wśród Dziewiątek spotykamy wiele charyzmatycznych osobowości o wielkiej sile przekonania, które potrafią zdobyć zaufanie i pociągnąć za sobą tłumy. Ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfra najczęściej wybierają karierę wojskowa lub policyjna, często tez zajmują się sportem. Kochają porządek i czystość, bywają absurdalnie wymagający i wybredni. Dziewiątka ma silnie rozwinięte cechy przywódcze; czy to w wojsku, czy choćby we własnym domu, ale musi rządzić ! jeśli nie dominuje i nie kontroluje wszystkiego, traci zainteresowanie dla danej sprawy i staje z boku. Przez swoja postawę ma duże kłopoty w życiu osobistym. Marzy o idealnym partnerze, nie znosi chłodu, jednostajności i płytkich uczuć. Trudno jej trafić na swój typ ! Czasem swymi wybuchami temperamentu przeraża partnera, który nie marzy o życiu na wulkanie. Najlepszym okresem roku jest czasem, w którym Słonce znajduje się w znaku Barana i Skorpiona. Ważne sprawy Dziewiątka powinna załatwiać w środę, czwartek i piątek. Korzystne dla niej Cyfra to 3 i 6, barwy to czerwień, Róź i szkarłat, a kamienie szlachetne - rubin, granat i koral

Artykuł pochodzi ze strony www.majkowscy.neostrada.pl

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz

 • (2008-07-06 17:38:34) #449
  | 👮 raport

  CIAO!!NIEWIEM JAK OBLICZYC SWOJA DATE URODZENIA(?) 31-12-1983 PO DODANIU WYCHODZI MI LICZBA 10!!A ONA TU NIE JEST OPISANA ??

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ivellios
  (2008-07-06 18:16:16) #445
    📧 pw | 👮 raport

  Jak masz liczbę 10, to dodajesz 1 + 0 = 1, czyli twoja liczba to "1"

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Pedros
  (2008-07-15 17:20:20) #539
  | 👮 raport

  ja mam 4 i co ... ? - zgadza sie ;D

  ale wolalbym miec juz chyba kazda inna

  Ivellios Ty jestes taki znawca - czy moge sie przerobic na 1 |?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • nikt
  (2008-10-03 11:51:56) #1029
  | 👮 raport

  9 xD mowia o wladzy itp ;))

  a ja lubie tylko miec wszystko pod swoja kontrolą :))

  to co ja powiem musi byc zrobione ...poczekam cierpliwie a pozniej wybucham i robi sie buba :)))

  aLe nie chce byc w policji wole wojsko wodne :D

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • pancio
  (2008-11-04 23:22:00) #1264
  | 👮 raport

  a co jesli mam po pierwszym dodaniu 29 jak to dodamy to nadal nie otrzymujemy oczekiwanego wyniku

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • N.
  (2008-11-15 23:07:47) #1389
  | 👮 raport

  To jest bez sensu. Jestem 2 i praktycznie nic się nie zgadza XD. I policzyłam też dwie inne osoby - nic a nic. XD. Nie wiem, kto wierzy w takie idiotyzmy.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mel
  (2008-11-21 00:54:53) #1398
  | 👮 raport

  Hmm mi wyszło 4 i muszę powiedzieć , że część rzeczy się zgadza ;/ ehh ja to mam pecha wolałbym inna :P

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • LOLA
  (2008-11-21 17:44:18) #1412
  | 👮 raport

  Ale jesli ktos ma liczbe 11 albo 22 nie powinien dodawac to sa liczby specjalne. 11 to osoba o silnej intuicji a 22 to wogole ktos ze zdolnosciami parapsyhicznymi. Przeczytajcie ktoras z ksiazek Marii Shaw

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • lukasz92
  (2008-12-07 00:21:54) #1577
  | 👮 raport

  JA mam 29 czyli 2+9=11 i co tutaj nie ma napisane? To prawda że liczba mistrzowska czy coś w tym stylu ale o co w tym chodzi?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ

 • (2009-01-16 16:35:35) #2001
  | 👮 raport

  jeżeli wyjdzie więcej niż 9 to odejmujemy proste nie? 29 np 2+9=11 9-2=7

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • dragula
  (2009-02-28 21:06:04) #2493
  | 👮 raport

  No ładnie, 6. Wcale do mnie nie pasuje. Z każdej z tych liczb mam jakąś cechę, tylko nie z tej.
  Podobnie z moją koleżanką - ma 4, która zupełnie do niej nie pasuje.
  Kwestia przypadku, te liczby...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Eskobar
  (2009-03-21 00:45:55) #2629
  | 👮 raport

  A mi wyszło 28 czyli 2+8=10 czyli jak to?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Rusek
  (2009-04-17 22:55:57) #2832
  | 👮 raport

  Mi wyszło że jestem trójką i wszystko co jest tam napisane się ze mną nie zgadza ;) Wierzę w UFO, duchy, życie pośmiertne itp ale w liczby nigdy nie wierzyłem

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Laurein
  (2009-07-14 15:02:53) #3453
  | 👮 raport

  A mi wyszłam 10 , a tej liczby tu nie ma , ale 9 po przeczytaniu , pasuje di mnie , szczerze teraz nie powinnam się dziwić , że moja ukochana rodzinka ze mną czsaami nie wytrzymuje.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mapauu
  (2009-07-28 13:42:01) #3422
  | 👮 raport

  a ja jestem w 100% ósemką nawet dążenia okultystyczne się zgadzają
  jestem jak czołg powolny ale skuteczny
  mieszanka wybuchowa zodiakalny lew i astrologiczna ósemka :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • hunter22
  (2009-07-30 00:51:46) #3544
  | 👮 raport

  mi wychodzi po dodaniu liczb 39.
  a ogulnie wychodzi 3, troche się zgadza, a troche nie.
  Ale urodziłem się dnia 22.09.1988. ale liczba mojego imienia to 6.
  Ale to już mi się zgadza.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Wampirzyca
  (2010-03-21 15:58:29) #4704
  | 👮 raport

  Powinni jeszcze napisać o liczbach mistrzowskich, czyli np. 11, 22, 33. Ja jestem 33 - mam moc wpływania na ludzi :) Razem z moim znakiem zodiaku (Byk) powstała naprawdę charyzmatyczna mieszanka :D

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Serina
  (2010-07-06 11:22:38) #5227
  | 👮 raport

  3...I znowu sprawy polityki...Zawsze mi to wychodzi...Nawet w horoskopie urodzeniowym :/...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • JohanBridge
  (2010-09-23 11:22:08) #5618
  | 👮 raport

  A mnie wyszło 7 i prawie wszystko się zgadza się zgadza , oprócz , histerii i targania emocjami :)


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • AlexanderChristophis
  (2011-03-20 20:38:44) #6356
  | 👮 raport

  Do mnie pasuje każda cyfra po trochu tak samo. Trochę to dziwne.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • pepe
  (2012-04-06 09:29:03) #7353
  | 👮 raport

  o ile ze sposobem obliczeń zetknąłem się już wcześniej, to mówienie jaki kto jest to bzdury, każdy sam kształtuje swój los i wcale nie musi być taki jak w opisie ze względu na jakaś liczbę....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Bartek
  (2012-07-08 08:46:04) #7504
  | 📧 email | 👮 raport

  Witam...od wieeeeelu lat prześladuje mnie liczba 37...właśnie obliczyłem swoją liczbe na podstawie waszego wzoru...wyszło mi 37.Dzięki za dreszcz emocji z rana! pozdrawiam

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Sminer
  (2012-12-19 22:09:59) #7750
  | 📧 email | 👮 raport

  Szczeże powiem wam, że pesymistycznie podszedłem do tego artykułu...
  Zgadza się w 100%.
  Każde słowo, które przeczytałem opisuje mnie :D


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • xyz
  (2016-11-29 14:26:42) #34818
  | 👮 raport

  Według kalendarza prawosławnego data ur jest inna. Co wtedy?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Kate92
  (2018-02-08 10:47:07) #38044
    📧 pw | 👮 raport

  Ja mam z drogi życia ''mistrzowską'' 11 z pod liczby 29. Z tego co mi wiadomo,jak i z innych źródeł książkowych,na temat numerologii,mistrzowskich (11,22,33 i 44) się nie redukuje do liczb prostych.Po prostu to są wibracje o silnej energii i o o ciężkich wyzwaniach.Zależy kto chce wibrować jako ''mistrz'',a kto woli łatwiejszą drogę.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium