STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Zakładka "Archiwum MP3" zmieniła nazwę na "Podcasty". Omówienie pozostałych zmian znajdziesz pod tym linkiem.
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
PARANORMALIUM UNPLUGGED
Dział "Unplugged" zawiera różne ciekawe materiały oraz teksty źródłowe, takie jak np korespondencja badaczy, na podstawie których oparte są niektóre artykuły znajdujące się w Paranormalium. Znajdą się tutaj materiały, które z różnych względów nie zostały umieszczone w głównej części serwisu, a są warte uwagi.

List dr Colette M. Dowell w sprawie bośniackiej piramidy - list, jaki opublikowała swego czasu na swoim blogu badaczka dr Colette Dowell, w którym autorka brutalnie rozprawia się z dowodami mającymi potwierdzać teorię, jakoby obiekt w bośniackiej miejscowości Visoćica był piramidą. List jest momentami dość chaotyczny, niemniej osoby interesujące się tą sprawą powinny poświęcić mu nieco uwagi.

Zobacz też artykuł Piramidalne oszustwo?

Archiwalne artykuły prasowe dotyczące zjawisk paranormalnych:
Głos robotniczy (artykuły opublikowane w roku 1928)
Ten utwór utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 2.5 Polska.
Serwis Paranormalium.pl jest licencjonowany na warunkach Creative Commons. Możesz wykorzystywać wszelkie materiały pod warunkiem podania ich autora i źródła jako serwisu www.paranormalium.pl
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium