[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 7621 do artykulu:
Taos Hum - uporczywe, bezustanne buczenie
(wróć do artykułu)
 • vegas (2012-11-15 09:36:35) | RAPORT
  mieszkam w Olsztynie, dziadostwo męczy od jakiegoś czasu. Myślałem początkowo że to wysokie ciśnienie powodowane kawą i papierosami. Ale czasem aż podłoga drży w pokoju. Buczy jak sprzężenie głośnika basowego. Powietrze się elektryzuje i powoduje uczucie niepokoju. Kot zaczął chorować, teraz dostaje na uspokojenie.
  Lepiej słychać to na strychu. występuje wieczorami o różnych porach , rzadko z rana. Może demonizuję ale na niebie nieustannie pozostają dziwne światła wielkości gwiazd widocznych z ziemi (może udają gwiazdy), jednak widać że wyrównują pozycję podczas wiatru jak drony wyraźnie zakołyszą się i lekko się poruszają. Może to zjawisko jest związane np. kontrola umysłu falami elektromagnetycznymi generowanymi z takich dronów ;-). Przyjrzyjcie się niebu najlepiej za pomocą kamwidu na statywie który widzi większe pasmo niż ludzkie oko.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium