[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • intel1993 (2011-06-21 14:56:23) | RAPORT | E-mail

  Moje zdanie na ten temat ogólnie:
  Jeżeli kataklizm nastąpi w 2012 roku to ludzie którzy go przeżyją będa na początku starać się przetrwać i odbudować to co stracili.
  Ale ja akurat nie wieże w coś co ktoś wymyślił że 21.12.2012 roku będzie koniec świata wiele ich przeżyłem i śmiało stwierdzę i podtrzymam słowa biblijne że nikt nie zna dnia ani godziny. I nikt w stanie nie będzie tego przewidzieć a co jeżeli zginiemy wcześniej np za godzinę nasza ziemia ulegnie zniszczeniu? to jest takie gdybanie niby człowiek jest przygotowany na coś co nastąpi a tak naprawdę i tak sobie nie radzi my nigdy nad naturą nie zapanujemy jeżeli mamy żyć to bóg nas oszczędzi a jeżli już uważa że dość się na żyliśmy to trzeba przyjąć to z dobrą intecją a nie zła.
  Jeżeli chodzi o globalne katastrofy to człowiek może je wywołać wojnami o surowce i gospodarke o ktora w terazniejszym czasie tyle sie słyszy,może byc także epidemia nieznanych chorób lub wydażey się katastrof naturalna lub z kosmosu. Jeżeli będzie coś z kosmosu miało nas zabic to to zrobi bo narazie i tak nasza technologia nie zapewni nam bezpieczeństwa. Z dnia na dzień powinniście się cieszyć chwilą obecną a nie przysłościa.
  Wczoraj to historia,dziś to rzeczywistość jutro to zagadka!

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium